лудост ли е това

  • 3 651
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 543
Лошото в цялата работа е , че тази лудост може и да не ти мине , а да те държи много дълго  Confused

Затова, rafaelo, вземи му се обади и измислете някакъв начин да поживеете заедно известно време, пък то каквото има да става ще стане.

не си е работа да си прецакваш бизнеса така

# 16
благодаря наистина, засега нямам сили да звъня, ще чакам той да се обади.
ако не се обади, доколкото се познавам и аз няма да звънна повече.
просто ще се разминем в живота.

# 17
  • Мнения: 543
хм, и ако той се обади ще имаш ли сили да продължиш или ще разчиташ само на неговите?

# 18
не бих изпреварвала събитията с обаждане сега, това имам предвид, иначе сила имам да започна отначало.


# 19
  • Мнения: 192
Колко ми е познато това... макар и да не се е случило лично с мен...
При моя позната в подобна ситуация идването на любимия при нея донесе само негативи...  подобен род връзки имат силата точно защото са далечни, копнежа е огромен, срещите - редки, изпепеляващи... А тук нещата придобиха неприятен обрат защото любимия започна да я ревнува доста болезнено, когато дойде при нея... започна драстично да се намесва в личното и пространство... така че ако имаш възможността опитай да поживееш заедно и едва тогава взимай решения...

# 20
  • Мнения: 553
Съзнаваш ли че това може да е последния път в живота ти когато изпитваш такава любов... има много хора на които никога не се случва...

Имам един-два съвета за когато се обади и за т.нар социална пропаст между вас:
Приеми да живеете според неговите финансови възможности /изключая жилището което ако си е твое, ползвате го него/. Ти ще даваш в семейството толкова колкото и той, ако изкарваш повече - на бизнесът ти в тази криза малко повече оборотни пари няма да са излишни. Така няма да е засегната гордостта му и нещата ще са честни, нямо да се измеркантилят с времето. така би рискувал, да опита без да се страхува че ще му се качиш на главата и ще доминираш фитнансово, няма да се чувства, или да се страхува че ще се почувства  затъващ в дългове към теб, защото дава по малко отколкото получава. Иначе  това ще промени отношенията ви, най-вече може да изопачи и натовари неговото отношение към тебе. Мъжките комплекси на тема пари и на никого да не са задължени  са просто вездесъщи, не ти трябва да се намесват във вашите отношения, че в чудо ще се видиш, няма да можеш да го познаеш същия човек ли е.
А ако започнеш да го издържаш, хем от еднапстрана никога няма да си застрахована от съмнениетох защо е сх тебе, а от друга страна все по-малко ще виждаш мъжа в него, защото ще омеква в ръцете ти ще отстапва за повече неща които е случват с твоите пари и т.н., ще се предава малко по-малко да се бори да ти е равностоен. Ще абдикира от ролята на мъжа да се грижи и да защитава и макар и плавно... пак същата - всичксо ще отиде на вятъра.


След като ти толкова дълго си му играла по тъч линията той е напълно в правото си да направи същото и да задържи отношенията ви неопределени каквито са били досега и е справедливо да го приемеш без да поставяш ултиматуми за всичко или нищо и т.н.  
Мисля че ако си поставила нещата на плоскостта всичко или нищо, е честно /и наложително ако искаш нтаистина нещо да излезе от това/ да дадеш малко заден /някакава едностранна еднократна комуникация в стил че ще го чакаш когато е готов, дори това да е много повече от една седмица/ и да запазите нещата както досега докато и двамата сте готови за такова нещо.
Отнела си му инициативата, хванала си го неподготвен, искаш да заложи всичко включая гордостта и независимостта си, да ти се довери че няма да злоупотребиш с това ...не виждам как би ти помогнало това...
но веднага мога да ти кажа кака може да навреди : много по-трудно е да приемеш назаем, дори като подарък нещо което не можеш да върнеш, отколкото да подариш нещо. Дилемата която си му поставила е въпрос на независимост и идентичност, след като има такава социална пропаст между вас. 

Мъж не се притиска до стената така... още повече че той не го е направил към теб, когато се е чувствал, какато ти се чувстваш сега... приел е да има толкова и тогава когато  ти можеш, приел е да те има колкото ти му дадеш от себе си безусловно...
това което си направила е прекрасно, казала си "Искам всичко, искам те целия", стига да не беше добавила "или нищо" и по този начин нещата да са опрени до кокъл , вместо да стават в хода на досегашните ви отношения.
Забъркала си каша, усещаш го и затова сън не те хваща. вземи му се обади, вижте се просто така и му кажи че искаш да си запазите досегашните отношения , а той когато е готов да ти отговори на въпроса, който си му задала, нво че не можеш без него и също като него ще приемеш колкоте  готов да ти даде от себе си.
Колко ти е голямо детенцето, то също става все по-съществен фактор във и за вашите отношения, колкото повече разбира...

Последна редакция: нд, 23 ное 2008, 23:04 от oceanid

# 21
Любовта с чувства е кът , да ! 

# 22
  • София
  • Мнения: 12 114
розалинда, душо, поспри се малко! Очаквам до половин час да изкараш целиОт архив на първа страница. #Crazy

# 23
  • Мнения: 2 241
Пфффффффффф, чак сега забелязах, че е една особата, отворила целия архив  Joy

# 24
  • Мнения: 7
avtorkata se razdeli s tozi maz i ima strastna i harmonichna vrazka s prekrasen i stoinosten partnior, ravnostoen v vsqko otnoshenie. Happy end. Hug

Общи условия

Активация на акаунт