Лексикон на стиловете на кърмене

  • 9 551
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Най е смешен като акробат Joy, най ми е мил като сънотворно хапче.
Статията много ми хареса Hug

# 16
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И ние към талантите Laughing Съвестно си изпълняваме ежедневно цялата програма,а най-безумния ни номер е когато съчетаваме акробат и сънотворно хапче в едно - тогава мама става ей така Crazy

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Твърдо Хомър Симпсон. Така ръмжи като яде. Не знам каква госпожица ще стане от нея  Thinking

# 18
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ив4о е социална пеперуда, акробат и сънотворно хап4е  Laughing Laughing

И Илияна е така.

# 19
  • Мнения: 106
Още един талант в наше лице.Май "акробата" му не е в пълна сила, защото е дебеличак и не може да изпипа напално чените стойки Joy

# 20
  • Мнения: 147
само на челна стойка не е стоял, но сигурно няма да мога да спра да се смея ако го видя

# 21
  • Мнения: 1 382
Много сладка статия.Засега спадаме към Гурмет,Социална пеперуда и Хапче за сън,най-ми е сладък в Гурмет  Mr. Green

# 22
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Боже, Мойто злато съчетава всички стилове. На талант съм попаднала
и аз откривам при нас от всичко по малко в различните етапи на разтежа
статията е много сладка  Peace

# 23
  • Мнения: 1 072
И при нас е според настроението. Акробатичния стил го овладяхме едва отскоро  Blush

# 24
  • Мнения: 3 810
Хомър Симпсон, или иначе казано Стига приказки, трябва да ям
Социална
Сънотворно хап
че
Сигурно защото е малка, а и мързелива.

# 25
  • Мнения: 35 968
Стига приказки, трябва да ям
Акробат
Сънотворно хапче

# 26
  • Мнения: 9 903
Стига приказки, трябва да ям!
Чак му треперят ръчичките, като му сменям гърдата. пъхти, езикът на фунийка, а ръчичките треперят.
разбира се, и сънотворно хапче, а когато забравя да скрия телевизора - и социална пеперуда. Но не флиртува с мен, а с телевизора.

# 27
  • Мнения: 175
Много хубава статия! А иначе съчетаваме почти всички стилове ... и досега се чудех дали когато застава почти на челна стойка нещо не е на кеф или пък я мъчи ...  Joy

# 28
  • Мнения: 1 559
 чудесна статия! Grinning И ние съчетаваме всички стилове без акробат (засега). Най-обичам сънотворното хапче и социалната пеперуда Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 999
Мога да кажа, че вече почти всички изброени стилове ги владее. Joy

Общи условия

Активация на акаунт