Как тренирах-6

  • 19 116
  • 441
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Защо вечер не се препоръчва яденето на плодове?

Защото съдържат въглехидрати, които не се препоръчват за консумация вечер.

# 16
  • Мнения: 4 678
Днес-гърди+10 мин пътека Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 58
Днес гърди, гръб, рамо, корем и 20мин кардио  jump

# 18
  • Мнения: 4 678
Днес-ръце+20 мин пътека Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 58
Днес 70етажа през стъпало  running

# 20
  • Мнения: 4 678
Днес-гръб+20 мин пътека Peace

# 21
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Отивам да поставям личен рекорд на лежанката  Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 311
Днес 70етажа през стъпало  running

Извинявам се за нахълтването, какъв ефект ти дава отслабващ или стягащ?

# 23
  • Мнения: 4 678
Днес 70етажа през стъпало  running

Извинявам се за нахълтването, какъв ефект ти дава отслабващ или стягащ?


Мисля ,че и двата Peace Hug

# 24
  • Мнения: 311
Благодаря ти Поци   bouquet
скоро ще ти пиша за съвет на лични Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 1 833
Вчера крака, седалище, вело -20 минути.

# 26
  • София
  • Мнения: 58
Днес крака, ръце и 20мин кардио  jump

Извинявам се за нахълтването, какъв ефект ти дава отслабващ или стягащ?
Как различаваш ефектите? Според мен е едно и също, не съм чувала за "отпуснат" мускул  Thinking

# 27
  • Мнения: 140
Здравейте!От доста време ви чета, защото ми допада идеята за тренировка, особено вкъщи, а с това натоварено ежедневие и студа ми е трудно да ходя на фитнес.Мъжът ми е дългогодишен спортист и по принцип ми дава много ценни съвета, но напоследък му пуши главата и не искам да го занимавам.За съжаление и аз съм като повечето хора - лятото свалям килограми - 50-51кг. при ръст 164 см., но зимата винаги се отпускам и стигам до 56-57.И миналата седмица кантара пак стигна ужасните 57 кг., които за мен са си множко.Изпробвала съмвсички видове диети, ефект има, но не искам вече да гладувам.След раждането на дъщеря ми "милото" ми направи програма, за да влезна във форма, защото само с отслабване знаете ,резултатът е плачевен, особено когато си стигнал прекрасните 75 кг. в 9 месец.Както и да е , успях да остлабна и да се стегна с нея, но пазих и диета съответно, а сега не искам, а и май не мога да спра да се храня.Започнах да правя коремни по 100 на ден ,клякания, лицеви опори 30 повторения,мъртва тяга, работя и с гирички за бицепс и трицепс, общо взето тренирам всяка сутрин, но не повече от 30 мин., храня се два пъти дневно на обяд и към 18 часа, избягвам сладкото и тестено, но само не мога да се откажа от плодовете.Искам да попитам дали ще има ефект от режима ми или трябва да променя нещо?Защото не съм остлабнала първо и тогава да стагям, а направо почнах с тренировката.В интерес на истината веднага забелязах ефекта от коремните, имам мускулна треска и като чели съм "втвърдила" мускулите там.По принцип съм спортна натура, бързо трупам мускулна маса, както се изразява мъжа ми, но искам и тук специалистите да си кажат мнението.А , newsm78 смятам и да включа 2   десетлитрови бутилки за страничните коремни и може за мъртвата тяга.

# 28
  • Мнения: 4 678
Днес-рамо+20 мин пътека Peace

djidjii ..нищо не променяй Peace..успех  bouquet

# 29
  • Мнения: 311
Извинявам се за нахълтването, какъв ефект ти дава отслабващ или стягащ?
Как различаваш ефектите? Според мен е едно и също, не съм чувала за "отпуснат" мускул  Thinking
[/quote]
Отпуснат мусклул може и да има, не съм специалист нека те се изкажат. Имах предвид дали отслабваш и стягащ или само стягащ тялото си - чувала съм има физически упражнения не намалява телесна маса, а само се стяга тялото (мускулите).Благодаря за разсъжденията   bouquet
П.С.живея на 7-я етаж!Може да си скачам и аз като теб през едно стъпалце 

Общи условия

Активация на акаунт