Уволниха Коритаров!

  • 12 485
  • 277
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 650
Жалко, и аз го харесвах. Cry

# 16
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Харесвам го мн.повече пред Бареков   Peace

Няма да могат да му намерят достоен заместник ако е вярна тази новина/клюкина  за уволнението  Confused .....

# 17
  • Мнения: 386
Жалко.Интересна личност,добър журналист.

Наистина много жалко, бяха с Лора великолепен тандем, така бях свикнала  всяка сутрин ще ми липсва наистина!
Дано да го върнат без, него ще е скучно!

# 18
  • София
  • Мнения: 12 554
Все пак бордът се смени, а както на всички им е ясно - нови шефове - нови протежета.

# 19
  • Мнения: 5 539
Е не е истина! Сега трябва да бойкотирам и Нова ТВ Tired
А оная мутра Бареков, дето се мазни на всеки, ще "краси" вечно родния ефир.

# 20
  • Мнения: 1 629
Ред е на Бареков, ред и някоя, която и да е телевизия в национален ефир да предложи нещо различно от политика рано сутрин.

# 21
  • Мнения: 592
Като го обявиха за агент, в което няма лошо, проявиха уж плурализъм и търпимост. Ама сега партията -майка като цъкна с език и разхвърчаха пилците.
Защо българина най-обича да си даде задника под наем и да се самоизяде, така и никога не мога да си отговоря на този въпрос. Откъде идва това - направо си е за нова тема!
точно защото не се харесва на всички, винаги е нитересно с него - той е от хората които не води предаване с награди, а задава най-болните въпроси и може да направи и прави за смях пред цяла БГ дори и простите кандидат-президенти. На друг това няма да се размине! Лошо, Седларов, лошо! И това пак става заради личност /така се води/ която си хвърля цигарата пред камерата на земята, а пледира за законност - аман от далавераджии с неустановена ориентация!
п.п. За Бареков не се надайте - тоя поне може на "дудук" да свири. нема а го махнат!

# 22
  • Мнения: 367
Ей мноооо се изнервих, аз писах и в другия сайт от началото на темата.
Само тях гледах всяка сутрин.
И сега кво - някой задръстен послушко ли ще сложат до Лорчето????
Тя и тя ще си тръгне сигурно. Егати подигравката.
Само мазни , безлични мутри останаха в ефирите - ще гледаме Вучков - макар че той е с канцерогенно действие на сетивата.
Майтап - туй чудо не се трае.
Я кажете за интервюто с човека на Доган - кво е станало ?  
Дали може да се гледа онлайн някъде???

Последна редакция: пт, 21 ное 2008, 15:30 от Felina

# 23
  • Мнения: 69
Жалко беше добър журналист,ще ми липсва сутрин от екрана Sad

# 24
  • Мнения: 14 133
Жалко беше добър журналист,ще ми липсва сутрин от екрана Sad
Peace Ще го прибере някоя друга медия, а сутрешния блок на Нова няма да е същия без него.  Sad

# 25
  • Мнения: 4 585
Сега следва по стар форумски обичай да напишем петиция.
Възможен ли е вариантът някой - връзкрар, връзкарка, любовница, любовник,
да си е зплюл предаването, да му се е сторило, че може да го води?

# 26
  • Мнения: 8 999
Пу, да му се не види! Единственият журналист, който има мозък в главата си, чел е достатъчно и му личи. Прекрасно чувство за хумор.
Да ни е честит новият едноклетъчен  скопец, който ще заеме мястото му.

# 27
  • Мнения: 2 013
Имам двояко отношение към Коритаров. Но при всички положения е кофти, че са го уволнили.
Очаквам да се появи в РеТв скоро. Само там може да си намери мястото.

# 28
  • Мнения: 81
И аз го харесвам като водещ. Забавлявал съм се истински на начина му на водене на "разпит", т.е. интервю. Разчекваше ги. Жалко. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 943
жалко ако е истина.Малко странно Нова да загуби такъв ценен кадър според мен,защото в сравнение с Бареков ,Коритаров е много по-наясно с нещата и интервютата и диалозите му са много по - интересни.добре ги затапва.дано не се загуби от екрана

Общи условия

Активация на акаунт