410 дни платено майчинство - мисията Е възможна

  • 37 363
  • 627
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 401
Скоро подписите ще ударят осемхилядника и ще го прехвърлят! Хималаите ще останат в историята като планинска система с най-високи върхове.  Grinning

# 76
  • Мнения: 5
blagodaria za informaciata dano  naistina sepolu4i

# 77
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 528
Струва ми се, че преди полунощ ще са  9000!

# 78
  • Мнения: 2 534
Саня , проракува
Вече са 9000  Joy Joy Joy
Момичета , помните ли от колко човека беше подписана  първата ни петиция , на първия ни протест ... тогава когато се борехме за 90%  newsm78

# 79
  • Мнения: 4 181
Саня , проракува
Вече са 9000  Joy Joy Joy
Момичета , помните ли от колко човека беше подписана  първата ни петиция , на първия ни протест ... тогава когато се борехме за 90%  newsm78
Общо с подписите на хартия бяха над 15000, но не помня за колко време ги събрахме.

# 80
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Много време се събираха предния път, ако не се лъжа.
Сега са 9,500 Simple Smile

# 81
  • Мнения: 4 978
Момичета, моля ви да дадем всичко от себе си и да съберем маскимален брой подписи.
Днес е последния ден. Утре подписката ще бъде внесена в НС.
Нека докажем, че можем да въздействаме върху решенията в тази държава и сме фактор!

# 82
  • Мнения: 990
Разпратих линка до всички познати, които може би не знаят!  Peace
Дано да успеем, това ще ми е стимул за трето детенце!  Hug

# 83
  • Мнения: 4 181
Разпратих линка до всички познати, които може би не знаят!  Peace
Дано да успеем, това ще ми е стимул за трето детенце!  Hug
Е това се казва приказка  Hug

# 84
  • Мнения: 990
Пък, ако направят 2 години и за четвърто ще помисля  Flutter

Не могат ли да разберат управляващите, че точно пари трябват, за да има повече деца България,
желание предполагам у повечето жени има, не са всички кариеристки пък сега... Взимам хубава заплата от хубава работа,
но първо бих отгледала децата си както трябва и намирам за най-добре, а и това е основната мисия в живота на една жена,
за това, ако сме обезпечени по-добре финансово, ще отгледаме по-спокойни и здрави българчета  Peace

Не знам само има ли начин депутатите да почетат малко форума... Tired

# 85
  • Мнения: 690
Аз също съм за увеличаване на майчинстово и много се радвам, че вече има повече от 10,000 човека подписали петицията, но предното изказване леко ме подразни. Да, хубаво е в БГ да има повече деца, но държавата не е длъжна да плаща на родителите да ги раждат. В крайна сметка отглеждането на едно дете не е определен период, а цял живот. ЗА с две ръце съм да се удължи получаването на 90% от осигурителния доход от 315 на 410 дни, защото майката ще може да създаде здравословни навици в детето точно през този период от живота му. НО не зависи от държавата колко деца ще има едно семейство Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 671
Саня , проракува
Вече са 9000  Joy Joy Joy
Момичета , помните ли от колко човека беше подписана  първата ни петиция , на първия ни протест ... тогава когато се борехме за 90%  newsm78
Общо с подписите на хартия бяха над 15000, но не помня за колко време ги събрахме.

Спомените ми са, че електронната подписка събра около 16 хиляди подписа, а освен нея имаше и подписки  на хартия, та заедно с тях надхвърли 17 хиляди. Събирахме ги около 2 седмици време.

# 87
  • Мнения: 990
Джоли, за теб може би е така, но аз всеки път тегля заем, за да мога да гледам детенцето си до 2 годишна възраст...
ами май месец ще изтегля последния като навърши девет месеца... Ако имах платено майчинство до 2 години,
нямаше да имам заеми и щях определено да им предоставя мааалко по-хубаво детство в последствие, защото съгласи се, че с две деца разходите са по-големи, а когато заплатата намалява заради заем...  Whistling

# 88
  • Мнения: 2 122
абе както стана ясно от изказването на господина в студиото в Тази сутрин- на България са й нужни не деца, а данъкоплатци в лицата на техните майки, които видите ли за 1 година загубват професионални навици и не били полезни нито за себе си, нито за държавата  Shocked
възмутена и огорчена за пореден път, ама на- ще си живея в Бг и ще си родя и трето дете, да ви е яд, че няма да ви плащам данъци през времето на отглеждането му  #2gunfire

# 89
  • Мнения: 690
Стели, все още не знам как е с две деца, но съм сигурна, че не е лесно. И аз като теб имам много заеми - в днешно време не знам кой няма. На мен точно заради заеми ми се налага да се върна на работа след 315-я ден. Ето как аз виждам нещата - увеличението с 3 месеца се полага, тъй като и на татковците от заплатата се приспада за фонда, от който идват парите за майчинството. Ако се полага, ще си го търся Wink

btw - честити 11,000 Simple Smile И я погледнете статията от днес

Последна редакция: чт, 04 дек 2008, 14:23 от Джоли

Общи условия

Активация на акаунт