Мами в Белгия - 8

  • 17 782
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 90
Може да ,то толкова подто4ки има ,4е да ти стане ло6о .Ва6ите фирми с какви инциали са ,отдавна ли са регистрирани ?А и вие през интернет работите, e- commerce,нали така(може би и това има зна4ение)?Ние мислим в близко бъде6то за един спрл ,ма  да видим ...

# 61
  • Мнения: 27 524
През интернет е само това, за френските културни центрове по света. Другото е тук, за видеотеките в Брюксел. Спрл са и двете фирми, едната е за двд-тата, а другата е една автоматична видеотека, но ще я продаваме, че не върви  Tired Регистрирани са и двете преди около 4 и 2 години някъде.
Кризата се усеща и при нас, но за съжаление не от нас, а от доставчиците ни - ние имаме много поръчки, а няма кой да ги достави, кофти. Изчакайте да попремине и тогава. Макар че, доколкото разбрах, 9 години казват, че ще продължи  Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 305
Блонди е права че се внасят 6200евро за спрл и от тях се удържат за нотариус, но не е права че трябва задължително висше. Може и със средно. Ако не се лъжа за едноличен търговец тази вноска я няма затова се предпочита от повечето новодошли защото получават документи без да влагат пари. А ако ви кажа колко познавам които не говорят добре език или го учат в последствие и пак намират начин и се оправят добре. Така че ако човек е решил му намира начина. Началото винаги е трудно.

# 63
  • Мнения: 27 524
Да, не висше, а т.нар. Connaissance de gestion de base - само със средно не може вече, това го промениха преди около година или две. Сигурна съм, защото наш познат със средно първата фирма си отворил без проблем преди години, но втората вече не можа и си я направи чрез негов приятел.

# 64
  • Мнения: 1
Момичета ударете една молитва довечера Praynig,че аз още се търкалям GrinningНаправо ще се пръсна.Вече съм 17 килограма отгоре,а не ми се качва повече.Искам вече да почвам с диетите.

# 65
  • Мнения: 1 572
Момичета ударете една молитва довечера Praynig,че аз още се търкалям GrinningНаправо ще се пръсна.Вече съм 17 килограма отгоре,а не ми се качва повече.Искам вече да почвам с диетите.
айде бе , ти още ли си тука  Laughing
накрая е най-гадно нали а де не говорим че всеки звъни и пита "какво стана какво стана" а и нали термина ти е 6.12 , дерзай  Laughing

# 66
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Момичета ударете една молитва довечера Praynig,че аз още се търкалям GrinningНаправо ще се пръсна.Вече съм 17 килограма отгоре,а не ми се качва повече.Искам вече да почвам с диетите.

 Joy Joy Joy

Ох, извинявай че се смея, след 3-4 месеца и аз такива постове ще пускам, ама много ме разсмя  Laughing
Ако ти се кърми после, килцата по-лесно се свалят, естествено, ако не слушаш съвети как трябва да се тъпчеш, за да имаш кърма. Много мами, които кърмиха, качиха след раждането, защото се спукваха да набиват лешници, ядки, бози....Наддаваха заедно с бебетата Wink

# 67
  • Мнения: 90
Да, не висше, а т.нар. Connaissance de gestion de base - само със средно не може вече, това го промениха преди около година или две. Сигурна съм, защото наш познат със средно първата фирма си отворил без проблем преди години, но втората вече не можа и си я направи чрез негов приятел.
ш
ясно, а сертификата за gestion e задължителен и при "indépendant",искаха ми го и на мъжо съ6то .Ние за сега не бързаме имаме да  ремонтираме локала и мъжо докато си вземе дипломата  .До тогава и малката 6те е тръгнала на у-6те .Но интересно ,Че всиЧки наши познати(не са Чужденци ,местни са) ,са дали този капитал от (18550?) ,може би за6тото са с магазини ли ,незнам ;6те питам ,но със сигурност има някакво обяснение .

