Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим... - 5

  • 23 734
  • 322
  •   1
Отговори
# 45
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Щица - мдаааа - трай бабо за хубост - аз пък от утрогестана такава дрямка ме гони постоянно, че се страхувам да не заспя вървейки или пък на работата - чак ми се вие свят....

# 46
  • Мнения: 417
Здравейте и от мен, аз от днес започнах л-тироксина, да сваля малко ТСХ за всеки случай, че така съм настроена положително за януари, че не искам да има изненади преди процедурата Flutter

# 47
zdraveite momi4eta na men mi praviha vtora inseminasia no uvi ne stana . mnogo sam pritesnena .moliavi posavetvaite me kakvo da pravia

# 48
nie hodim pri doktor stamenov (kliinika malinov)i sme mnogo dovolni toi e strahoten lekar i d-r persenska. ianuari sam na treta inseminacia i mnogo me e strah

# 49
zdraveite mili momi4eta. napraviha mi vtora inseminasia i ne stana. ianuari mi predstoi treta v kliinika malinov v sofia pri doktor  stamenov .az li4no sam mnogo dovolna ot celia ekip.moliavi kajete mi kakvo da pravia

# 50
  • Между хотелите
  • Мнения: 96
Здравейте момичета. Ето ме и мен с не толкова хубави новини. Значи в петък бях на преглед понеже течението ми се усили и стана доста тъмно. ЧХГ-то беше 970. Стаменов ме прегледа и каза, че нищо не се вижда и, че може би съм се обзавела с извънматочна. Остави ме за понеделник пак на преглед. Не ме питайте как преживях уикенда-наистина беше кошмарно и доста депресиращо. Тук искам много да благодаря на _Hope_ , която само ме успокояваше на лични. Hug Вчера ЧХГ-то обаче беше вече 380. Наистина голям камък ми падна от сърцето. На прегледа се установи, че всичко е тръгнало да се "спихва", както ми каза Персенска. Да спирам лекарствата и да чакаме голямото изчистване.
Сега следват имунологични изследвания и след нова година на поправка.
Това е от мен. Трябваше постоянно да лежа тези дни, а и ме беше супер страх нещо да не ми се спука и не смеех да мърдам, за това не писах.
Дано това да ни е късметлийската тема.
Пожелавам успех на всички момичета и мнооого положителни резултати.

# 51
  • Мнения: 417
Калима много съжалявам  Sad Hug

# 52
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Калима и аз съжалявам мила

и при мен май няма да има добри новини - мисля че ще ми дойде днес или утре - поне това са признаците ... Sad

# 53
  • Мнения: 1 715
Калима,съжелявам,но да знаеш,4е всяко зло е за добро! Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 6 302
kalimma, горе главата. Мисля, че си силен характер и сама знаеш, че място и време за отчаяние няма. Следващият път ще успееш, вярвай в това!  Hug
aleksandra, същото важи и за теб. Бъди силна и мисли позитивно! Скоро ще дойде и твоят час.  Peace
Бебенце, стискам палци за теб. Само бъди спокойна, всичко ще си дойде на мястото.  Praynig
Добре дошла на Renata2002. Добра клиника си избрала. Относно лекарствата, зависи да ли ще те стимулират или инсето ще е на естествен цикъл. Лекарят преценява дали е нужна стимулация и с какви лекарства. Желая ти успех!  EFP

# 55
  • Мнения: 326
Здравейте момичета съжалявам за неуспехите ви , знам как се чувствате  Hug , на мен утре ми предстои втората инсеминация и ми е много притеснено , първата я правихме на ест.цикъл а сега стимулирахме с фемара и съм отгледала два хубави фуликула.Снощи ми биха и прегнил та умрях от болка не знаех че толкова боли  Confused  и утре на линия за инсе ,оф назнам дано да стане че нещо почна да ми писва , незнам вие как се чувствате но аз съм се вкиснала нещо ,но нали наближава коледа и аз вярвам в чудеса  Grinning 
Зазолинка как успяваш да си толкова положителна незнам ,възхищавам ти се и ти желая тази процедура да ти е последна и да си отгледаш най хубавите сладолетчета  Hug  Praynig  Peace 
На всички късмет и  Hug  Hug  Hug

# 56
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Калима съжалявам за неуспеха  spoko дано следвощия опит бъде успешен знам че е много тежко преживяла съм много пъти неуспехи така че знам как се чувсват всички след отрицателния тест,прегръщам ви  Hug
Деси, пожелавам ти успех най - важното е да си много спокойна утре Praynig

# 57
Калима, много неприятно развитие на нещата. Sad
Бъди силна и вярвай, че следващия път ще е успешен. Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 6 302
Деси, благодаря ти. Така е с Прегнила, боли. На мен даже ми е прилошавало. Но.... всичко ще изтърпим, но ще победим!  Peace Че и рима докарах даже.  Laughing За утре се въоръжи с търпение е мнооооого спокойствие. Ако си в лошо настроение, това само може да навреди. Стискам ти палци!  Hug

# 59
  • Мнения: 36
Здравейте! И на нас  този месец ни предстои първата инсеминация в Аг Варна. Вчера - 7 ден от цикъла имах фоликул 13 мм в десния яйчник и 3 по 10 мм в левия. Стимулират ме с Пурегон 25 мл на ден. Има ли и други момичета по тази схема на стимулация?  Споделете мнение и опит.
Успех на всички в процедура

Общи условия

Активация на акаунт