Пробиотици?

  • 564 941
  • 1 257
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
БиоГайя  не се дава обаче с някой от Аб. Аз лично знам, че не се дава с Клацид.

# 61
  • Мнения: 146
Наистина е за предпочитане да си осигуряваме лактобацили с нормалното хранене (истинско кисело мляко, кефир), но ако ми се налага да си ги снабдя чрез хранителни добавки определено предпочитам пробиотиците, които трябва да се държат в хладилника и поределено съм доволна от действието им - много по-бързо и ефикасно, а това се дължи на факта, че лактобацилите в тях са живи. Разбира се важна е и "подборката" от лактобацили  Laughing

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
БиоГайя  не се дава обаче с някой от Аб. Аз лично знам, че не се дава с Клацид.
Аз доколкото знам, пробиотиците се дават СЛЕД прием на АБ, не заедно. Логиката е , че АБ изтребва вичко в чревната флора, не прави разлика между добри и лоши микроорганизми.

# 63
  • София
  • Мнения: 113
БиоГайя  не се дава обаче с някой от Аб. Аз лично знам, че не се дава с Клацид.
Аз доколкото знам, пробиотиците се дават СЛЕД прием на АБ, не заедно. Логиката е , че АБ изтребва вичко в чревната флора, не прави разлика между добри и лоши микроорганизми.

На нас са ни предписали точно в момента Биогая+Клацид. Има ли нещо конкретно точно против тази комбинация, или важи общото правило, което е посочила mamaden?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ние излекувахме точно с Био гайа салмонела...след опит с АБ и Бисептол.И след това съм давала 1-2 пъти,но от хапчетата стават и за имунитет!

# 65
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз наскоро пих един нов бг пробиотик - Лиолакт. По-скъп е от останалите, но си заслужава цената! Давам ви и линк www.lyolact.com

# 66
  • Мнения: 3 459
Лактофлор  Peace

# 67
  • Мнения: 0
Наистина е за предпочитане да си осигуряваме лактобацили с нормалното хранене (истинско кисело мляко, кефир), но ако ми се налага да си ги снабдя чрез хранителни добавки определено предпочитам пробиотиците, които трябва да се държат в хладилника и поределено съм доволна от действието им - много по-бързо и ефикасно, а това се дължи на факта, че лактобацилите в тях са живи. Разбира се важна е и "подборката" от лактобацили  Laughing

Veche i v Evropa si imame istinski probiotizi...v Anglia mogete da si gi kupite...online naprimer. V momenta niamam pred sebe si imeto na produkta,no ako niakoi se interesuva moge da me zapita tuk ili lichno....spored tova koeto znam,tova sa edinstvenite efikasni,koito sa na evropeiskia pazar ot skoro,ima gi i v www.amazon.co.uk  Za vsichki ostanali taka narecheni dobri bakterii koito sa na pazara,dokolkoto znam ne sa efikasni, vapreki goliamata reklama,po prostata prichina che ne mogat da izdargat kiselinnosta na stomashnia sok i na praktika umirat v stomaha i ne dostigat chervata kadeto vsashtnost sa nugni. Uspeh na vsichki i dano si nabavite tezi probiotizi, az lichno si porachah dnes v amazon,ima sashto izgotveni za deza....

# 68
  • Мнения: 693
Ентеросан, страхотен продукт на много добра цена Peace

# 69
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Linex forte за мен е най добрия. Снего постигнах ефект, който съвсем не търсех при голямото ми дете. Но съм изключително доволна  Peace

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
какво мислите за Саностол пробиотик който е на прахчета?Може ли да се дава с хомеопатия?

# 71
  • Мнения: 7
lyolact e много добър гарантирано е количеството живите пробиотични клетки, а това е най-важното за един препарат за да е пробиотичен.

# 72
  • София
  • Мнения: 3 030
Лактофлор-добър препарат и не толкова скъп колкото останалите прехвалени.
Peaceсъгласна
Още един глас.  Peace

Лактофлор или Ентеросан. Peace

# 73
  • Мнения: 620
доволна съм от ентеросан - основен, сега видях че са много видове Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 6
Аз също съм за пробиотиците на АкваСорс - Лактобацилус Ацидофилус и Бифидус комплекс. Бифидус се препоръчва и за малки деца, особено при колики...

Продуктите са с гарантирано качество и произход и не съдържат ГМО (имат си знак "GM free" на всяка опаковка).

Успех  Peace

Общи условия

Активация на акаунт