Отговори
# 90
  • Мнения: 573
Честит Курбан байрам на празнуващите!   bouquet  bouquet  bouquet

Хубаво е човек да бъде с близките си по празниците, иначе някак не е същото. Дали е Коледа или Курбан байрам няма значение.
Ние днес украсихме нашата елхичка. Сложихме я на един шкаф, за да не я стига Мелис, но тя не проявява интерес дори.  Thinking
Дезърт, много хубава програма и дори безплатна. Мерси много!  bouquet
steffi_k, стискам палци! Само с хубави новини да се върнете!  Hug
bz, приятно изкарване на Байрама и последващо пътуване.
immortel, суджука се яде след топлинна обработка, най-често печен. А златото е всеки ден с различна цена, така че е нормално Wink Халвата по принцип е жълтеникава и ако е с шам фъстък става и зелена  Grinning  newsm78  http://www.istanbulsupermarket.com/images/ist-2566.jpg  Дано съм те разбрала правилно.

На всички празнуващи весело изкарване на празника, а на останалите приятен ден! 
Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 164
Честит Курбан Байрам, на всички!!!

Много здраве и много щастие ви желая и нека идните празници бъдат незабравими!!!

# 92
  • Истанбул
  • Мнения: 307
ЧЕСТИТ КУРБАН БАЙРАМ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ  bouquet  bouquet  :bouquet

# 93
  • Мнения: 58
Iyi bayramlar и от мен.

Аз само за кратко да кажа хелоу от Лондон и да ви пратя малко мъгла, студ, и скреж.

Поздрави на всички

П.С. Снежана01, ами оправдават се хората, които се чустват виновни, нали знаеш  Embarassed Embarassed Embarassed Гузен, негонен... hahaha

# 94
  • Мнения: 1 243
Здравейте друки-веселушки   bouquet
Честит Курбан Байрам (с малко закъснение), но си имаме основателна причина. С мъжлето и един негов приятел 2 дни раздавахме торбички за Байрама!Приготвиха ни 1500 торбички с лакомства. Зарадвахме много дечица в Провадия и околните села. Всичко е свързано с работата на мъжо, но самата идея ми хареса и на мен (въпреки, че и тук е замесена политиката) и се включих да помагам. Накрая ни останаха стотина торбички и решихме да ги занесем в Дом за изоставени деца. МАлки и големи се зарадваха..посрещнаха ни толкова топло...изпратиха ни с такава благодарност... Нямам думи - положението в тези домове е отчайващо! За втори път, в съвместния ни живот, виждам сълзи в очите на Краси! Сега организирам сред приятелския кръг събиране на дрешки, играчки , а който може и парички за дарение!Дано успеем до Коледа да ги зарадваме отново!

# 95
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Тсве_те,   bouquet
поздравявам теб и мъжа ти за големите сърца, които имате! Един ден ще почнете да го правите и без определена причина!  bouquet

# 96
  • Мнения: 418
Здр мацки ...прибрахме се от селОто...Само да кажа 4ЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ АНИ-та  Heart Eyes
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0_(%D1%81%D0 … D0%B5%D1%82%D0%B0)

Слагам само малко Байрамски лакомствам и бЕгам да гледам Comedymах Simple Smile
http://www.kadiniz.com/saglik_resimleri/tatli-bayram-dis-sagligi-dikkat-ikram.jpg
http://www.portakalagaci.com/photos/uncategorized/orgulu_cevizli_tatli.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/2021/takadayfcopyju4.jpg

Целувки Heart Eyes Hug Peace  bouquet

# 97
  • Мнения: 218
Прекрасно е това което сте направИлИ  Цвете ПоздравленИя  Hug
И по късна доба И аз да честИтя на всИчкИ носеЩИ Името на Св Ана    bouquet
Лека ноЩ И прИятнИ сънИЩа
 smile3524

# 98
  • Мнения: 58
Гледай ти, тази година пропуснах студентския празник, докато се усетя, залисана в други неща. Сега щях да пропусна и Св.Ана, но хубав празник и от мен, на който празнува със семейство, близки и т.н. Аз нямам около мен, освен една колежка.  newsm78

При вас как минават почивните дни, аз съм с един колега от Турция, и това се смяхме днес, че само защото е в Англия, и тук се пие чай нонстоп го спасява. И да се похваля, включха ме в реализацията на един турски проект, защото познавам клиента, защото имам някакъв експириънс с турски клиенти. Абе, луда работа. Викам си аз, на отървах се, ама нейсе  hahaha Joy hahaha

# 99
  • Мнения: 218
ПрИвет  bouquet
Гхосн  браво на теб Peace  отърване няма  а  И в Лондон отИде И пак  Joy
МИ  айде разпИсвайте се сега 9 днИ нИкоИ  лИ няма да пИШе Crossing Arms
ЦелувкИ на бебчовцИте И дечИцата  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 58
Имаше една игра, като бяхме малки - кой пръв ще проговори, и той губеше. Май нея ще играем ... който пръв проговори .... трябва да му измислим "лоша" наказание - мъмрене пред строя, рецитиране на стихотворение, пеене на коледна песен...

