Нова - новеничка седмичка дотичка (18-24.07)

  • 7 506
  • 241
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 806
Ади стискаме силно палци Peace да ги видиш следващия път -ДВЕЕЕЕЕее тъмни и дебелииииииииииииииии
Всичко ще е наред-може да е по-бледа но я има.а щом я има сега ще я има и по нататък но тъмна Grinning
 Hug и  Grinning

# 121
  • Мнения: 806
Ох забравих да кажа :
Иф лека спорна и доходна работа.А денят ти да е усмихнат и носещ най-хубавата новина- положителен тест baby_neutral

# 122
  • София
  • Мнения: 4 272
Добро утро и от мен! Много сте се разписали! Радвате ме Grinning
А ти Диме, как така успяваш да учиш като все пишеш Wink По какво ти е държавния изпит? Ще стискаме палци, да знаеш!
Ади, важното е, че втората чертичка я има! Вече мога да ти кажа ЧЕСТИТО! А това, че след 30 мин. е по-бледа, е нормално. Я кажи сега, това 3 седмици и 5 дни, какво значи? Че ти е 28 ден от цикъла ли?
Иф, дано и ти се похвалиш с две чертички! Завиждам ти на търпението!
Аз си чакам още лелята. Днес ми е 30 ден. Сутринта си измерих ей така, за статистиката БТ и беше 37,2. Обаче това нищо не значи. Може да ми дойде и на 32 или на 33 ден. Най-важният признак за бременност при мен го няма - напрегнатите гърди. Толкова са ми отпуснати...Както и да е. Сега нещо весело.
Боби каза, че освен шофьор на автобус, иска да стане  и шофьор на камион. Обаче на голям камион. Щял да вози прасета. Тези прасета, за да не се изсипят ще ги сложи в чували, а в чувалите - кали, т.е. кал, за да им е хубаво Joy
Та такива работи. Приятен ден  bouquet

# 123
  • Мнения: 437
Да, Леа - днес ми е 28 ден.
Диме, ще ти стискам палци! Peace
Леа, а това с гърдите незнам колко сигурен признак е. При мен от 2-3 дни бяха напрегнати, а от днес ме болят малко. Все пак имаш надежда докато не ти дойде! Ще ти стискам палци да се похвалиш скоро! Simple Smile

# 124
  • Мнения: 3 154
Леа, този Боби ще ме умори от смях Joy Спомням си едно време мнооооого исках да си имам кон и все убеждавах майка ми да ми купят... щях да си го държа в мазето Rolling Eyes Така и не се съгласиха Confused
Диме, една молба към теб - използвай бутончето горе в дясно на последния ти постинг, за да не се нареждат 2-3 твои постинга един след друг. И сядай да учиш, форума няма да избяга Wink Успех и късмет на изпита!
На чакащите - УСПЕХ!

# 125
  • Мнения: 1 329
Ади, Честито  EFP

Лея
, този сладур не знам откъде ги измисля тези бисери. Нацелувай го от нас.

Диме, ти само във форума висиш, а кой ще чете newsm53.
Стискаме палци за изпита...

Тази вечер ще купувам подарък за сватбата, а утре и колата ще се мие, лъска, за да е чиста и блестяща за младоженците... newsm01



# 126
  • Мнения: 402
Хелоуууу и от мен!Диме - отивай да учиш бе жена, ние за какво стискаме тия палци,а Laughing Леа много целувки и от мен на малкия  love001

# 127
  • Варна
  • Мнения: 3 913
Здрасти и от мен  Sunglasses
Тази сутрин от работа не можах да влезна във форума  Crazy
При мен нищо ново, чакам си къде търпеливо, къде не съвсем да дойде датата на цикъла и да видим каква сме я спретнали  Flutter

Весел ден на всички  Hug

# 128
  • Мнения: 3 154
Еййййй, момичета, бясна съм! tantrum Rage Rage Да му  censored НОИ-то, да му  censored и ДжиПи-то! От какъв зор да внасям аз осигуровки, когато като ми потрябва направление, не ми дават?!?!?! Rage След 20-ти нямало! Ми днеска е 21 и вече няма! Направо в кожата си не се побирам в момента! Или сигурно аз съм крива, че ми идва по никое време smile3511 Ама кво й пука на тъпата лекарка, че за мене няма направление - тя нали си взема парите! От яд ми иде да й начупя прозорците  newsm66 (щото ни е комшийка) ей тей поне да знам къде ще отидат парите, които взема за мен от ЗК Twisted Evil
Оплаках се... сега отивам да си избивам нервите на някоя игра Close

# 129
  • София
  • Мнения: 4 272
Ей, Шайни, не се ядосвай! Аз в продължение на 3 месеца ходих, докато ми дадат направление за очен лекар. А усещах, че вече са ми слаби очилата, обаче - не. През първия месец още на 15 число бяха свършили направленията, през втория - наложи се да ми изследват урината и да ми гледат на ехограф бъбреците и си изгърмях 2-те направления, на които имам право всеки месец. На третия месец - офталмоложката беше в отпуск. На четвъртия месец - успях да си взема направлението и да се прегледам. Сигурно трябва да ликувам. Да, ама не. Ако с такъв зор вземам всяко направление - ужас #Cussing out Не си сама в борбата с направления и Джи Пи-та.

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Божееее Слънчо направо ме уплащи постинга ти... ooooh!
Ама такива са доФторите беееееее...говоря за ДжПи-та. Те имат някакъв лимит...това е вярно нооооо винаги си пазят направленията за кът пациенти...вярвам ме разбираш #2gunfire Просто не се ядосвай щото тя и без това цялата ни държава ни е на едно дередже... #Cussing out Ако ще ти олекне върви и цупи прозорци...ейййй чак и аз се ядосах пак. Това си ми е болна тема значииииии. Моята доФторка дава ама забележете...защото си пият кайвенцето /че и други работки/ с нашите...познай дали доФтора на Антон му даваше направление...дава ама нцъ Twisted Evil За туй смених личния му ... няма само да се разкарваме като будали напред назад и за какво това....щото си плащаме осигуровките #2gunfire #2gunfire #2gunfire Еййййй и аз отивам да си излея яда на някой клиент.

# 131
  • Мнения: 2 825
Диме, те май другите ти се накараха...така 4е аз няма да го правя Wink
Ади, 4естита втора 4ерти4ка... сега много по4ивка, спокойствие и силна храна Simple Smile
Леа, стискам ти палци да те пропусне гадинката за следващите 9 месеца Praynig и да нацелуваш Боби от мене
Аз си имам гости от бг, свекъра ми пристигна във вторник, та и затова не мога да влизам и да пиша 4есто Sad Трябва да го забавляваме сега и то за цял месец. Май ще пропуснем и бебеправенето този месец (ако ве4е не сме) Sad , ама малко е неудобно 4е стенеите тъни4ки  Sad

# 132
  • София
  • Мнения: 4 272
Цитат на: clara
ама малко е неудобно 4е стенеите тъни4ки   
Ами правете го тихичко, бе Клара Wink Ние с Боби като спим в една стая, питаш ли ни newsm78

# 133
  • Мнения: 2 825
Цитат на: clara
ама малко е неудобно 4е стенеите тъни4ки
Ами правете го тихичко, бе Клара Wink Ние с Боби като спим в една стая, питаш ли ни newsm78
ух, ами до сега не ни се е налагало да се крием и да сме тихи  Embarassed и ни е неудобно и притеснено...ама все ще измислим нещо, то инъ4е един месец без, не става  newsm78

# 134
  • Мнения: 3 154
Мале, Леа, значи тва мойто нищо не е Shocked Аз знам, че не съм сама в борбата, ама как можаха толкова скапано да я измислят тая здравна система?!?!? Да им таковам умовете на тия! Значи плащаш осигуровки, щото видиш ли задължително било (от какъв зор?), ама като опреш до тях - гризваш наааай-големия Close Като не можеш да чакаш - отиваш и си плащаш на частно... Е къде е смисъла на тъпите осигуровки тогава?
Лимити - дрън-дрън! Имат направления, ама не дават идиотите! Като щях да изследвам хормоните пак отидох по никое време (в смисъл в края на месеца) и ме посрещнаха с репликата "Няма" #Cussing out Обаче взех да правя чупки и да мърмора и о, чудо! Намери се направление! Е от де имаше? Нали уж нямаше? От задника си ли го изкопа? smile3515
А за смяна на личната не мога и да си мисля. Щото тука познайте колко са? Точно 2!!! Тая дето съм при нея и още една, дето се скарахме с нея заради интернета Sneaky Щото Иво трябвало да отиде да им изчисти вирусите, а това не му влиза в задълженията. И отидох да й кажа, че няма да стане и ако искат да си занесат компа в сервиза им. И оная като кресна насреща ми, като скочиха още някакви две и те да пищят и аз направо  #Crazy и си излязох. Пък като казах после на Иво на какво са ме направили, той като набра малииии, а той като избеснее да не стоиш насреща му (в туй много си приличаме Mr. Green) и ги наврял на.... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт