В БАНКЯ ще тичат малки крачета по жълти пав&#

  • 14 968
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 506
Досетихме се, не бой се  Simple Smile

# 241
  • Мнения: 199
 welcome ,Мартеа!
Мария,живея до Фоти.Даже разхождам детето понякога вътре-Фотева ми позволява(по съседски).Познавам повечето от децата(питай твоите за Софи).Аз се сещам за Ния и Ники.
Мони,как си?Да не тръгна към София? Wink
Софи,днес пак бях при Галя.Много съм доволна.

# 242
  • Мнения: 3 506
Ясно тогава  Confused  Горе-долу ми е ясно за какво говориш. Моите по този повод вече ходят до обяд само... И миналата година наблюдавах наченки (тогава и аз доста често висях там да чакам децата да си доиграят), но тази година са във вихъра си. То не са нерви, не са викове, не са епитети, а са започнали и да ги пошляпват... Предполагам такива са ти наблюденията? (Мъж ми понякога ме обвинява, че преувеличавам, и нали не ходя толкова често вече понякога ме обземат съмнения, макар че се изпаряват в момента, в който чуя какви думички и жестове използват, играейки си с куклите на детска градина). Нямам много избор в момента, иначе отдавна да съм ги разкарала от там.

# 243
  • Мнения: 363
аз вчера бях при Галя. а от нея няма как да не си доволна  Peace

# 244
# 245
  • София
  • Мнения: 1 185
Е що бе, мила?!? smile3506

# 246
  • Мнения: 3 506
Познавам повечето от децата(питай твоите за Софи).

Питах. Цитирам: "Преди май я познавах, ама сега не си спомням." (Ники) и "Спомням си, обаче не знам" (Ния)  Laughing Сигурно отдавна не са те виждали.

# 247
  • Мнения: 363
добро утро

# 248
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!
Wink

# 249
  • Мнения: 290
Добро утро и от мен!
Добре дошла Мартеа!
Ние днес сме си вкъщи,не сме на градина ,Ради вчера е повърнал в градината,следобяд ще го водя на лекар за всеки случай.Сега нищо му няма-щурее.
Вчера се притесних,но когато се прибрахме и ми разказа,че Някое детенце имало рожден ден и яли торта.Аз го попитах ти колко торта изяде,а той ми вика много.Това ме навежда на мисълта,че може и да му е станало тежко от тортата.
Иво пък вчера бил побойника на групата,потупвал всички наред-направо умрях от срам.
Софи,Лили-как сте?

# 250
  • София
  • Мнения: 6 223
Здравейте,
не съм писала от 100 години.
Изпратих свекървата, а заедно с нея и синът и и едното внуче  Grinning Сега реанимирам с любимото  ми малко мъжле.
Та ако времето не е много духовито, може ако пиете кафе и ние да се дотътрим.

Хриси, дано само да е преял с торта и всичко друго да е наред.
Ние Ева я спряхме до нова година от градина. Тя сега дава много зор да ходи и си мисля да я пусна ли от януари или да изчакам поне да им минат рождените дни, да не се натръшкат точно тогава  и двамата newsm78

Та като споменах рождени дни, се чудя дали да не се пробвам в този детски клуб дето е срещу обръщалото на автобусите. ("Чудната къща" ли беше?)
avgusta21 ти ли щеше да водиш детенце там, да ти правим компания и да огледам, преди да уговарям.

# 251
  • Мнения: 363
ок сме, хриси
не се срамувай от детето! така е в живота - или биеш, или те бият! детето просто е респектирало! все пак е нов там, няма да позволи да му се качат на главата я!  Peace

миа, май няма да пием кафе, времето не е като хората! а от четвъртък още се разваля  Rolling Eyes

# 252
  • Мнения: 2 530
M_I_A , аз май ще го пускам от януари баткото на детска, но да не казвам голяма дума Whistling
А иначе за болестите и рождените дни да ти кажа какво се случи миналата година - големият ми син беше на 6.05 на едно приятелче на рождения ден и там се е заразил с Варицела и точно един  ден преди неговия рожден ден (22.05) му избиха пъпките, та се обаждах в клубчето и на всички поканени да отлагам. Точно след 2 седмици пък на 3.06 - един ден преди първия рожден ден на малкия и на него му избиха варицелните пъпки + таткото  Crazy Crazy Crazy Просто не ме питай какво чудо беше  Joy

Софи, наистина не е добро времето за разходки за съжаление. Ние излизаме пред къщата за по 15 минути и това е.

# 253
  • Мнения: 56
  Здравейте мацки!Още сме си 2в1 така,че нямам с какво да се похваля.
 Добре дошли на новите мами!
Приятна вечер на всички! Simple Smile

# 254
  • Мнения: 363
днес е много важен ден за лили! нека стискаме палци и да се помолим всичко да е наред!!!

newsm17 newsm17 newsm17

newsm51 ОБИЧАМЕ ТЕ, ЛИЛИ! И СМЕ С ТЕБ! newsm51


мони, момата си знае работата! козирог ще да е, такова инатливо не ще да излиза  Joy нищо, че мама дава зор вече
но пък един ден, живот и здраве, когато тя чака своята рожба така, ще можеш да й кажеш: "виде ли на мен кво ми е било!" /примерно/
кики, погледни от хубавата страна - всички заедно сте изкарали варицелата

Общи условия

Активация на акаунт