Аз виждате ли каква съм редовна, като не съм си в БГ, щото ми остава време, иначе съм все някъде по пътищата. Окрасихте ли къщите вече? А за байряма правите ли някаква окраса вкъщи?


# 101
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Нека да съм аз  Joy Joy Joy

Как сте банда? Аз ви чета, подсмихвам се под мустак и ви се радвам от далече! Нямям време да пиша, не пускам много компа, само като спи Селин, че иначе много се караме с нея като вземе и тя да клика  hahaha И така, ние сме добре! Честит празник на всички празнуващи! малко на патерици, ама да се отчета  hahaha

Момичета, на 27 декември ви каня на Бериа!  Hug Hug Hug Как звучи  Joy Да се запознаете с нея! Нали и тя е от бандата! Тук ще бъде и Стеффи-К та повода е двоен! Надявам се, че ще се съберем бол бол народ! Ако не можете да дойдете, моля ви предупредете ме, поне една седмица предварително, за да мога да се организирам или да не правя събиране въобще!  Peace

Принцеске, аз мисловно винаги съм във Варна!  Hug Хубав сън, дано скоро стане реалност!  Peace

Цвете, свалям ви шапка!   bouquet Когато става дума за благотворителност всяка политика става хубава!  Peace

На всички ви много целувки, на Ати голяма прегръдка и бързо да му минава бенмари къде си? звъня ли звъня! бегаааааааааам!   bouquet Heart Eyes Hug Heart Eyes  bouquet

# 102
  • Мнения: 333
ЧЕСТИТ КУРБАН БАЙРАМ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА!   bouquet

Дризе Иншалла! И аз много ще се радвам наистина да те видя тук!  Hug

Цвете Много е хубаво това нещо! Поздравявам теб и мъжа ти!   bouquet Човек, когато прави добро се чувства много щастлив и много по-добре нали?  Simple Smile
Няма значение каква е била причината...политическа или друга..важното е намерението.  Wink
Нашето село е в провадийско.Къде точно ходихте, ако не е тайна?  Simple Smile

# 103
  • Мнения: 1 243
Дзак, я са надникна кой е тук и кой отсъства!
Benmary как е Ати? Дано бързо премине тази болест!Много целувки и гушки  Hug
Ghosn още ли си в Англия? Метни накоя и друга снимка после. Така ми се иска и аз да стигна до там, но все не намирам достатъчно мотивация. Хем искам, хем като си помисля за влагата, мъглата и сивотата и ми се отщява. Може би това са само предрасъдъци, но.... А знаете ли, че на курса по англичански ни предадоха около десетина думички за дъжд  :crazyeyes:0леко валящо, ръмещо, вали като из ведро....Егати, само за един скапан дъжд колко думи използват!
Desert princess бяхме в самата Провадия, в Кривня, Равня, Неново и още няколко села, но честно да ти кажа сега ми изкочиха имената им  newsm78. Кое е вашето село?
Правите се всички, че е важно намерението и щом е за добро и е свързано с благотворителност всичко си струва и заслужава. Аз и за това се включих да помагам, иначе не одобрявам самата лицемерност на повечето хора, които само покрай Коледа и Великден се сещат, че е човешко и благородно да се помага! От както видях милите личица на децата в дома, от както съзрях дълбоко пазените в тях чувства и едва успяващи да прикрият сълзите си нещо в мен се счупи....опитвам се от сега да обяснявам на Ивчо, че има дечица, които нямат играчки, топли дрехи и обувки. А малкия ми мъж толкова чисто, искрено и по децки реагира- "Мамо, ади дадем от на Ивчо дрешките и гачките!"  Cry Cry Cry
Оффф стана ми пак мъчно.....Извинете , че ви развалям и на вас настроението.айде ще пиша като съм по-оптимистично настроена.

# 104
  • Истанбул
  • Мнения: 307
Добра вечер и от мен.Как сте мили момичета.Как е настроението Hug HugЦвете както казват по нашенско Аллах разъ олсун сизден разбра нали newsm78Гхосн ей много ходиш бе жена.И аз сега щях да съм в Дъблин ама ми се размина май за добро било доста студено ThinkingТази вечер докато бях на дежурство по ютуб гледах кл'повете на Лили И ванова,Орлин Горанов,Емил Димитров и ми стана едно такова мъчно и сантиментално ,нахлуха спомени.Една песен има стойност ако е преминала през безкомпромисната оценка на времето Heart Eyes,въпреки че за някои това беше тоталитарно изкуство Sick SickАйде скъпи момичета дочува Hugне

Общи условия

Активация на акаунт