Нова слънчева и морска седмичка 18.07 - 24.07.05

  • 1 811
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Здравей Лали Simple Smile

Липсваше ни, да знаеш Simple Smile

Разказвай сега, "хвана" ли готин тен, хареса ли ти почивката ...Simple Smile

Весела седмица на всички

# 16
  • Мнения: 506
Здравейте момиченца!!!
Аз пак след голямо затишие се включвам-беше ми развален комп. Sad
След усилено бебеправене този месец,сега имам 1 ден закъсненийце.Не че се надявам на нещо,особено след като направих вече 2 теста.На единия ми се стори че се появи бледа втора чертичка,ама на втория нямаше нищо Sad Та сега не знам...Ох!
Дано някой да ни зарадва тази седмица с нещо хубаво.
Ние обмисляме едно моренце другата седмица.

# 17
  • Мнения: 1 612
Хайде Теди стискаме ти палци!
И да си починеш добре другата седмичка на моренцето!

# 18
  • Мнения: 1 612
Оле Ва как ти завидях за разходката(благородно разбира се).
Като отидеш на доктор да докладваш!
Аз прес уикенда не можах да отида на плаж. Тъкмо се наканя и то завали. Гадна работа.  Sad
Гери нямам търпение да видя снимчици!

# 19
  • Мнения: 3 376
Поздравления за топчицата в коремчето, Гери Grinning
А на теб, Теди, много силно стискам палци тая втора бледа чертичка да се повтори и на другите тестове и от там нататък само хубави неща...

# 20
  • Враца
  • Мнения: 5 206
EEEEEEE Лали си е дошла, липсваше ни  Hug, сега напред към сбъдване на обещанието, нали?
Теди, дано се появи чертичката

# 21
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Теди  newsm10 newsm10

# 22
  • Мнения: 9 094
Ва,ти нещо фен на Депеш ли го раздаваш Mr. Green Ставаме две Crazy

# 23
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяям Стефани, голям Grinning
особено на някои от тях Heart Eyes  Joy
Радвам се , че и тук има сродни души

# 24
  • Русе
  • Мнения: 526
   Чакането свърши. Тази сутрин термометърът показа 36.6 и още със ставането М. дойде Cry Вече съвсем се отчаях. Сега тъкмо съм сама вкъщи и мисля хубаво да си поплача...

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Мимка, съжалявам  Hug. не се отчайвай, я гледай каква групичка сме вече за реколта април 2006 Wink

# 26
  • Мнения: 539
Здравейте на всички.
Гери, поздравления!!!
Пристигнах си и аз от морето. Изкарахме си супер 10 дни. В неделя се прибрахме. Беше много много слънчево. Имам си тен(не много де, щото съм много бяла).
Мимето, не се притеснявай, другия месец  Hug

# 27
  • Мнения: 507
Мимето,
Моля те недей така, не плачи.  spoko Стани ми мъчно като видях, че ти е дошло.  Sad  Вчера тъкмо ти гледах графиката и толкова се надявах да се похвалиш.
Моля те бъди силна и горе главата, ще изгрее щастието и при теб, както стана при мен, когато най - малко очакваш. Не се натъжавай, опитаи се да не мислиш за това и ще стане. Знам, че трудно, но спокойствието помага много.
Хайде другия месец, че да има и бебета през април, а не само през март.  Heart Eyes
Прегращам те силно и спокойно  Heart Eyes Целукви   bouquet

# 28
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, ти този месец мериш ли температурата или удържаш положението Wink
И във връзка с обещанието кога горе долу ти е овуто, за да контролирам Wink
Таня, аз не съм ходила на море, а на гости при приятели в Германия. Тен няма, но прекрасни впечатления, почивка, свежест, слънце, много разходки - да. Какво става с теб, кога ще е сватбата?

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Лали, меря уж, но този месец не се знае дали няма да съм без бебеправене, нещо май с излишна фауна съм се сдобила, отделно имах едно кървене след секс, та чакам да видим какво е Grinning
Иначе около 16-27 ден ми е овуто Whistling

Общи условия

Активация на акаунт