Габровският ни отряд чака Коледния град

  • 14 325
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 196
Явно има промени от преди година и 10 месеца Simple SmileАз раждах преди по-малко от четири и на мен не ми трябваше крем "Бочко" и пудра за пъпчето т.е. "Топоцин",явно вече болницата си ги набавя,а относно пакперсите-по 3 на ден се даваха.
Към списака на Kallii бих прибавила само зарядно за телефон,малко джобни(наистина малко,защото циганите се въртят там) и определено я подкрепям за това,че с лигнин първите дни е по-удобно,раната "диша" по-добре отколкото с превръзки,а и лекарите мисля го препоръчваха за първите няколко дни след раждането.Повярвай ми ще имаш време да ползваш превръзки след лигнина Mr. GreenУспех,всичко ще мине като по вода,ще видиш Hug

# 76
  • Мнения: 53
Аз раждаш преди 2 месеца, сега ще ти напиша каквото се сещам:
1. Документите за приемане в болницата
2. Лична карта
3.Подлоган- аз си бях взела 3 и ми стигнаха
4. Лигнин- вземи си повечко
5. Йодасепт
6. Памперси за детето - 10
7. Джапанки
8. Нощници
9. Минерална вода и шоколад
10. Кърпи - 3 бр - за лице, тяло и гърди
11. Всичко което ти трябва за лична хигиена
Май това беше горе-долу. Ще потърся и листа да видя какво пише, ако съм пропуснала нещо пак ще пиша Simple Smile

# 77
  • Мнения: 11 021
Do4ka, вземи си и помпа за кърма. Ще ти свърши чудесна работа, но ти това си го знаеш от личен опит.  Wink

Ако си във вип стая, тя се заключва и никой няма да те окраде. Тогава можеш да си носиш колкото джобни искаш и каквото искаш. Аз стоях там 7 дена и бях пренесла половината къща, само компютъра не си бях взела. Mr. Green Mr. Green

За неасистираното раждане - не бих поела такъв риск за себе си и детето си, но всеки си решава
как и къде да роди.

# 78
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Към целия списък за болницата мога да вмъкна и термометър, т.к. всеки ден се мери Т по два пъти.

# 79
  • Мнения: 559
Много ви благодаря момичета, записах си тези неща и до няколко дни ще приготвя всичко. То има още време, но така ще ми е по спокойно. Ако някоя се сети нещо допълнително, моля да пише  Hug  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 196
Момичета ще се събираме ли утре на ИМКА?Дано времето да е като днес Praynig

# 81
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Ако е хубаво времето и ние ще дойдем.

# 82
  • Мнения: 1 080
Момичета моля ви за малко помощ!!!
Кажете ми от къде мога да си намеря буркани за преходната кухня?!?
За най - малката кухня купувах пюрета АМ - АМ, а сега - отде да ги взема бе?!?
Да си купя 9 мармалада ли?!?
Продавал ли нещо в такива буркани или ако продават някъде направо да си купя буркани ил незнам и аз.
Вие от къде сте си набавяли?!?
Бабите ни нямат буркани!!!
 newsm78 newsm78 newsm78

# 83
  • Мнения: 92
stefinka , ами аз ограбих бабите  Whistling
Иначе пробвай да поискаш от познати, други роднини. Незнам дали се продава нещо в такива буркани  Thinking
Друго не се сещам да те посъветвам.

# 84
  • Мнения: 11 021
stefinka, и ние нямаше откъде да си набавим буркани, затова си купихме 9 буркана с лютеница Grinning
Една приятелка ми каза, че в Народния магазин на пазара продават някакви люти чушки в такива буркани, но не знам дали още ги има. Ако да, ще ти излезе доста по-евтино от лютеницата.

# 85
  • Мнения: 257
Момичета Рая от днес е на антибиотик и утре няма да можем да дойдем Sad, но вие да си изкарате хубаво! Hug

# 86
  • Мнения: 386
 И ние сме с Т и на антибиотик от снощи, паоради което утрешната среща ще мине без нас Sad. Желая ви приятно изкарване Hug

Стефинка, аз всичките си буркани ги купих от Народния магазин на пазара. Първите бяха по 87ст - люти чушлета, скоро купувах, за да имам резервни, бяха по 1.15лв  мисля, но пак излизат доста по-евтино от въпросната лютеница от 3.50 и не те е яд да ги изхвърлиш Mr. Green.
Те в повечето градове отдавна са с еднократни буркани, ама ние нали сме мнооого назад по отношение на кухнята, едва ли скоро нещо ще се промени. И по този повод да кажа, че все още нямаме отговор на молбата за нов пункт на кухнята за центъра Thinking

# 87
  • Мнения: 141
Момичета утре  и без нас.Ще правим кръщавка на бебунстер и деня е натоварен.Приятно изкарване  и да разказвате после! Hug

# 88
  • Мнения: 910
днес ще ходи ли някой в Имка?
Бързо оздравяване на болничките Hug

Последна редакция: ср, 03 дек 2008, 08:48 от dess76

# 89
  • Мнения: 1 080
Благодаря ви много за отговорите - явно ще мааме люти чушлета Wink Wink Wink

Хайде всички болни дечица да се оправят бързо    Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт