Хубави мигли

  • 6 607
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Преди около 6мес ползвах усилено всяка вечер бадемово масло.Наистина  имаше някакво подобрение. После правих почивка 2 месеца и сега ползвам това
Ползвам го от около седмица и още нямам впечатление.

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Това е малката тубичка  нали?
По добър е гелът на съЩата фирма, който е с четчица
Декаде(продава се по магазините за професионална козметика за коса) съЩо е добро, но може да се ползва само един месец...

# 17
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да,тубичката е . Преди години ползвах гела за който ти казваш,може би не бях много редовна,но не останах впечатлена от него. А сега в аптеката ми казаха,че кремчето е по /добро като съставки.

# 18
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
геловете са два, говоря за този с асиметричната четка

# 19
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Това ли е?
http://www.parafarmaciasolobebes.com/Belcils-gel-vitalizante-par … ta%C3%B1as__p2654
Значи аз съм ползвала другия гел,който е в опаковка като обикновенна спирала. Като ми свърши кремчето Ще пробвам и това   bouquet

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да..
аз съм доволна от него....
може да се слага и под спиралата...
за мен е най добрия продукт от цялата серия

Той е сравнително нов, пуснаха го преди 3 или 4 години
Дано да ти допадне Peace

# 21
  • Мнения: 161
А като отида в магазина какво точно да кажа, за да ми го дадът и каква е цената,че вече 1 год не ползвам спирала,а миглите ми са доста редички..  Sick

# 22
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Едното е крем,а другото е гел и двете са за заздравяване на миглите.Марката я виждаш,но не знам дали точно тази я има в Бг. Просто попитай в някоя аптека да ти предложат нещо за укрепване на миглите.
Кремчето ,което аз ползвам,показала съм го на снимка, го взех 7,40 евро,а другото което съм показала с линк пише че е  14евро и нещо.
А ако не намериш нищо,просто си вземи бадемово масло,аз бях много доволна от ефекта.

# 23
# 24
  • Мнения: 131
Aз нищо не правя за тях, но и не мисля, че нещо би ги накарало да растят.Все пак това са си мигли...

Общи условия

Активация на акаунт