Бебета и терлички - въпрос

  • 3 358
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Миналата зима не съм му обувала. Сега му обувам, защото постоянно е на пода. Нямаме кой да оплете и съм му купила едни с връзки, обаче той постоянно ги развързва и измъква връзките. Общо взето си ходи без терлици.

# 16
  • Мнения: 1 372
Моята дъщеря има няколко чифта, но обуването им е мисия невъзможна. Всъщност вече се примирих и и слагам 3/4-ти термо-чорапи.

# 17
  • Мнения: 9 973
слагах,но сега е с пантофи

# 18
  • София
  • Мнения: 790
Слагах на Рали като бебе, с хлабави ластичета вместо връзки. Сега носи чорапки, пак плетени от бабите, защото са и по-удобни от пантофи и не и спарват краката.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 89
Това с ластичетата е чудесна идея,не бях се сещала. И нашите терлички се изхлузват от крачетата,но аз съм упорита и ги слагам пак  Laughing

# 20
  • Мнения: 6 713
И бебка си изува терличките! Наистина е добра идея да се зашият ластичета. Peace

# 21
  • Мнения: 1 691
Като беше по-малък, редовно се изхлузваха от ританките, по едно време вече се изхитрих да ги закачвам с безопасна игла (от онези най-малките) отзад на крачола на панталона - и така си реших пробема.
Откакто проходи, вече му стоят по-стабилно на краката терличките. Важното е да са достатъчно големи, тогава повече се задържат.

# 22
  • Мнения: 4 433
нашите терлички са с  връзки Wink

# 23
  • Мнения: 3 034
злагала съм, защото ми изглеждат сантиментално-романтични. Simple Smile

# 24
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
слагам , но тя много бързо ги маха от краката си , но аз съм си упорита и си ги слагам пак
Това с ластиците е добра идея Peace

# 25
  • Мнения: 387
и ние не ги търпим на крачетата,но съм им взела от чорапките със силиконовата подметка и не ги свалят....докога ,незнам... Thinking

# 26
  • Мнения: 789
Все още си ходи с терлички. Предпочитам ги за вкъщи пред пантофите, защото не й се запарват краката, а и смятам, че са много по-удобни.

Ако вместо връзки се сложи ластик, се задържат по-добре. Ива като бебе все дърпаше връзките и ги развързваше, та се сетих да ги заменя с ластик, който се промушва през дупките на плетката. Разбира се, да не е много стегнато. Имахме като тези вторите. Сега са най-обикновена плетка, но малко по-високи - стигат й до глезена.

# 27
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Или й слагам чорапчетата под ританките/гащеризона, или й обувам термо чорапи - те са трудни за събуване. Терлиците, дори и с връзки, събува веднага.  Laughing

# 28
  • Мнения: 7 201
Докато беше малък носеше терлички.Според мен нищо не може да стопли по добре стъпалцата,а нашите бяха доста често студени.
Peace С връзки бяха и неговите,но никога не ги е изхлузвал. Laughing

# 29
  • Мнения: 1 546
Когато дъщеря ми беше колкото твоето бебче също не задържаше терлици на крачетата. Grinning За това й защипвах ританките с чорап. Сега обаче често й обувам, защото живее на пода, а и прохожда. Проблема сега е друг - хлъзга се с тях Crazy...

Общи условия

Активация на акаунт