Рози ,аиде стискам палци ,да излезе скорпионЧе юнака,малко остана ,кураж  Hug




# 68
  • Мнения: 872
 черна роза, няма страшно, ще ги свалиш килцата за нула време с тичане по дребчовците, не с диети  Wink
На мен всички ми казвах, ще родиш лесно и бързо, 2ро дете с малка разлика...  Един месец предварително се бях стегнала да тръгвам. Е - нищо подобно, дочака си и родих на термин. За бързо - бързо беше, едва стигнах до болницата с 8 см разкритие и Виктор се роди нормално /нямаше време за епидурал/ за няма и час ...
Кураж  Praynig

# 69
  • Мнения: 27 524
черна роза, стискаме палци скоро да е и всичко да е наред  Hug

# 70
  • Мнения: 305
ясно, а сертификата за gestion e задължителен и при "indépendant",искаха ми го и на мъжо съ6то .Ние за сега не бързаме имаме да  ремонтираме локала и мъжо докато си вземе дипломата  .До тогава и малката 6те е тръгнала на у-6те .Но интересно ,Че всиЧки наши познати(не са Чужденци ,местни са) ,са дали този капитал от (18550?) ,може би за6тото са с магазини ли ,незнам ;6те питам ,но със сигурност има някакво обяснение .

Обяснението е че вие сте друга държава, ние друга  Wink
Имаме приятели близо до вас. Няма едно с едно да е същото като тук. вече не се учудвам от нищо в тази държава.

# 71
  • Мнения: 1
Тук съм още Simple SmileИ за да стане още по смешно ще ви кажа,че ако не родя скоро ще си вържа червено флагче отзад да не стане някое ПТП Joy
За кърменето се двуумя,защото от предния път имам лоши спомени.Ще видим как ще тръгне и ще решавам после.
Кажете ми моля,ви как се вмъкват тези цитати. newsm78Така ще мога да пиша по конкретно,а и ще ми е по лесно с отговорите.

# 72
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Тук съм още Simple SmileИ за да стане още по смешно ще ви кажа,че ако не родя скоро ще си вържа червено флагче отзад да не стане някое ПТП Joy
За кърменето се двуумя,защото от предния път имам лоши спомени.Ще видим как ще тръгне и ще решавам после.
Кажете ми моля,ви как се вмъкват тези цитати. newsm78Така ще мога да пиша по конкретно,а и ще ми е по лесно с отговорите.


Горе над мнението, което искаш да цитираш, има бутон "Цитат". Ами това е Simple Smile

Иначе и МАртин се роди за 1 час. И аз влязох в предродилна зала с 7-8 см разкритие, а уж е първо...Какво да си мисля за 2-рото  newsm78 Дай Боже и то да се роди бързо и без много зор, че то зор винаги има Simple Smile

Черна роза, малко остана...Сега сте още 2 в 1, така че ти командваш парада  Laughing Като се роди се променя положението Wink

За кърменето - както прецениш и както ти се чувстваш най-добре. Аз съм от привърженичките на кърменето, но в никакъв случай не на всяка цена. Доста майки, които не успяха да кърмят по една или друга причина, съм видяла и не мисля, че си заслужава душевния тормоз после. Даването на адапте не прави майката по-малко майка  Hug Даже като се замисля, аз го давах по-мързеливо, само вадя цица денем, нощем и това е Simple Smile Нито шишета съм изварявала, нито съм се занимавала с приготвяне на мляко...Май излиза, че по-малко съм се грижила за моето дете  Laughing
Днес съм на лекар - да видим как са резултатите и да видим бебока...ох, дано да е добре мишлето  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 27 524
За кърменето - както прецениш и както ти се чувстваш най-добре. Аз съм от привърженичките на кърменето, но в никакъв случай не на всяка цена.
Днес съм на лекар - да видим как са резултатите и да видим бебока...ох, дано да е добре мишлето  Heart Eyes

Ммм, да, кърменето си е супер, аз не се справих, само 15 дни и се отказах от болки  Tired Ако имам второ, ще се постарая повече.  Blush


Обезателно да пишеш после, всичко ще е наред  Hug

# 74
  • Мнения: 1 572
и аз не кърмих , нямах капка кърма , изцеждах от двете си гърди с помпа 3 мл мляко общо  Embarassed но пък нанчето добра работа свърши и като казват че адапт.млека напомпвали и т.н , не е вярно , нашият е толкова лаком и така яде а е слаб слаб ..........не прилича на мен
джъст кога ти беше термина

Общи условия

Активация на акаунт