Дайте лек за хрема

  • 45 104
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 695
Цитросепт - от всяка аптека. Клеева тинктура във физиологичен р-р не ми е потъмнявало, по-скоро пожълтява.  Peace Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 442
Наразвяш на ситно лук и чесън.Слагаш в чинйка и в стаята,в която спи детето.През ноща,а може и за следобедния сън. Peace

# 17
  • Мнения: 2 082
изпробвах Клеевата  тинктура и съм доволна-синът ми беше с ужасна хрема и се оправи за два дни.преварих вода и сложих вътре от тинктурата,като капех през половин ,един час.на другия ден нямаше и помен от хремата.само че е доста гадно и за малки деца трябва да се разрежда повечко, защото пари...
другото лекарство ,което винаги използвам е натанал.http://www.nvherbal.com/index-2.htmlмного съм доволна от него и АБ не съм давала с години/освен за една уроинфекция/,но него винаги го ползвам като съпътстващо лечение.преборвам вече няколко гнойни ангини и др., буквално за два,три дни/като съответно третирам и гърлото.../

# 18
  • Мнения: 9
Цяла седмица капах клеева тинктура, пием я в млякото сутрин, и в чая, коластра и водорасли, и пак - сополи, кашлица, и до ухото стигна...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Наразвяш на ситно лук и чесън.Слагаш в чинйка и в стаята,в която спи детето.През ноща,а може и за следобедния сън. Peace
Пробвала съм го и имаше ефект.

# 20
  • Мнения: 535
И аз съм ги правила капките с клеева тинктура, но не знаех, че трябва да се капят през половин час  Rolling Eyes
Тези с ципросепт ще ги пробвам задължително  Peace

# 21
  • Мнения: 1 484
аз   капа   витамин  с     и   много    сам    доволна    по   1 -2   капки    преэ    1-2     часа

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тези с ципросепт ще ги пробвам задължително  Peace
Трябва много да внимаваш и да разбъркаш много добре преди да накапеш.

# 23
  • Мнения: 4
Малкият се влачи с едни хреми откакто е застудило - не го знам предна хрема ли е задна ли е, сополите му са ту бистри, ту зелени, няма оправия. И сребърна вода слагах и някакви хомеопатични капки, бе няма оправия-хремав не го щат на градина, няма значение какви са сополите, не че не са прави хората, ама цяла зима у дома ли ще си стои? Отделно на мен не ми е много "симпатичен" такъв хремав Simple Smile, да не говорим, че и надолу към дробовете му слиза това чудо. Ако имате идеи как да се преборим , ще се радвам да споделите  Praynig
Алопатични медикаменти не ми се ще да давам, и не съм давал още  Peace

Здравей детето ми е на 1г.5м. 45 дни бяхме с отвратителна хема какви ли не капки ни изписа лич.лекар колкото повече слагах толкова повече сополите се увеличаваха докъто дойде момента да не спи по цяла нощ защото се давеше от тях влезнах в сайта лекар.бг там открих комлекс от хомеопатични при хрема комплексното лекарство се казва "КОРИЗАЛИЯ" свободно се продава в аптеките първия и втория ден давах на всеки час по 1таблетка  третия ден на три часа по една четвъртия сутрин обед и вечер задължително преди храна 20мин. днес бяхме на контролен преглед утре сме на градина и кашлицата също спря Hug давах го в комбинация с "ОСЦИЛОКОКЦИНУМ" първия ден сутрин и вечер после по едно шишенце на ден в опаковка има 6 бр. дадох му ги всичките Party

# 24
  • Мнения: 4
RE: Ако детето е много малко и неможе да смуче таблетките и осцилококцинума предварително се оставят да се стопят в 1 чаена лъжичка вода и ги даваш като сиропче

# 25
  • Мнения: 581
Ох тази хрема !!! При нас всичко е от градината. През седмицата е добре малката а ко дойде събота и неделя започват едни хреми едни сополи - жълто зелени. Слагала съм капки алергодил, физилогичен разтвор. Тази клееева тинкура досега не ние изписвана и ме е страх да давам от нея. на своя глава без консултации с лекар не бих посмяла да давам каквото и да е било.

А нещо за кашлица предизвикана от сополи да ми кажите?
































# 26
  • Мнения: 2 082
Цитат
А нещо за кашлица предизвикана от сополи да ми кажите
аз лично за такава кашлица нищо не давам-лекувам хремата...
ако е нужно нещо за отхрачване ,правя чай от лайка и живовлек

# 27
  • Мнения: 197
Хремата лекуваме най-често като дишаме изпарения от лук. За кашлицата, ако не е нещо по-сериозно, мажем вечер гръбчето  и гърдите (без сърдечната област)  с кремчето Пулмекс, то помага и за самата хрема.

# 28
  • зад кестените
  • Мнения: 795
Ние също се лекува ме сизпарения от лук ,ли4но аз съм доволна .Казваха ми 4е се лекува като дишат аромата на сма4кани листа от здравец но когато хремата е в на4алото .Ако ми се наложи ще пробвам.При кашлица билкови отвари ,когато бях дете в билковите аптеки предлаха гръден 4аи с 12 билки за съжалиние помня само 4е имаше лаика мащерка подбел .Някой  4увал ли е за нея .

# 29
  • Мнения: 149
Биоцитрин - екстракт от грейпфрут.
Има много приложения - за гърло, за нос, уши, при гъбични инфекции и всякакви видове инфекции

http://biocitrin.com/nos.htm

10 мл. са около 6-7 лв.

Общи условия

Активация на акаунт