Как да си направим собствен сайт или блог лесно и безплатно

  • 144 191
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 14
Запис  Wink че темата отишла много назад Blush

# 31
  • Мнения: 1 280
Я и аз да побутна темичката...къде се загубихте?Май направихте вече  сайтовете си  и сте завъртяли бизнеса онлайн сериозно.. Hug - Аз така и не разбрах, от къде да започна...как да си направя собствен сайт,с Pay Pall ? Колко снимки мога да качвам на нещата,които искам да предлагам,и ако няма вариант да е безплатен,то колко би струвало?/на година ли се плаща?   Хич не съм наясно с тези неща... newsm78, а искам да съм наясно...Може ли някой да обясни по...симпъл...като за съвсем новаци с много въпроси ,и то обикновенно смешни..? Embarassed Rolling Eyes Embarassed

# 32
  • Мнения: 23
Здравей Pinkito, има достатъчно безплатни платформи, които могат да ти свършат работа. Плаща се за хостинг и домейн всяка година. Има и безплатни, но зависи за какво ти трябва сайта. Като си ги купиш качваш избраната платформа и почваш да я преработваш за твоите нужди. Ако си поръчаш на някой да ти направи сайт може да имаш и някаква такса за обслужване, но всичко е въпрос на договорки.

# 33
Ох,,,,,,,,  може ли да ми кажете от каде вобще мога да си направя сайт???  newsm78  Sad Sad

# 34
  • Мнения: 25 615
Ох,,,,,,,,  може ли да ми кажете от каде вобще мога да си направя сайт???  newsm78  Sad Sad

Започни оттук.
Успех!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Леле,аз съм много зле явно.Четох,гледах и пак четох и нищо не разбрах. Embarassed Embarassed
Може ли да ми кажете,колко би могло да струва да ти направи някой сайт? newsm78

# 36
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
от 100 до 10 000лв обикновено, ама има и по-скъпи Simple Smile
Колко струва да си купиш рокля? Grinning

Какъв сайт ти трябва?

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
от 100 до 10 000лв обикновено, ама има и по-скъпи Simple Smile
Колко струва да си купиш рокля? Grinning

Какъв сайт ти трябва?

Мерси за отговора.  bouquet
Искам нещо не претенциозно,което в последствие сама да си допълвам.Ама май ще се мъча сама,скъпо е за мен. Embarassed Embarassed

# 38
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Може да има и по-евтини варианти, аз за това съм чувала.
Но попитах, защото обикновено един блог върши страхотна работа и може да е съвсем безплатен.
Може да погледнеш моите два - този с картинката в подписа е безплатен и готов. Като него има и други няколко на български.
На другия /най-дясно в подписа ми/ му плащам име и хостинг.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Е аз такъв искам,като първият.Нещо съвсем непретнциозно.Обаче незнам как и къде да го направя.Четох от линковете поместени в първият пост ама .... Ти как се справи? Как го направи?

# 40
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Първия е в портал.
Регистрираш се /подобно на регистрацията в бг-мамма/ и получваш блог.
След регистрацията си пишеш и нямаш поддръжка или хостинг на главата - има кой да го прави вместо теб. Ти само си списваш журнала/дневника/сайта - както предпочиташ да звучи.
Такива варианти има и в wordpress и blogspot. Там можеш да променяш и вида на страницата ако желаеш и пак нямаш поддръжка или хостинг като грижа.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Първия е в портал.
Регистрираш се /подобно на регистрацията в бг-мамма/ и получваш блог.
След регистрацията си пишеш и нямаш поддръжка или хостинг на главата - има кой да го прави вместо теб. Ти само си списваш журнала/дневника/сайта - както предпочиташ да звучи.
Такива варианти има и в wordpress и blogspot. Там можеш да променяш и вида на страницата ако желаеш и пак нямаш поддръжка или хостинг като грижа.


Разкошна си,мерси за помощта!  Hug  bouquet

# 42
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Моля!
Да покажеш сайта после Simple Smile

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Моля!
Да покажеш сайта после Simple Smile

Готова съм в подписа ми е . Heart Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 547
Имам въпрос към притежателите на блог в Wordpress: Значи направих си блог, но искам да му е по-различен външния вид. Темите, от които мога да си избирам не са много - около 5 страници. Намерих в нета различни теми за Wordpress, но не знам как се слагат, къде се слагат newsm78 Четох във форумите на блоговете и там имаше хора, които бяха питали същото. Отговорите бяха, че когато имаш блог в Wordpress.com, тогава не можеш да слагаш теми различни от дадените 5 страници, а ако блогът ти е в  Wordpress.org, то тогава можеш да си слагаш каквито си искаш теми. Дотук, да кажем, че го разбирам. Обаче видях много блогове в Wordpress.com, които са със собствен дизайн  Thinking
някой може ли да ме светне как става?
надявам се, че не ми е много объркано обяснението Confused 

Общи условия

Активация на акаунт