дали това е нормално

  • 1 363
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 349
А, като е била по- малка и дори като бебе смяла ли се е на глас? Нашият Денис се смее на глас, но само когато го гъделичкам или му правя маймунджолъци разни и  вечер когато някой друг го забавлява.
Ако се притесняваш толкова, можеш дасе допиташ и до друг доктор. Peace
 

# 16
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
ами според детето е малко и няма масто за притеснение, но пробвай наистина с гъделичкане. а ако имаш възможност поговори и с педиатър но не виждам смисъл на този етап. дай й още малко време

# 17
  • Мнения: 1 432
Има ли гъдел?Гъделичкай я   Wink

# 18
  • Мнения: 199
Може би това и е темпераментът.Има хора,които се смеят рядко.

# 19
  • Мнения: 9 973
опитай да я разсмееш

# 20
  • Мнения: 2 746
Моето момиченце се залива от смях само като играем на "буба лази". А иначе е много ведро и усмихнато дете.

# 21
  • Мнения: 206
Да. сигурно сте прави.а иначе има гъдел.Когато я гъделичкам се усмихва и свива .издава звуци.но не се киска и не се залива от смях.Темперамент може би и както обичаме да се шегуваме с тати едно малко Скорпионче със сериозен характер. Благодаря за отговорите и успокоителните думи. Ще продължавам да следя темата и ако някои намира общи черти с детето си нека пише

# 22
  • Мнения: 961
А вие смеете ли се с глас? Казваш, че имате батко, когато той я закача и се смее с глас, тя как реагира?

# 23
  • Мнения: 1 210
Абе и аз съм скорпион, ама мускулна треска хващам на корема от смях.

За протокола - баткото се смееше много повече от малкия син (имам предвид с глас). Борката се усмихма и смеенето с глас е привилегия само за играта с бате. На мен ми се смее само ако го гъделичкам (при това не винаги). Но има и разлика при гледането на двамата. С баткото съм говорила та пришки ми излизаха на устата. Сега съм много по-мълчалива. Явно това си има значение. От друга страна - различни деца са  Laughing

Не мисля, че педиатъра ти би разсеял страховете ти. Най-много да те погледне снизходително....

Общи условия

Активация на акаунт