"Мами с кореми магазините щурмуват-за мартенски бебоци те дрешки пазаруват"

  • 14 675
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 673
Яница, и от мен имаш най-сърдечни пожелания

# 226
  • Костинброд
  • Мнения: 107
Добро утро и от мен. Аз вече съм на работа,а бебо се върти като пощурял в корема ми и ми  е смешно като ме ритне по силно и подскоча,а колегите ми се шашкат какво става.Когато ме рита така вкъщи таткото си слага ръката и вика-Шут и гооол,ритай тате,ритай,а сина ни вика- тате в корема на мама мач ли има. newsm78Е как да не се смееш? newsm78 Laughing Желая на всички усмихнат ден и весели ритничета в коремите Grinning Grinning Laughing И никакви болни днес Naughty

# 227
  • Мнения: 361
Яни ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от нас двечките. С пожелания най-вече за здраве и много любов. А през март- най-голямото щастие.

# 228
  • Мнения: 4 428
Добро утро, момичета  Grinning

 baloni ЯНИЦА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  bdbaloni

Лек и спокоен ден от нас с бебка  Hug
В това ужасно време мисля да не си подавам носа навън. Много мразя да вали дъжд  Tired Предпочитам сняг.

# 229
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро и от мен Simple Smile
Честит рожден ден, Яница-здраве и много любов ти желая  newsm67
Купих си още една книга-"Какво да чакаме когато чакаме дете", съвсем наскоро видях, че е преведена на бг. та така, не знам и аз що, то вече май няма много смисъл ама ми се видя, че пише интересни неща и ме засърбяха ръцете.
Отлитам на ЖК, чао засега.

# 230
  • София
  • Мнения: 1
Яница, жива и здрава бъди! Хубавото мартенско бебе се подразбира, ама и да не ти къса нервите след появата си. Simple Smile Може само на татко си след време, като завърти главите на нашите момчурляци. Laughing

# 231
  • Мнения: 3
Здравейте Hug
Аз искам да ви питам,усещате ли бебчо като хълца Rolling Eyes
Моята мома все по често я усещам Wink
ЯНИ да си жива и здрава bdbaloni

# 232
  • Мнения: 222
Добро утро и честит рожден ден Яница!!! Много любов, щастие, безпроблемно раждане и мноооогооо послушно бебче   bouquet
Есме, видях че си се сдобила с нова книга!Браво! Я ме посъветвайте за някое полезно четиво. Как се гледа новородено и т.н. Че и аз да попрочета малко. Да се уграмотя, дето се вика. Че първа бременост...не зная как е, а на бабите...не искам да им се доверявам напълно. Че като ги познавам - едната ще казва едно, другата друго. И двете ще твърдят, че са прави. То нали едната е завършила хранително-вкусова промишленост, другата пък фармацевтка - и то ще се почне: така го храни, не го храни така... ooooh! луд да станеш  Stop Затова малко да се пообразовам мисля...

# 233
  • Мнения: 13
Здравейте момичета  Grinning
На вниманието на бургаските мами !
Искам да ви съобщя ,  че на 9-ти / вторник / декември от 16 часа в Бургас , училище за бъдещи майки организира среща с лекция на тема
 "Всичко за безпроблемното Кърменето " в заведение Руски Романси на ул. " Рилска " 6 .
 Лектор ще е  националният консултант по кърмене Марияна Юриева - нашата обичана и уважавана Мери , което означава , че ще слушаме полезни и приятни неща . Няма да има куверт , но е желателно да се консумира нещо . Добре дошли са всички кърмещи , некърмещи и очакващи своите бебчета мами  Hug
С  желаещите ще се видим там  Hug
За записване - тел. 0899 523 176 и 056/816 833 - Кесова

На всички желая леко и безпроблемно раждане и живи и здрави бебчета  Hug

# 234
  • Варна
  • Мнения: 6
Привет и честит рожден ден на Яница! Wink
Включвам се на бързо да кажа, че съм много доволна от книгата на Елизабет Фенуик-Книга за бебето и майката. Илюстрована е и мн изчерпателна и включва грижи за детето до 3г. Проблемът е че тиражът на български е изчерпан и шанса да си я намерите нова е мн малък, дори и он-лайин.
Хубав ден от нас

# 235
  • Мнения: 5
Яница, Честит рожден ден! Много здраве, щастие и любов ти желая. Също така, здраво и хубаво бебче !  party023  ura

# 236
  • София
  • Мнения: 5 795
Яница, честит рожден ден и от мен! Много здраве, любов, късмет и най-хубавия подарък през март!    bouquet newsm51 newsm67
И аз предпочитам сняг да вали, особено откакто се роди баткото - тогава поне може да излезнем за малко навън. И все пак - поздравче с един ноемврийски дъжд от мен за оправяне на настроението  Simple Smile Heart Eyes

# 237
Честит рожден ден ,Яница!Да си жива и здава и прекрасно мартенско бебе! baby_neutralДнес и майка ми е рожденичка.

Да ви се  оплача-отидох на лекция на 9месеца преди час,тъкмо почваше и ми стана задушно ,горещо и много жадно.
И като започна да ми причернява и да ми заглъхват ушите,като се шашнах да не припадна,и им казах -взеха да ми дават кола и да ме пръскат с вода,да се суетят.И ми светна ,обадих се на мъжа ми  и ме прибра.Та сега полегнала в къщи.Явно от топлото ми стана,защото бях закусила и кафе бях пила. PraynigДано повече не ми става така ,много неприятно беше.

# 238
  • Мнения: 3 637
Здравейте мамита.
Честит Рожден Ден на Яница и на майката ма маруся  newsm59   ura   party041 !
Аз да ви се оплача от моя мъж,от два дена вика на бебчо "Игнатчо"  fight ,ама мама някога ще му каже  ppp !
glafira ,ти докога ще работиш?Няма ли да излизаш в болнични?
Ау,добре дошла на новата мама Зори и леко бременеене!   bouquet
Лек Ден!  Heart Eyes

# 239
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен мили момичета,

Ели много благодаря за закуските, които ни поднасяш с любов всяка сутрин

Elwing поздравът ти просто ме изпълни - мноооого я обичах тази песен и отдавна не я бях слушала Simple Smile

На рожденчиката Яница пожелавам от сърце да си жива и здрава мила, да имаш много сили и търпение, а душата ти да се къпе в радост и любов

Иначе аз снощи за малко да си пропусна концерта, че точно преди да затръгваме като взе да ме свива корема - нали сега внимавам повече и нищо, че не бяха болезнени си ги определих като контракции, но утихна работата..... та после доста попях на концерта, но се и поизморих.... Абе има си нужда човек от такава храна за душата и прекрасни изживявания.

На вас ви пожелавам да се пазите и да не се преуморявате, на болните или тези които се разкекват - взимайте мерки и бързо оправяне, че и аз бухам от известно време и е доста кофти - треса си бебка....в тумпака, ама тя не се оплаква много.

Това с хилцането ми е много интересно, само съм чувала за този феномен, но още не съм го изпитала

Хубав ден и добро настроение  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт