Зацапване на края на бременността

  • 2 196
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 758
Пада ти тапата.
Леко раждане и здраво бебче на финала!
  bouquet
И аз така мисля! Успех! Simple Smile

# 16
  • Плевен
  • Мнения: 854
Скоро щ започне раждането. Това е тапата, аз вечерта видях зацапването и в 2 ч през нощта започнаха контракциите.
Леко раждане ти пожелаваме и да се похвалиш с живо и здравичко сладко бебоче.  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 259
Това е тапата околоплодните води са доста повече цял гьол направих като почнаха да текат Леко раждане

# 18
  • Варна
  • Мнения: 89
След такова зацапване в осмия месец лежах за задържане с 3 см разкритие  Laughing Успех и от мен   bouquet

# 19
  • Мнения: 822

УСПЕХ!!! Леко раждане и здраво бебче!!!  Peace

И от мен. Hug

и от мен Peace

# 20
  • Мнения: 6 274
Момичета,днес ми е датата на термина.Вчера бях на преглед-всичко е наред,но ми казаха,че ако до четвъртък не съм родила,да си приготвя багажчето и да отивам в болницата.Преди малко,обаче,видях,че имам леко розовеникаво зацапване по бельото,придружено с изтичане на течност(много малко количество-на капки).Мисълта ми е-това може ли да са околоплодните води?Все пак беше много малко и не съм сигурна Thinking.Кажете си мнението.
Може, може.... Peace
Напълно възможно.
И при мен така изтекоха няколко капчици и малко кръв.
Направо си събирай багажчето и леко раждане ти желая !!! Peace
И едно здраво и хубаво бебче на финала !!! Peace

# 21
  • Мнения: 540
авторката днес не е писала как дали да се надяваме скоро за добри новини

# 22
  • Мнения: 9 973
според мен е тапата

# 23
  • Мнения: 3 092
По начина , по който ти описваш ставащото с тебе започна моето раждане .
Не знам дали е тапата - аз също имах розово зацапване , а тапата ми падна след няколко часа и си беше съвсем различна , но както и да е  Simple Smile
Късмет и като се върнеш от болницата да ни  се похвалиш тук !
Леко раждане ти желая !  Hug

# 24
  • Мнения: 362
Момичета,съжалявам,че чак сега видях повечето отговори и хубавите ви пожелания.Така че,реших,че макар и със закъснение,е редно да се похваля Laughing Имаме си здраво и хубаво  момченце-днес става на 20 дни Party По темата-така и не разбрах от какво беше зацапването,защото нещата малко се объркаха,но е дълго за обяснение.Важен е крайният резултат  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 919
да ти е живо и здраво!

# 26
  • Мнения: 9 439
Честито!Да ви е живо и здраво и само радост да ви носи  bouquet

# 27
  • Мнения: 6 274
Ееее, това е хубава новина....   bouquet
Да ви е жив и здрав малкия юнак и много радост да ви носи....   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 629
Еее миличка честитооо  Hug Hug Hug точно щях да ти отговарям Mr. Green Браво! Много се радвам!  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 2 447
Честито!Да ти е жив и здрав!Много да те радва!

Общи условия

Активация на акаунт