Пробиотици?

  • 569 183
  • 1 257
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 297
Пробиен не се държи в хладилник!

# 421
  • Мнения: 297
Да попитам някой от вас вземал ли е Eнтерофлорид ?

# 422
  • Мнения: 19
Пробиотикът на Jamieson звучи много добре като съдържание... само Bulgaricus му липсва... някой вземал ли го е ? Става дума за този продукт : http://jamieson.bg/content/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BE% … 82%D0%B8%D0%BA-10

# 423
  • Мнения: 30
Във всичките американски пробиотици липсва точно Булгарикус щама, поне в тези които съм разглеждал го няма. Аз мислих да си взема нa NOW ето този -

http://www.nowfoods.com/Probiotic-10-50-Billion-50-Veg-Capsules.htm

Всички пробиотици на NOW-

http://www.nowfoods.com/Supplements/Products-by-Category/Digesti … pport/Probiotics/

На хартия е по силен с 50 милиарда живи бактерии в капсула. Другото интересно е указанията за примем, където е написано да се приема на празен стомах или между яденията, а тук нали преди спорехме кога е добре да се приема. По принцип ако не му влияе стомашният сок или капсулите са проектирани да се разтварят в червата то на гладно е най добре, защото целта е тези бактерии да се захванат за стените на червата и да започнат да си вършат работата.

На Джонсън пробиотика изглежда добре, но трябва да видя цената каква е и да сметна кое ще е по изгодно. Последно пих на Лактофлор Био плюс и не знам какво стана този път, но нищо общо нямаше с предния когато бях много много доволен от ефекта. Дали сега нещо не съм имал по високо pH на стомашният сок или партидата не е толкова добра като предната, но дори последната седмица почнах да ги пия 3х2 и пак не видях разлика.

# 424
  • Мнения: 20 238
Аз взех този и не съм доволна, все едно изобщо не пия пробиотик Tired

# 425
  • Мнения: 766
Аз взех този и не съм доволна, все едно изобщо не пия пробиотик Tired

И аз не усетих нищо различно когато пиех пробиотик, та как се очаква да се разбере че пиеш такъв?

# 426
  • Мнения: 20 238
Появиха ми се отново проблемите заради които пия пробиотици, и които бяха изчезнали докато пиех български. Може би не си намерила "твоят", аз пробвах няколко докато намерих моят, който ми действа.  Peace

# 427
  • Мнения: 766
Аха ясно, т.е. има проблем който с правилния пробиотик го няма.
Защото аз нямам проблем заради който го пия и така не разбирам наистина каква е разликата със и без пробиотик.

# 428
  • Мнения: 3 540
Пробиотиците са полезни, преди да се разболеем, по време на болест и след боледуване.
Много е важно, при големите, самите пробиотици да са със стабилна обвивка, издържаща киселиността на стомаха, за да стигнат здрави и живи, там където, ще са полезни.

# 429
  • Мнения: 766
Аз приемах такива, които се разтварят във вода  newsm78

# 430
  • Мнения: 297
Пробиотиците са полезни, преди да се разболеем, по време на болест и след боледуване.
Много е важно, при големите, самите пробиотици да са със стабилна обвивка, издържаща киселиността на стомаха, за да стигнат здрави и живи, там където, ще са полезни.

Един голям плюс за това мнение !

Страшно много при коремни и стомашни проблеми помага чай от джоджън !

# 431
  • Мнения: 3 540
Страшно много при коремни и стомашни проблеми помага чай от джоджън !

Да, но е добре да се знае, какви са точно тези стомашни проблеми, каква е причината за тях.

# 432
  • Мнения: 31
Здравейте,

знаете ли дали мога да приемам Лактофлор био плюс като съм бременна и по 3 таблетки ли ,както си е упоменато в указанията?
Благодаря предварително Simple Smile

# 433
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Здравейте,

знаете ли дали мога да приемам Лактофлор био плюс като съм бременна и по 3 таблетки ли ,както си е упоменато в указанията?
Благодаря предварително Simple Smile
Да, аз точно така го приемах.

# 434
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
LAY-D консултирай се с наблюдаващия лекар, макар, че и аз знам, че пробиотици могат да се пият по време на бременност. Аз пиех Дофилус  за гъбични инфекции и нормално ходене до тоалетната  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт