Как изглежда банята Ви - 6

  • 105 076
  • 479
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 416
Момичета, това къде може да се намери /освен в ДосевИмпекс/ Praynig

Няма от къде другаде да ги намериш същите,защото само Досев ги внася. Защо неискаш от него да ги вземеш...има ли причина...?
паца–маца твоята баня се казва MonAmour  Wink Много добре се е получило ... за тези размери на банята  Peace Много хора гледат по светлите цветове ....

# 76
  • Мнения: 1 848
Препоръчаите шкав от ПВЦ или Полистирол за баня+огледало с рафтчета и вратичка.
Какъв смесител за душ бихте избрали ако ви е ред да обзавеждате банята  Rolling Eyes newsm78 newsm78

# 77
  • Мнения: 163

паца–маца твоята баня се казва MonAmour  Wink Много добре се е получило ... за тези размери на банята  Peace Много хора гледат по светлите цветове ....[/b]

Мерси много за информацията bowuu, наистина не знаех как се казва модела. Видях го на мостра и залепнах, Crazy просто си знаех, че оттам ще започна с обзавеждането на банята.
Много се радвам, че ми я харесвате банята   bouquet

# 78
  • Мнения: 4 915
А някой поръчвал ли си е шкаф по поръчка - с негови размери?  Rolling Eyes

Не за мивка, или за стена, а стоящ, но ми трябва ширина около 80 см, дълбочина 40 см, а височина - още не е решено, колкото преценим...Но не съм срещала досега по сайтовете такива широки шкафове...

Ако имате идеи и препоръки, ще съм благодарна.  Grinning

# 79
  • Мнения: 4 915
......... Чудя се между цяло огледало на едната стена на банята (на стената с мивката и моноблока), т.е. да не е шкафче, ще стане много стилно, но пък и шкафче над мивката си ми трябва  Tired Та си мислех за някъкъв стъклен рафт, ама пък ще е постоянно натрупан с разни шампоани и прочее и няма да стои красиво, та незнам дали е добра идея  Rolling Eyes ......мивка
моноблок

Аз самата имам подобна идея. На едната стена ще имаме две мивки. На срещуположната стена ще са тоалетната и душ-кабина или душ с параван.
Точно до вратата ще имам място за широкия шкаф, за който писах по-горе.

Та, за да ми е по-изчистено, също мислех за едно голямо общо огледало над двете мивки, а мивките - без шкафове отдолу. Над мивките - стъклен рафт.

Подобни мивки ще търся:


Мисля си дали ще намеря майстор, който да ми иззида и един общ плот за двете мивки, който ще се облицова с плочки.  newsm78

Нещо подобно като идея:




А това също  ми допада:


Шампоаните и другите за къпане мисля да стоят на рафтчета в душ кабината. Така че за рафта над мивките и/или на плота ще останат нещата за миене - четки, пасти, сапуни, разни кремове и т.н., може би няма да е претрупано... Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 1 320
Шкафове по поръчка правят много фирми. Най-качествени ми изглеждат на Дейзи 13 /от там поръчахме нашия/ и Викард. Ако не бързате - помислете върху тези варианти.. При Дейзи срокът на изработка е 30 календарни дни /по празниците около 40 и правят каквото им поръча клиентът/, докато при Викард е 2 месеца. Вярно, имат доста хубави неща, но с този срок ме убиха!

Батерии сега дал Господ. Нашата ще е с термостатична глава, даже вече харесахме една много екстравагантна на Нansa. Четвъртита е Simple Smile. Много зависи и от сумата, с която сте готови да се разделите.

За мивките - някой питаше. Вижте каталога на Коло, има доста добри предложения - точно четвъртити мивки за вграждане и полувграждане.

# 81
  • варна
  • Мнения: 256
Няма от къде другаде да ги намериш същите,защото само Досев ги внася. Защо неискаш от него да ги вземеш...има ли причина...?
паца–маца твоята баня се казва MonAmour  Wink Много добре се е получило ... за тези размери на банята  Peace Много хора гледат по светлите цветове ....


Не , няма никаква причина...от по-изгодна гледна точка питах Wink...Но покупката им вече е факт Party и скоро ще покажа и резултата  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 416
Питах,защотото работя там ...сега има и коледно намаление на повечето неща от 5-20% Flutter Братовчед ми си купи от червената Nuria,банята му станала мн.хубава  Peace

# 83
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Питах,защотото работя там ...сега има и коледно намаление на повечето неща от 5-20% Flutter Братовчед ми си купи от червената Nuria,банята му станала мн.хубава  Peace
Къде това - Дейзи или Викард? Аксесоари за баня има ли намалени?

# 84
  • варна
  • Мнения: 256
Питах,защотото работя там ...сега има и коледно намаление на повечето неща от 5-20% Flutter Братовчед ми си купи от червената Nuria,банята му станала мн.хубава  Peace
Повечето на 5% Wink..Вчера бяхме там и пазарихме

# 85
  • Мнения: 416
Да ,така е.... Вчера такава лудница беше,че......... Crazy луд да станеш..... Да видим днес как ще е ,след малко тръгвам....
Надявам се банята ти да стане страхотна  Peace Ще я покажеш после. Mr. Green

# 86
  • варна
  • Мнения: 256
Момичета, поразрових се доста из бибилиотеката, но не открих много актуална информация ooooh!...
Бихте ли ми казали някакви ориентировъчни цени за тези паравани които се монтират в банята /стъкло, пластмаса/ и цена на алуминиева врата за баня /с огледало/? Praynig

# 87
  • Враца
  • Мнения: 876
вратата ни от РVС за баня с огледалото излезе около 300 лв (не помня вече точно), но знам че всички врати с изключение на входната излизаха от 300-350 лв в зависимост от размерите им)...но май си зависи от фирмата която ги изработва

# 88
  • Мнения: 42
Благодаря ти, Versace_Dreamer. Ще потърся тези на Каи да ги видя.

Иначе лилави плочки има доста, но засега не сам намерила такива без фриз на цветя.
Видях на сайта на Aparaci,че имат едни лилави без фриз на цветя, но не мога да ги намеря още в София. Някой да има идеа кой ги внася?

Благодаря!

# 89
  • Мнения: 196
И на нас ни излезе около 300 лв. самоче алуминиева с огледало  Hug ще следя с интерес темичката  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт