Проблеми с бъбреците и пикочните пътища - 13

  • 81 475
  • 471
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5
Благодаря за информацията и подкрепата, elica_2007 . И ние посетихме д-р Момчилов, след като ни беше направена цветна урография от доц. Буева и останах с много добри впечатления от него, но все пак искам да проверя всички възможности

# 451
  • Мнения: 595
Лаленце, тук някои майки сме правили консултации, а на някои и децата са оперирани и лекувани в Австрия, във Виена- по-близо е от Париж и също са невероятни специалисти. Ани27, може да ти даде координати, че в момента не ги намирам. Аз само по и-мейл си писах с тях, но ми обърнаха внимание и ме насочиха добре.

# 452
  • Мнения: 5
Daniela S,
Благодаря, разбрах за професора във Виена, а и за възможност в Лондон. Дори вече започнахме кореспонденция с клиниката в Лондон, надявам се да имам по-конкретни отговори до няколко дни.

# 453
  • Мнения: 595
Не забравяй да пишеш после как е минало! Стискаме палци за теб и детенце! Heart Eyes

# 454
  • Мнения: 308
Здравейте, искам да попитам момичетата, които се свързват с лекарите от Виена-на какъв език им пишете?Мисля, че е крайно време да опитам и там да потърся решение на нашия проблем.Благодаря ви предварително!

# 455
  • Мнения: 796
hisa, професор Марбергер владее перфектно английски, аз така комуникирах с него. Успех!

# 456
  • Мнения: 308
Благодаря, Дона!Ще търся преводач, че аз не знам английски.Дано имаме късмет и да може да се помогне на детенце.

# 457
  • Мнения: 595
Писала съм и на немски и на английски, няма проблем.

# 458
  • Мнения: 796
Да, имах предвид, че освен немския, разбира се, професорът владее отлично и английски.  Peace

# 459
# 460
здравейте,
момиченцето ми е на 6 год,давам дриптан вече 2 месеца.получихме световъртеж,често главоболие,запек, импулсивност,разширени зеници.подобренията са в повишеното количество /бяхме с капки/ урина, вече успява да стигне до тоалетната почти винаги,и .....куп пране.

# 461
  • Мнения: 5 531
Ино, ако има такива странични реакции от дриптата сменете лекарството. Правили ли сте изследвания за да видите има ли проблем с отделителната система - ако не посетете детските уролози в Пирогов или доц. Кънчев, приема и в Пирогов, има и частен кабинет. Нещата с времето се израстват, така че всичко е до време, но трябва търпение, да пиете водичка и да пишка детето на 2-3 часа, по този начин си тренирате мехура. Непремено направете консултация с лекар, и сменете дриана.
Има и нова тема в която можеш да пишеш
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376248.0

# 462
  • Мнения: 1
  bouquetЗдравейте мили мами ! Реших и аз да се включа в темата. Имам дъщеря вече на 12 г. и все още се напикава нощем  Weary . Аз също вече съм изморена от безкрайните пранета . Осъзнаването  при мен , че детето има проблем стана доста късно . Докато беше бебе пиеше много течности и доста често пишкаше , докато на 9 месечна възраст не й поставих противогрипна ваксина . Тя отключи така да го нарека микроб в урината , от който едва се оттървахме .Детето си растеше и се напикаваше а аз все слушах свекърва си , че това е нормално до 7 годишна възраст . Въпреки това си навих на ината и още на 5 годишна възраст започнах да я водя къде ли не /дори по бабешки да се церим /но няма ефект . Моля тези от вас които са имали същия проблем да ми пишат petrova_aneliq@abv.bg  newsm51

# 463
  • София
  • Мнения: 563
petrova_aneliq Здравей , ето я новата тема където много майки с тези проблеми ще ти дадът съвети и ще са ти от полза !Успех и нащата ще се оправят    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=400832.0

# 464
  • Мнения: 1
Данче,друг път като се обаждаш на телефона на Хисарския лечител си отпуши ушите,защото съм негова пациентка и билковата смес за 2-3 месеца лечение варира от 100 до 220 лв.(всеки може да се обади и да провери на тел 033763810 за какво става дума)А ти Пуканке-производител на чайове,Хисарския лечител не е открил топлата вода,но Хисарският лечител е патентовал лекарство против най-силната човешка болка-бъбречната криза.Коментарите са излишни.

Общи условия

Активация на акаунт