Втори, трети и т.н. шансове

  • 6 270
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
Втори шанс бих дала без проблем,защото няма човек ,който да не греши,но за трети доста ще помисля дали си заслужава да дам.

# 16
  • Мнения: 4 585
Щом не пасе трева, защо си е профукала и втория шанс?
Мам. сега цял ден ще разсъждавам защо тук - там пиша с ник Пасящият трева бизон.
Те ти дерт от сутринта.

# 17
  • Мнения: 4 068
Давам втори шанс, защото на всеки се случва да сгреши. Трети не давам. Много е вярна писаната позгоре арабска мъдрост за повтарянето и потретването.

# 18
  • Мнения: 673
  При третия шанс нещата ми се струват поизтъркани вече... Thinking Но има една българска мъдрост , че стомната се чупи от третия път. Crossing Arms
  Мисля си ,че ако тя /непасящата трева/ чете тук, то тогава ние трябва да дадем отговор вместо теб ли? Wink  Пусни анкета, бе Боре. Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се придържам към поговорката/всъщност не знам дали е точно арабска поговорка/. Изпитана е в житейски опит - така е. Друг е въпросът, че както е казала Пасинет и сто шанса даваш, щом има любов. Спреш ли да обичаш, и от втория няма смисъл.

# 20
  • Мнения: 54
  Давала съм шансове и знам, че е само загуба на нерви и време. Ако човек иска да те чуе щете те разбере и от половин дума, и от един поглед. Няма да се налага постоянно даване на шансове. Ако ли не, така ще си я кара, както ти казваш след третия -четвърти,след четвъртия- пети, след...стотния -сто и първи. Ако това искаш, дай й шанс. Grinning

# 21
  • Мнения: 822
Ако е за сериозно обвързване, ограничи се до втория път... Ако е за едната бройка, не му мисли много... Прекаленото мислене убива удоволствието.

# 22
  • София
  • Мнения: 62 595
Обикновено третият шанс е излишен, защото вторият е пропилян безвъзвратно. НО като обикновен човек се връзвам и на много близки хора давам не трети, а понякога и тридесет и трети шанс, нищо че после съжалявам. Ще се науча, де, в някой друг живот.

# 23
  • Мнения: 25 613
А какво е провинението? Много зависи, да ти кажа.
Ако е кръшнала с комшията, давай колкото щеш шансове, като одъртее и се сбръчка, ще спре да кръшка.
Но ако е загорила пак манджата, докато ти е чела томовете в БГ-мамма, гони я веднага! Само по-лошо ще става!

# 24
  • Мнения: 2 196
Даваш втори, трети, пети шанс, само ако имаш желание и интерес от това.

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
като дадеш 2-3 шанс се замисли кой друг ти дава шанс на теб.

# 26
  • Мнения: 81
Ако я обичаш, ще дадеш и 4-ти, независимо какво ти говориме тука. Ако ти е безразлична, нямаше да питаш...  Wink

# 27
  • Мнения: 5 370
Според зависи на КОГО и за КАКВО трябва да дадеш шанс. Дали е бащата на детето, лИбовника или комшията бай Петко от третия етаж.

# 28
  • Мнения: 2 407
За трети незнам ,но за втори да!

# 29
  • Мнения: 1 187
Втори - да, но трети - в никакъв случай!

Общи условия

Активация на акаунт