Мами в Белгия - 8

  • 17 779
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 121
Здравейте и от мен Laughing Снегът се стопи както се очакваше. Вчера ходих на УЗ да видим как е бебето и лекарят като видя, че от началото на бременността досега съм качила цели 12 кг. и ме направи на салата Close каза, че било ужасно много и до края на бременността не трябва да качвам повече Naughty теглото на бебето било само 1.300 кг. защо съм качила останалите 10 Crazy даже започна да ме разпитва какво ям ooooh! и мъжът ми казва: "предимно шоколад" ooooh! направо ми идеше да го застрелям, а на него му беше много забавно през цялото време, до последно си мислеше, че лекарят се шегува и говори с ирония, ама той си беше съвсем сериозен Embarassed

като говорите за БМВ наскоро видях едно чисто ново, страхотна кола, ама шофьора май не беше много наясно със скоростите, щото колата издаваше такива звуци сякаш я караше с 40 км/ч на 2-ра Shocked и слизаше по едно нанадолнище... направо ми се скъса сърцето като го видях, горката кола Cry

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 23:39 от Rylie

# 31
  • Мнения: 1 572
Райли това че бебето е само 1300 гр да не те притеснява защото това са ориентировъчни "замервания" , на мен една седмица преди да родя ми казаха че бебето е 3300 гр. , слабичко т.е лесно ще рода , в деня преди раждането - 3000 гр. при което нали се сещате аз в какъв филм влязох , бебето слабее вътре и т.н , и накрая 4 кг - честито и не знам ако това беше лесно излизане какво е трудно тогава , да не говорим че ако знаехме че ще е 4 кг направо щяха да ме резнат и да си спестим другите "екстри"

# 32
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Райли, не мога да се съглася с твоя доктор, че 10 кг са само на теб и то под формата на сланини Naughty Най-малко кръвната маса се увеличава с 25 % през бременността, т.е.7л*0.25 = около 2кг...Наистина 12 кг не са малко, ама пък айде сега! Дай пък да спреш да ядеш. Като че ли медали раздават като качиш точно 12 кг за цялата бременност. Гледай да теб да не ти е много тежко!

ПС И моят доктор в БГ много ме тормозеше за килограмите  Embarassed Ама като видя, че на 3-тия ден след раждането бях с 11кг по-малко от общо 14, видя че не е само от ядене, а явно съм задържала доста вода.

За продаденото бебе и аз гледах. Младо семейство, което заобикаля процедурите по осиновяване и си дава 2-рото дете веднага след раждането, понеже не могат да го гледат. Това ми напомни за един репортаж преди години от БГ за ромите, които си продаваха бебетата в Гърция за .....200лв. Като питаха циганката дали това е достатъчно, тя каза "Е, знаиш ли колко ракия може да купиш" Shocked

# 33
  • Мнения: 1 572
за продаденото бебе най-интересното беше че е продадено на лесбийки  Shocked
а гледахте ли по тв за терористичната заплаха която е получена в 3 телевизии тук , едно и също двд , доста беше страшничко

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 19:04 от Jeje

# 34
  • Мнения: 27 524
БМВ - много са леки и нестабилни даже

Леки и нестабилни... БМВ...  rotfImao  rotfImao   rotfImao 

Момичета, нормалното качване по време на бременност варира от 9 до 12 кг. Повече от това вече си е... е, повече. Не фатално, но ненужно. А знаем, че накрая се качва най-много и затова трябва малко да се внимава отначало. Заради кръвно, гестационен диабет и подобни.  Tired  Hug

# 35
  • Мнения: 1 572
БМВ - много са леки и нестабилни даже

Леки и нестабилни... БМВ...  rotfImao  rotfImao   rotfImao 
е много смешно
а пък и мнение от нешофьор не приемам  Peace

# 36
  • Мнения: 27 524
Жеже, не се сърди,  Wink
Имам всички категории в книжката си и съм повече от професионален такъв. Което не означава, че като не шофирам тук не разбирам, нали?  Wink
И да, ако ти разбираше от коли, нямаше да правиш подобни изказвания. Харесването на дадена кола и техническите оценки за друга нямат нищо общо. Както и да е, борбата с вятърните мелници е обречена на провал така или иначе  Peace

# 37
  • Мнения: 1 572
Блонди какво значи професионален шофьор който не се престрашава да шофира?
добре , че са леки не бях права , имах предвид нестабилни на мокро най-вече , но тъй като си професионалист и в тази сфера виж прочети малко за задното предаване
няма да спорим , нали съм вятърна мелница  Crazy

# 38
  • Мнения: 872
Rylie, не се притеснявай за килограмите. Аз пък съм чела, че за нормално се смята от 12 до 15 кг. Аз качих 18 с първата и към 17 с втората бременност. Не съм имала проблеми, здрави да се децата  Peace

# 39
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
а гледахте ли по тв за терористичната заплаха която е получена в 3 телевизии тук , едно и също двд , доста беше страшничко

Не, не съм гледала, понеже на гледаме местни телевизии Sad За какво става въпрос?

# 40
  • Мнения: 1 572
Не, не съм гледала, понеже на гледаме местни телевизии Sad За какво става въпрос?
за 3 идентични двд-та които са получени в 3 белгийски телевизии , с трима маскирани и въоръжени които заплашват Белгия с терористичен атентат , ей сега казаха че и в Холандия са получени такива , но не знам доколко е сериозно , уж казват че не е , ама то е за да не създават доп.паника може би

# 41
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
а кои са застрашените обекти?

# 42
  • Мнения: 27 524
Жеже, проблемът ми е в ориентирането - зле съм с ориентацията, все се губя, все не знам къде съм  Laughing Затова не се престрашавам и да шофирам. Недей да нападаш и да бъдеш язвителна без да знаеш. Държала съм изпити всякакви, дори технически за колата и за камионите и съм пределно наясно със задно и предно. И все пак от модел до модел, както и от стар и нов, има разлика и разлика, нали? Което, разбира се, не ме прави добър шофьор, нямам и претенции за такъв. Но да кажа ей така, че дадена марка са леки и нестабилни... трудно, освен, ако не съм пробвала два-три модела. Карали сме и трабанти, и запоржци, и рено, и опел, и японски коли всякакви, и мерцедеси... и каручки даже  Grinning Ухилвам се, за да разведря напрежението. За какво е това дърляне?  Tired Няма идеални коли, освен някои специални серии на джиповете. Всеки си има вкус и възможности. Да кажеш, че БВМ са леки и нестабилни.... ок, нямам против, не са ми собственост. Така да е. Тогава какво да кажем за Форд, Опел, Рено, за Пежо.... и за всякаквите останали марки, които са в пъти по-евтини от БМВ? Общо взето има сравнително малко коли, които държат висока цена и тя си е заслужена. Пфу, не искам да се превърщам в защитник на която и да била марка кола, това са глупости и никому ненужни. Това са маловажни неща.

Съжалявам, че все пак в темата ни не може да има равновесие и търпимост... (като с това не обвинявам никого конкретно, а ако - то тогава и себе си!)...

# 43
  • Мнения: 123
Момичета много ви благодаря за отделеното време   bouquet
Това , че може да има собствена фирма не го знаех  /мислех че е мн трудно да стане това навън /. За езика аз горе долу говоря ама тр да си припомня някой неща , той въобще /но не мисля че ще е проблем да го научи, схватлив е Heart Eyes/ , а последно което говорихме ще изкараме тук до др есен и ще решим окончателно тогава. Не зная дали само не отлагаме или наистина ще си останем тук , но странното е , че всеки път щом се обтегнат нещата си мислим как ли щеше да е , ако бяхме навън. Далеч сме от мисълта , че навън е супер лесно , цветя и рози и че само нас чакат , но си мислим , че просто се дават повече възможности на хората там да постигнат нещо . И така
Още веднъж ви благодаря за отзивчивостта и ако ни е писано може догодина да се присъединя към вашата темичка окончателно  Hug  bouquet 

# 44
  • Мнения: 1 121
Блонди, защо не си вземеш GPS? С това нема начин да се изгубиш Laughing

А за килограмите: и на мен ми се вижда повече от нормално да качиш поне 15, особено при положение, че караш зимна бременност и особено, когато бебето е по-едро. Синът ми, например беше 4 кг. Е как да кача 9 при положение, че само бебето тежи 4 Wink Ама както и да е. Аз и не съм убедена, че съм качила 12, щото всеки път ме мерат на различни кантари, пък и миналият път си бях с летните дрехи, а сега съм със зимни обувки, пуловери и яке.

krio, каквото и да решите, успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт