Колики и захранване!

  • 9 149
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 418
Съжалявам мила,
Това е много неприятно. Щом сте със съмнения за алергия ще трябва да кърмиш колкото можеш повече и ти да се подложиш на безмлечна диета. За детето захранването може да почнеш с безмлечна оризова каша и за всяка храна трябва много да внимаваш да няма в нея млечен белтък. По-добрият вариант е да правиш ти пюретата, за да контролираш изцяло съдържанието. Относно времето за започване изчякай поне до 6 навършени месеца. Всяка храна въвеждай бавно и не бързай с разнообразието.
Успех и дано скоро да се почувствате по-добре!

# 16
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
те гастроентеролозите знаят де, но ЛАКТАЗНАТА НЕПОНОСИМОСТ ако е първична възниква още в началото на приема на мляко. НО при всички болести на червата, възпаления и т.н. може да се развие преходна такава. катинче, вие на каква възраст сте? наддава ли добре досега детенце?

# 17
  • Мнения: 2 959
...Сега, дали съветите за захранване важат с пълна сила?!...
Катинко, според мен, да! Колкото може по дълго кърми хубавицата Си, ако издържиш и до 6-7 месеца ще е още по- добре за бебката Ти! И сега как ще установят вида на алергията, дано не Те сплашат да минете на АМ? Спираш ли вече коликовите капки? Успех занапред Ти желая и дано се успокой красавицата Ти!

# 18
  • Мнения: 693
те гастроентеролозите знаят де, но ЛАКТАЗНАТА НЕПОНОСИМОСТ ако е първична възниква още в началото на приема на мляко. НО при всички болести на червата, възпаления и т.н. може да се развие преходна такава. катинче, вие на каква възраст сте? наддава ли добре досега детенце?

След една седмица става на 5 месеца! Михаела се роди 2750 гр., миналия месец беше 6900 гр., т.е. наддава доста добре, като цяло изглежда охраненка  Simple Smile ако си запозната с въпроса, моля те да ми дадеш повече инфо.   bouquet Ние утре сме на лекар, ще видим какво ще каже...

...Сега, дали съветите за захранване важат с пълна сила?!...
Катинко, според мен, да! Колкото може по дълго кърми хубавицата Си, ако издържиш и до 6-7 месеца ще е още по- добре за бебката Ти! И сега как ще установят вида на алергията, дано не Те сплашат да минете на АМ? Спираш ли вече коликовите капки? Успех занапред Ти желая и дано се успокой красавицата Ти!

Чух някакви подмятания за АМ, но няма да го направя, в никакъв случай! Относно капките за колики - Инфакола го спрях, но в момента и давам един файтон слекарства  #2gunfire от които е Биогайа, това са ензими, които се дават и за колики.

ИИИИИИ, да, много добър въпрос и аз от това се вълнувам в момента - как ще се установи вида на алергена!

Общи условия

Активация на акаунт