Бихте ли заминали на почивка сами

  • 3 932
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 461
С най-голямо удоволствие бих отишла сама ето тук http://www.atlantis.com/photogallery.aspx

На нас ни предстои, точно там, но в Дубайския вариант и с цялата фамилия.  По темата, за мен няма нищо по-хубаво от това да споделя почивката с любимите хора, без тях.....няма да е почивка. Mr. Green

# 16
  • Мнения: X
Внимавай да не се залюбиш с някой татко, тръгнал сам на почивка!  Wink

# 17
  • Мнения: 677
Е, кажи че искаш да се похвалиш. Ние вече стискахме палци за успеха на лечението.
И да си взмеш хапчетата, ей.

# 18
  • Мнения: 6 206
И за мен няма да е почивка, без любимите хора...
Но всички сме различни.

# 19
  • Мнения: 2 196
Сама не, но с приятелка с удоволствие бих отишла.

# 20
  • Мнения: 4 965
Бих и съм го правила. Приятно е. С някоя приятелка - също е хубава. Човек понякога има нужда да не е със семейството и с децата си.
А ти наистина имаш нужда - надявам се да се върнеш отпочинала и не толкова черногледа. Hug

# 21
  • Мнения: 5 370
Хм. Сама. Мисля, че да. Даже бях планирала един такъв вариант за сега, за есента, но не се получи. Но за 3-4 дена.

# 22
  • Мнения: 5 710
Бих да, ходи ми се при д-р Емилова сама.
Браво за решението ти, и аз мисля, че имаш нужда да си проветриш главата.
Мъжът ти сигурно също.

# 23
  • Мнения: 2 414
Сама май не бих,по-скоро бих взела приятелка,която да ми прави компания. Crazy

# 24
  • Мнения: 2 577
да, точно на този етап бих отишла сама някъде да си почина

# 25
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Да, ходила съм - 2 пъти, преди няколко години.
Чудно си изкарах, седмица в Истанбул, седмица в Анталия.
Сега пак бих отишла и мъжът ми ме пуска.... но немога да се разделя с децата, след 2 часа ще ми липсват ужасно много  Confused

# 26
  • Мнения: 919
Само ако съм с приятелка,но за не повече от седмица,защото ще ми е мъчно за децата. Laughing

# 27
  • Мнения: 2 407
С най-голямо удоволствие бих отишла сама ето тук http://www.atlantis.com/photogallery.aspx
Направо ме брой и мене.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 099
Ходила съм. На ски в Давос. Страхотна седмица - сама и първа в 8.30 сутринта, под издигащото се слънце по ясното небе и над заснежените върхове и склонове на Алпите... Аз и току отъпканите писти... Усещането е като да се разтвориш във Вселената...

Спирам и ти пожелавам подобни спомени!

# 29
  • Мнения: 2 070
Какво мисля.... Завиждам ти много ясно. Нито мога да си го позволя като пари, нито има кой да ми кърми детето през това време.
Какво като ще ми е мъчно, това е част от хубавото, има телефони, има интернет.
Ау че си гадна всъщност.
Хайде приятно!

ПС Ходила съм сама като завърших училище, в Созопол на Аполония, 97ма на квартира в Старият град за 4 лева нощувката. Но бях в някви драми, някви настроения, не ми се спомня.

Общи условия

Активация на акаунт