Зима на вратата чука, с МАРТенчето няма скука

  • 8 808
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Добро утро, страхотна темичка. А къде трябва да изпратя снимка на РАДИ за да я сложите на заглавната страница.

# 16
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
добро утро   bouquet
Кафенце
Станкова, не съм свикнала още, едно ми е криво... ще се оправя Hug
Станкова, Честито ви зъбче, с пожелание да избият неусетно!

# 17
  • Мнения: 4 335
Добро утро!

Честита ни темичка!Да се пьлни само с хубави вести!
И ние най-после порьчахме масичката от ЛаРедута.За колко време идват,за прьв пьт порьчвам нещо от там?
Днес времето се очертава сльнчево и за разходки Laughing
Приятен ден на всички Hug

# 18
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Привет и  от нас!
Честита ни нова темичка и моля без болести в нея  Laughing
Честито на прибавящите още един месец бебоци! Да са здрави, много здрави и пак здрави   Hug
Пише ви мама будена само 2 пъти до 7 часа сутринта /айде да не се хваля много, защото после става страшно  Laughing/
Съни - със сигурност много помогна, остава само да си задържим напредъка.
Но ми е много странно само с толкова будения - все едно не съм аз  Crazy
Даже успях да сънувам  Laughing - че ни е избило вече долно ляво зъбче  Joy Сега малкото като се събуди ще проверя, нищо че педи каза, че няма зъби и да не чакаме тези дни  Crazy
Вчера бяхме на консултация и вече сме 7,500 кг. /+200 гр. за 3 седмици/ и 69 см. /+1 см./.
Растем си, много сме си добре... Останах ей така  Shocked, когато педи пита Галя "Къде е лампата"  newsm78 Тя още не знае кой е МАМА и ТАТИ, че до лампите да сме стигнали  Thinking
Не минахме без рев ей така за идеята  Mr. Green

Shushonka - да ти отговоря вместо ***Cvete*** - поръчката ти я изпращат до 3 седмици и наистина си струва. Поне на мен страшно си ми харесват произведенията и така съм зарибена, че всяка свободна минута правя нещо: я книжки, я албуми, картички, календари - макар и не толкова професионални като на ***Cvete***

Дианче - мерси за кафенцето, днес съм първа за него  Whistling

# 19
  • BG
  • Мнения: 1 900
Добро утро и от мен,
ние минахме вече на Либеро 5 ,много съм доволна.4ката ни стяга на крачетата и затова.
Зори аз също съм харесала този жираф,ама идва скъпичък тук,някой ако знае от къде може по-евтино да се поръча и да съдейства да каже.Фонтана с топките на плескул също го харесах и той е скъпичък.Ще видим накрая на какво ще се спра.
Диана мерси за кафето,тъкмо сега го пия.И аз може да пратя на Цвети снимка ,този път ще оставя на нея да твори,че тя по-добре се справя в това.Днес за първи път ще взимам кухня и ще ви кажа дали ще ни  е харесала.
Вчера й правих един пудинг много сладко си го хапна.Айде ,който има идеи за подаръци да ги казва.Лек ден за сега от мен Hug

# 20
  • Мнения: 12
Аз бързичко да се похваля, че Ради за втори път заспи newsm44ва сам сутрин направооооооо ми иде да го събудя и да го разцелувам

# 21
  • Мнения: 519
Добро утро! Hug
Имам въпросче: Тъй като ми свърши лосиона на Мустела и трябва да купувам нов, се чудя, дали да не взема този път бебешко олио. newsm78 Т.е. не е ли по-добре олиото за зимата или няма нищо такова? Thinking

# 22
  • Мнения: 12
Аз лично от доста време ползвам олио на нивея и сум много доволна.

# 23
  • Мнения: 326
Минавам набързо само да покажа разликите между старите и новите Либеро



# 24
  • Мнения: 219
Добро утро в новата тема! Дианче пия кафенце точно! bouquet

За мен е много недоспало утро.....това не беше се случвало от кърмаческите ми месеци Tired Tired Tired
Малкия е с малко хрема и лек проблем с голямата нужда и с никнещи зъби.....в резултат: заспива и след 15 мин. се обръща по корем и почва да реве и вика ooooh! и така до 2ч. После дадох еспумизан, панадол и капки и спахме до 4ч. и после до 5ч и после до 7ч!

аз гледам да си играем и да опознаваме света - форми в съответните отвори, нищо не схваща, но сега им е интересно свойството на кутиите: има, няма кубче. Дзак още е актуална игра....

