През ДЕКЕМВРИ сняг ще вее, мама бебче ще люлee

  • 16 081
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
хоп и аз тук в прекрасната тема, tsveta_pile super e!

Закобако, добре дошла!

Днес беше много хубаво в ЦУМ, на мен нали ми беше първа лекция, та бях очарована  Grinning

6u6inka- имам да те черпя аз днес се казвах Ралица Джукелова  Laughing благодаря ти за което!

Честито за новата ни принцеска, още едно бебче в отбора!

bg_desi - страхотно разяснение си направила за лекцията, аз лично толкова сбито и синтезирано нямаше да мога да го кажа!

invisible - благодаря ти за страхотната идея за Jumbo, ще взема да се разходя дотам  Simple Smile


 
Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 265
 Peace записче Wink

# 17
  • Мнения: 2 149
Ех, днес ми се ходеше на лекцията в ЦУМ, обаче пуста хрема, ужасно е! ooooh!
Какво ви казаха, дайте малко клюки! Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 179
tsveta_pile  браво, страхотно си се справила.   bouquet

eses браво за изпита, само дето толкова се притеснява, а ти всичко си знаела  Hug

zakobako добре дошла в декемврийския отбор.   bouquet

Харем стискам палци по-бързо да преодолееш болката и ще се моля скоро да ни зарадваш, че очакваш малко съкровище.  Praynig Hug

Аз днес пуснах една пералня, ходих на козметик и нищо друго не съм правила. Голям мързел ме гони. Чудя се дали другата седмица вече няма да скучая вкъщи и да ми се ходи на работа. Всъщност имам още дрешки да купувам. Утре съм във Фемина на ФМ, така че ще видя бебока.
Момичета, как ви мерят тоновете. Аз като ходя на ЖК в Шейново слушат тоновете на бебето с един уред, но никъде не правят запис. Всъщност незнам какво значи запис, на хартия ли излиза или как. Ох доста объркан въпрос зададох дано сте ме разбрали.    

# 19
  • Мнения: 2 957
tsveta_pile  много благодаря, че си ме добавила към списъка с планово секцио Simple Smile   bouquet

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 112
Хоп и аз в новата темичка Simple Smile
Цвети,много сладка темичка  Peace Поздрави
Харемче, силни прегръдки и от мен, сигурна съм, че ще се справиш, бъди силна Hug
Алекс браво на малката душичка,моля се за нея Praynig

# 21
  • Мнения: 1
Запис  и от мен.

# 22
  • Мнения: 39
 и аз да се запиша Wink
 Темичката наистина е страхотна!!!!!!-Цвети

# 23
  • Мнения: 252


 
Момичета, как ви мерят тоновете. Аз като ходя на ЖК в Шейново слушат тоновете на бебето с един уред, но никъде не правят запис. Всъщност незнам какво значи запис, на хартия ли излиза или как. Ох доста объркан въпрос зададох дано сте ме разбрали.    

То е почти същото,само че те връзват с един колан и проследяват тоновете за 15 или 30 мин.Излиза на един лист а отдолу и контракциите,поне при мен е така.после ми казва дали ми е спокойна матката(явно и това излиза някъде на екрана)Дано си ме разбрала,че аз като започна да обяснявам и се оплитам самичка.
Ники  Hug за борбената ни принцеска.
zakobako Добре дошла!!!
eses бравво за изпита.Ти каква специаност беше?Защото и аз съм в унсс,макар че пропуснах тая година,но от другата пак!!

# 24
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен в новата темичка!
tsveta_pile страхотна е   bouquet
Аз да ви се похваля - имам си датичка за секциото - 8 декември
Бебо вече мина 3 кг, в понеделник сме на запис на тонове, а утре ще ми правят изследвания - дано съм повишила хемуглубина, че вече ми писна от инжекцийте с В12, а и пия тотемата вече почти 20 дни. Cry
Важното е, че малко остана - дано наистина от тук нататък ни се случват само хубави неща   261uu

# 25
  • Мнения: 126
Pozdrav za vsi4ki mami ot vse o6te slan4eva Ispania.

# 26
  • Мнения: 1 152
Цвета пиле чудесно си се справила!  Hug

Invisible добре си е му е на бебчето вътре, няма за къде да го бързаш!  Grinning Аз дори взех да си чакам термина, нито по-рано нито по-късно.  Laughing

zakobako добре дошла на финала!  Party

mira_georgieva
на мен в Шейново ми казаха, че правят запис на тонове в 38 и 40 седмица - едва успях да се сдържа да не им се изсмея.  Laughing Това с портативното апаратче е само за проверка на тоновете. Запис се прави между 10 и 30 минути. Слагат ти един колан на корема с един диск, който е свързан с апарат, от който излиза на специална хартия записа - първата крива са тоновете на бебето, втората са твоите контракции.

# 27
  • Мнения: 30
fineti Честито розово вързопче!   bouquet   bouquet   bouquet  Ти си днешната мама. Направо май всеки ден си имаме ново попълнение. Ау толкова е весело и вълнуващо.

zakobako добре дошла на финалната права   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 179
LLBB, Сасано благодаря ви за отговорите. Значи още не са ми ги мерили, явно мислят че е рано.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 112
На мен също никога не са ми мерили тоновете Rolling Eyes Странно,но факт.Иначе вече ми дадоха всички изследвания и направлението и сега ми остава само да чакам щастливия момент.Моята гинеколожка хич не обича да дава обяснения,и аз незнам защо си я избрах тя да ме изражда.Последния път ми каза,че всичко с мен и бебо е наред и ако до др седмица не съм родила,пак при нея.Да се надявам,че всичко ще е наред,че ако трябва да разчитам на нея,незнам просто Thinking

Общи условия

Активация на акаунт