Отговори
# 270
  • Мнения: 247
За това, ако имаш съмнения за зъбки - Калкареа Фосфорика
много ще ти помогне.  Peace
Би ли казала в каква дозировка? Каква е разликата между Калкареа Фосфорика и Калкареа флуорика?

# 271
  • Мнения: 165
От зъби може да има лека хрема. А когато хремата се стича надолу се задавят и кашлят. Алекс е сега така. Избиват наведнъж и четирите кътника. Трагедия. И двете педиатърки, при които го водех, потвърдиха че е от зъбите. Също има и червенини и две пъпчици по бузките. Било типично като никнат зъби. Пръскам стеримар в нослето.

# 272
  • Мнения: 2 111
За това, ако имаш съмнения за зъбки - Калкареа Фосфорика
много ще ти помогне.  Peace
Би ли казала в каква дозировка?
Много съм доволна от Калкареа фосфорика.Зъбките пробиват бързо и сравнително безболезнено,премахва нервността и неспокойния сън.Давам   2 х 3 зрънца.Използвала съм дентокинд,калгел,дентинокс,но нямат голям ефект поне при дъщеря ми.

# 273
  • Мнения: 247
Благодаря erota!  bouquet

# 274
  • Мнения: 1 763
Давали ли сте АМ с накрайника на Авент? Аз пробвах да дам с този накрайник вода, но моят син по принцип не пое много вода и не мога да разбера дали се справя с това приспособление. Страх ме е, че от АМ може да се запуши, затова реших да питам тук преди да пробвам.

# 275
  • Мнения: 9 973
нищо не пречи да опиташ и ще видиш

# 276
  • София
  • Мнения: 3 524
реме виж на опаковката на накрайника за какво може да се ползва. производителя обикновено пише. например някои от чашите за течности на нуби могат да се ползват и за мляко Peace

# 277
  • Мнения: 48
Здравейте, мами   bouquet
Както се вижда от линийката ми, до термина ми остават десетина дни. Обаче корема ми си е високо, не се е смъкнал надолу все още. Аз не съм наясно и затова ви питам - колко време преди раждане корема на майката се смъква надолу?  newsm78

# 278
  • София
  • Мнения: 6 303
Ами аз баткото го преносих 5 дни и помня, че около термина вече леко ми се смъкна. И с малкия май беше така - 4-5-6 дни преди да родя.

# 279
Аз искам да питам как завивате децата си?Моя син е на 1 г..2м и не ще спално чувалче,отделно че се разхожда из цялата кошара,докато спи и все го намирам отвит.

# 280
  • Мнения: 9 973
не ще?Това не е концерт по желание!За 3 дни свикна и сега вече спя спокойно.То беше рев,тръшкане,мрънкане и след 3-тата нощ се умори и осъзна,че с мама не се спори и се предаде Wink

# 281
  • София
  • Мнения: 4 903
С чувалче спи и моят син! Детето - завито = мама - спи спокойно!
С упоритост ще се научи!

# 282
  • София
  • Мнения: 44 271
никога не еспал с чувалче....обличам го хубаво, завивам го с по-голяма завивка...понякога се отвива на не правя драми, спи по боди и пижама, стоплена стая...няма да загине като за малко се отвие....

# 283
  • Мнения: 1 258
Аз искам да питам как завивате децата си?Моя син е на 1 г..2м и не ще спално чувалче,отделно че се разхожда из цялата кошара,докато спи и все го намирам отвит.

И моето дете е така.Слагах го в спален чувал,но се събужда с рев(явно вижда че не м оже да се разхожда нощно време и з леглото) и престанах да го слагам в чувала.както казва Angel_Dust няма да му стане нищо ако се отвие Peace

# 284
  • Мнения: 9 973
да де,ама печката понякога не включва и сутринта е 14` и като си видях 2 пъти детето отгоре над юргана  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт