Първокласник съм и най-обичам сам от книжката да сричам.

  • 17 045
  • 331
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 932
Добро утро и честит първи сняг.  bouquet
От сутринта ме карат да излизаме, дано поне до 1о.30 да устискам.
Монката хич не чете, много срича. Уж като го питам, казва че четат в клас, ама вкъщи не иска. Пише малко грозно, когато се старае става, но иначе #Crazy. Само с математиката няма проблеми.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 611
Марчела,много апетитно кафенце ммм Hug. На Росен му подарихме стенен часовник за миналия рожден ден и той го понаучи,а за този му купихме ръчен и вече няма проблеми с часовете.Има и много интересни игри,свързани с часовника,из нета и той от там започна.

# 17
  • София
  • Мнения: 746
Има и много хубави книжки,Оги от тях се научи да го познава.Леля му за рождения му ден му купи,много хубав със стрелки,но се счупи Confused
Честит първи сняг и от мен,аз май му се радвам повече от децата Blush

# 18
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
На вън е отврат, ей.....мразя зима, мразя студ....Искам да е топло и слънчевоооооо newsm45

Констанца не познава часовника, имахме книжка със стрелки, но какво от това, вече е на боклука  Crossing Arms

За събота и неделя имаме задачка-закачка. Трябва да диктуваме изречения на децата    ooooh!

# 19
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
С часовника Петьо бърка, но не му е страст, макар за рождения ден това да беше единия подарък.
Радваме се на снега, но като го гледаме през прозореца. Пропуснахме рисуването и кукления театър. Ще правим минипарк, у дома, защото нещо се беше случило с нашия и така и не го видяхме. Купила съм и нови помагала, ,но те ще са най-вече за занималнята. От както започна да си носи сборник там, нещата с дисциплината се подобриха, но с тези темпове на решаване, трябва да изкупя по един от всички издателства.  ooooh!

# 20
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Тошко също нямаше никакво желание да учи часовника, но откакто тръгна на училище, го научи за 2 седмици. Измоли си и му купихме ръчен часовник. И това защото се притеснява много да не закъснее - за училище, за плуване, за таекуондо... А това с купуването за нас е много показателно, защото той обикновено не иска нищо. Значи наистина има желание, или пък много се притеснява. Но държи часовника да е със стрелки. Другия не може да го оправи още (напр. 13:42)
Честит ви сняг!
Ето малко снимки от терасата:            - това беше преди час и половина
А това е сега       
Моя мъж и той иска да ходим до НДК - има "Изберете българското" - уж му обещах, ама днес в тоя сняг не ми се излиза. А и е мокър - представям си какви ще им станат краката докато се върнем. До преди 2-3 дни още кашляха и двамата.

Последна редакция: сб, 22 ное 2008, 12:05 от М_е_г_и

# 21
  • Мнения: 308
Здравейте и от нас!Ние готвим тържества за Коледа и празник на математиката.На Поли госпожата каза, че Дядо Коледа ще им донесе меню от Макдоналдс.Не съм и казала, за да и е изненада.А за моя клас още съм в чуденка-ще ми се да има и лакомства и нещо свързано с математиката.Ще мисля, има още време.Поли се справя и със задачите и с диктовките.Все пак си правим упражнения и вкъщи.Не ми харесва само, че когато е разсеяна пише грозно и драска.Та все това си обясняваме-пише ли, да мисли само за писането, играта-после.Честит първи сняг и от нас!Тук вече доста натрупа.

# 22
  • Мнения: 1 544
Здравейте,аз пропуснах 2-3 теми ,но ще наваксам да ги прочета поне  Grinning.
Сутринта като  видях снега направо лошо ми стана Sick ей как я мразя тази кишавица не е истина просто.
Няма да мърдаме от вкъщи днес ,най много по късно до баба им да ги закарам да спят там ако решиме да излизаме някъде ние ,но иначе по друг повод не си показвам студа в тази гадост навън.
За Коледа измислихме подарък най после ще бъде общт за двамата и ще е от нас и всички баби ,дядовци и лели  Crazy ето това е играта ,аз за първи път я видях онзи ден и ми се стори доста забавна  Grinning http://www.youtube.com/watch?v=73yDRm8KaWY

# 23
  • София
  • Мнения: 8 932
Защо не ви харесва снега? newsm78. Моите се набесняха, вярно, мокро е още, ама така хубаво зачервиха бузите, после ядоха с голям апетит. Аз обичам снега, малко съм като децата.  Никога не пропускаме разходка, особено ако има такова забавление. Сега с това училище, почти не излизат, няма смисъл и в почивните дни да ги затваряме вътре. Peace

# 24
  • Мнения: 1 544
Ми не обичам снега защото е  студен, мокър и мръсен  Sick просто не виждам едно хубаво нещо в тази история . Децата също не го харесват ,въобще не им се излиза  Tired , не им се обличат 100 ката дерехи нейскат да са мокри ...абе ще си седима 2 дена вкъщи  Tired Уфф защо толкова ме подтиска това време направо ми се реве като дойде зимата ,тряба да отидеме да живееме някъде където на вали тази проклетия.

# 25
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
...
За Коледа измислихме подарък най после ще бъде общт за двамата и ще е от нас и всички баби ,дядовци и лели  Crazy ето това е играта ,аз за първи път я видях онзи ден и ми се стори доста забавна  Grinning http://www.youtube.com/watch?v=73yDRm8KaWY

Ей, мъж ми мърмори за Wii, откакто е излезнало-вече близо 2г. И на мен много ми се нрави, но....айде нЕма нужда. По-добър вариант е от другите конзоли-поне и енергия се хаби. Работя по принцип в голям IT магазин и там слагат на една плазма от всички конзоли за игра. Е, поиграх тенис на Wii-много е добро. Иначе и ние като вас се кооперирахме с родата и взехме на Танти PS2+няколко игри за него, но за РД-то й. За Коледа не знам какво.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте,аз пропуснах 2-3 теми ,но ще наваксам да ги прочета поне  Grinning.
Сутринта като  видях снега направо лошо ми стана Sick ей как я мразя тази кишавица не е истина просто.
Няма да мърдаме от вкъщи днес ,най много по късно до баба им да ги закарам да спят там ако решиме да излизаме някъде ние ,но иначе по друг повод не си показвам студа в тази гадост навън.
За Коледа измислихме подарък най после ще бъде общт за двамата и ще е от нас и всички баби ,дядовци и лели  Crazy ето това е играта ,аз за първи път я видях онзи ден и ми се стори доста забавна  Grinning http://www.youtube.com/watch?v=73yDRm8KaWY
Много интересно изглежда тази игра. За първи път виждам такава, досега само бях чувала за Wii. На Петьо със сигурност ще му хареса. Отивам да помоля чичо Гугъл да ми каже нещо повече и цена също, че ми се струва, че тя няма да ми хареса.  Crazy newsm78
По повод снега - предпочитам го пред дъжда и вятъра, който в момента се вихри из Варна. Peace

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Здравейте,аз пропуснах 2-3 теми ,но ще наваксам да ги прочета поне  Grinning.
Сутринта като  видях снега направо лошо ми стана Sick ей как я мразя тази кишавица не е истина просто.
Няма да мърдаме от вкъщи днес ,най много по късно до баба им да ги закарам да спят там ако решиме да излизаме някъде ние ,но иначе по друг повод не си показвам студа в тази гадост навън.
За Коледа измислихме подарък най после ще бъде общт за двамата и ще е от нас и всички баби ,дядовци и лели  Crazy ето това е играта ,аз за първи път я видях онзи ден и ми се стори доста забавна  Grinning http://www.youtube.com/watch?v=73yDRm8KaWY
Много интересно изглежда тази игра. За първи път виждам такава, досега само бях чувала за Wii. На Петьо със сигурност ще му хареса. Отивам да помоля чичо Гугъл да ми каже нещо повече и цена също, че ми се струва, че тя няма да ми хареса.  Crazy newsm78
По повод снега - предпочитам го пред дъжда и вятъра, който в момента се вихри из Варна. Peace

Над 500лв е, а игрите са над 100лв всяка. Мисля, че няма пиратски за тази конзола. Техомаркет са официален вносител.

# 28
  • Мнения: 3 886
Аз за тези пари ще зема плейстейшън 3 най новия.700 лева е с колони.Много е як Crazy Crazy Crazy.Тази игра я знам но не ми харесва повече от плейстейшъна

# 29
  • Мнения: 1 544
Намерихме я някъде за 450 лева ,но разбира се преди да я купиме ще провериме дали може да се ,,отключи,, имаме познати които само стова се занимават и от тях ще взимаме игри ,но щом е изленала преди 2 години едва ли е възможно вече да не са направили пиратски игри то при тях за колко по нови има ... незнам днес ще разбера и ще пиша. Иначе на живо не съм я виждала  Crazy по принцип скъпичка ми се вижда и на мен  ,но миналата година купихме подаръци за по около 100 лева на децата ,бабите също дадоха по толкова за играчки , сестра ми и тя и в един момент пак излизат толкова ,но година по късно нито помня какво всъшност сме купили, нито къде се намират тези неща към момента и съответно отдавна не се играе с тях. Та затова решихме ,че по добре двамата да получат един общт подарък от всички ,но да е нещо което няма да се затрие в пространството за няколко месеца.
Преди 2 години на дъщеря ми взехме DVD за рождения ден и до сега си го гледат непрекъснато някак такъв тип подаръци сякаш се ползват повече и затова така сме се замислили за играта.

Общи условия

Активация на акаунт