Нещо за "чопкане" пред компютъра

  • 2 236
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
Да, ако дамата има нужда да прибави някое друго кило отгоре, може и сушени плодове  Crazy
Но както виждам, случаят съвсем не е такъв и сушените плодове никак, ама никак не се връзват с БВД. С морковите също трябва да се внимава. И те са въглехидратни.
А ако си на Аткинс, може някакви луканки и меса да гризеш.

# 16
  • Мнения: 104
Салата зеле и моркови, ако не сложиш мазнина даже може и да отслабнеш, че се хабят калории докато се смели, а и при дъвченето  Peace
Може да си харесаш нещо и от храните за диабетици: има едни хрускащи слабин и разни като снакс ама без сол и май има и без глутен  Rolling Eyes
Идеята за сушените плодове и според мене не е много добра-доста са калорични, особено тези които се продават по магазините-слагат им захар.
А най-добре е да се отървеш от този навик, и аз съм така и е ужасно наистина, човек не се усеща колко намила...

# 17
  • София
  • Мнения: 415
И при мен това е Най-Най-Най големят проблем. За съжаление зеленчуците много ме разяждат.
Единсствения начин е да се отървем от този навик.

# 18
  • Мнения: 25
Да, ако дамата има нужда да прибави някое друго кило отгоре, може и сушени плодове  Crazy
Но както виждам, случаят съвсем не е такъв и сушените плодове никак, ама никак не се връзват с БВД. С морковите също трябва да се внимава. И те са въглехидратни.
А ако си на Аткинс, може някакви луканки и меса да гризеш.
ooooh! Аз съвсем изключих диетата, буболечка е права!

# 19
  • Мнения: 2 149
Вреден навик наистина.Аз последно време се старая да не хапвам нищо пред компа,правя си едно кафе с подсладител и обезмаслено мляко или хрупам ябълка Wink

Последна редакция: нд, 30 ное 2008, 01:24 от mery_79

# 20
  • Мнения: 15
Винаги ям на компютъра и сега като седна трябва да ям нещо.И само като мина покрай компа ми се прияжда.Не знам как да се откажа от този вреден навик.Ужасно е.Не мога да се справя.Всеки ден прегрешавам и се натъпквам пред компа.Офф не мога да си контролирам апетита и после се самообвинявам. Cry

# 21
  • Мнения: 7
Ябълки!  Peace   И от време на време печена соя(НЕосолена).Обожавам я!  Laughing

# 22
  • Мнения: 2 631
Снаксовете и чипсовете са много по-вредни и трудно смилаеми, отколкото пресните зеленчуци като зелето... Аз вече като ям преди лягане пред компа Помбер и после сърцето ми почва луда ръченица и не мога да заспя сума ти време.... Не, мерси съм вече!  Stop Stop
Аз си хапвам тараторче пред компа... Или зеленчуци... Или просто пия бира или винце...  Rolling Eyes
Иначе преди и аз имах такъв навик с непременното гризане на семки, чипс, снакс или нещо друго, докато гледам филм, но миналата година ги отказах от раз и вече не изпитвам нужда да ям пред компа. Все пак съм на комп през поне 10 часа от денонощието...  bowuu

# 23
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Преди и аз имах навика да хрупам нещо, докато стоя пред компютъра.
Сега ползвам лаптоп и то на леглото, там по-неудобно се хапва. И другото е, че с малкото дете нямам време за филми, а останалото време, което прекарвам пред компа ми е разпокъсано. Не е като преди, да заседна и цял ден да откарам.

Общи условия

Активация на акаунт