Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 5

  • 23 751
  • 322
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 700
Калима, съжалявам много.  Sad

Щица, а аz си мислих, че съм единствената с проблеми с клостила. На мен най са ми гадни теzи топли и студени вълни. Все едно съм в менопауzа.  ooooh!

# 61
  • Мнения: 28
Съжалявам за всички патила, които чета тук и едновремено с това ви се възхищавам на постоянството и вярата.
А когато силно вярваш в нещо, то рано или късно се случва!
 Heart Eyes

За Прегнила - боли настина. На мен ми се наложи да си бия сама инжекцията в корема. Бях много стресната, когато се зачерви, поду, болеше...  #Crazy Нямаше кого да питам, не знаех какво да правя. Сега виждам, че не съм единствената с реакция от Прегнил.
Сега, 15 дена след края на инжекциите /защото преди това трябваше да си бия и Гонал ф/, още боли като се закажлям или засмея.
Желая на всички успешен край на това бреме и скорошни положителни тестове!

# 62
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен! Включвам  се на 200% към късметлийската тема. Дано донесе успех и поне по едно коледно чудо на всички нас!
На мен ми предстои първа нестимулирана инсеминация в средата на декември - малко ме е страх от неизвестното, но ще видим . . . Засега успех на всички бъдещи мами и догодина да празнуваме рождените дни на малчуганите!  preggo   newsm30

# 63
  • Мнения: 1 732
варби не се притеснявай.екипа на "надежда" и д-р стаменов и д-р персенска са невероятни.на мен също ми правиха една инсеминация миналия месец,която се оказа неуспешна,но не се отчайвай и не се отказвай!времето е пред теб!ще стискам палци! Misc Baby Bottle EFP preggo

# 64
  • Мнения: 1 732
хлора и ти мила не се отчайвай.няма да ти дой 1crib newsm63 EFPде,щом аз ти казвам!стискам палци!

# 65
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Петьофи добре дошла в темата  пожелавам ти първия  опит да бъде последен Hug
и не се притеснявай няма нищо страшно най важното е да си много спокойна за да може чудото да се случи Hug

# 66
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
mimeto 26 - ох, миличката ми тя - изобщо не се отчайвам - аз знам че ще стане все някога ама защо пък да не е сега - кво му има на декември месец 2008година - чуден месец ако питаш мен ... - нали ми е рожден месец - пристрастена съм  newsm44

както и да е - дойде ми в края на краищата и с това се страхувам, че твоята кариера на гадателка приключи неуспешно   love001
шегувам се разбира се - нали знаеш че заедно ще си гледаме бебетата та затова - чакам теб януари месец ходом марш и двете на поправителен

# 67
здравейте, предстои ми 2 инсеминация, проблема е в мъжа ми ,кой има като моя проблем

# 68
  • Мнения: 417
здравейте, предстои ми 2 инсеминация, проблема е в мъжа ми ,кой има като моя проблем
Здравей, дай повече информация, на мен ми предстои първа януари поради мъжки фактор Flutter

# 69
  • Мнения: 1 732
хлора,миличка,ти да не се отчаеш сега!времето е пред теб! мисли за коледните и новогодишните празници.ще си гледаме децата заедно,това е то!нова година-нов късмет! 1stroller newsm05 newsm06 fingerscrossed fingerscrossed

# 70
  • Мнения: 1 250
Gata loca, да няма някаква грешка? Как прегнила в корема? На мен изрично ми казаха, че се слага мускулно и ми показаха къде, защото казах, че сама ще си го слагам.

# 71
  • Мнения: 4 700
Choosy, аz досега само овитрел съм си била, но съЩо като Gata loca ми го биеха в корема. Странно ми се стори, но явмо може и в корема.  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 1 284
Gata loca, да няма някаква грешка? Как прегнила в корема?

 newsm78И на мен мускулно ми го биха.

# 73
  • Мнения: 1 250
Овитрел-а се слага подкожно в корема, да, но прегнила съм сигурна, че е в д-то.

# 74
  • Мнения: 1 732
и аз да кажа,овитрела ми го биха в корема,а на хлора в д-то,само лекаря ще каже къде.питайте!

Общи условия

Активация на акаунт