практични подаръци съм харесала това:
http://www.smenzamen.com/advanced_search_result.php?keywords=%F5 … F&x=5&y=6


За малкия евентуално нещо такова:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/6033
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/45_609_611_612

Ето това ви го препоръчвам, но ние имаме в наследство:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2202

Това мисля да е в чувала на дядо коледа:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/5888

Направо се размечтах вече за коледа, а като видях снощи по новините и светлините на коледен Пориж ми се доплака, това ми е най-любимия и романтичен град, ама пусто с тез дечиня....що ще чиня?

Отивам да си доспивам, че малкия си заспа сладко в легълцето!

# 25
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ако не ви струва много нахално ,може ли по един глас да пуснете тук http://www.moetodete.com/component/option,com_datsogallery/Itemi … tegory/catid,686/

# 26
  • Мнения: 1 369
 Добро утро и от нас!

 Честити месечинки и зъбчета на бебоците:)

 По въпроса за уменията на децата- мойто детенце си може 2 неща- едното всички го знаете вече:) Маха:) welcome Обаче маха на всички и за всичко. Аз й викам браво и пляскам с ръце- тя ми маха. Пея й "хей ръчички", тя ми маха. И така, щом се присети и си маха- по улиците, особено на бабите по градинките, а те как й се радвам, тя пък им се усмихва и те се разтапят. Другото- напоследък се е научила да се поклаща в такт с музика, ама и без музика си се клати.  А, знае и като я питам "къде е котката" почва да се оглежда по пода и да я търси. Но на тия работи не мога да кажа, че съм я обучавала. Уча я да пляска с ръце на браво, уча я на боц и разни други- нямам особен успех. Ама не страдам особено от това. Когато- тогава.

 Днес щяло да е последния хубав ден:(( От утре сме затворници май... ще се изкуква. Но поне като си останем вкъщи има шанс да се научи да пълзи- в количката няма как...

 Рони, мерси за инфото за памперсите. Ще се възползвам- когато си свършим така наличните...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте и от мен,малката спи като всеки ден по това време!
Честито на всички месечинковци!
На болничките отново желая скорошно оздравяване!
Теза,хубави подаръци си избрала.
За уменията:прави боц всеки път,бибип-това е също с пръстчето да ти докосне върха на носа,маха за "чао",показва с вдигане на глава къде е лампичката,показва с една или с две ръце колко голяма ще стане.Ако чуе някаква музика я научихме да вдига двете ръце и да играе като на хоро,нали се сещате.Сега като тръгне музика някъде и познайте Мария как се вихри.Като я питам къде е тати,поглежда към вратата и чака да се покаже.Мисля,че това е,на което сме я научили,а освен това дава и целувка,по-скоро като й кажем целуни мама/тати и тя се приближава за целувка,но целува с език.Казва баба и тата,рядко мама и нана.
Сега я чакам да се наспи,да я нахраня и да излизаме на разходки.
Благодаря за новата темичка!
Лек ден на всички!

# 28
  • Мнения: 174
И ние се записваме в новата тема,благодарим на създателките й   bouquet
Не съм ви чела,искам само да питам Деситка,това ли е лъвчето на ФП,което си видяла за 80лв. http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/4990 
Аз се спрях на него за подарък на Нати за Коледа и се чудех дали не е по-евтино в магазините,защото ми е направило впечатление,че в кикиморско царство са надути цените  Confused Наистина ли е толкова хубаво,както изглежда в сайта?
Някоя мама от Варна ако го види някъде,моля да сподели Hug
Масичката ще я изчакам да я намалят още  Simple Smile
Аз съм болна имам Т и мъжо ми е роб  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 354
cosmopolitan, какво правите с твоя мъжа, само се разболявате....
te_za, дано утре си поспите! 
Играчките са супер, само се чудя дали изобщо ще им обърбе внимание... има много играчки, но дай му някой боклук да си играе - няма по-щастлив от него...
В този ред на мисли вчера направи първата си беля - отишъл до коша за боклук с паяка на заден ход, бръкнал в него и си изкарал една коричка от портокал и си я дъвчеше блаженно, направо паднах от смях  Joy Joy Joy

И не на последно място:

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО! Нека бъдем благодарни за хората до нас,нека ги прегърнем и им кажем колко ги обичаме. И най-вече - нека правим това всеки ден!

Общи условия

Активация на акаунт