Габровският ни отряд чака Коледния град

  • 14 345
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 53
Днес ще има ли среща или се отлага?

# 91
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Ние май няма да идваме. Навън пръска лек дъжд. Нищо другият път.
Бързо оздравяване на болните дечица  Hug

# 92
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
И Дари си е в къщи, от вчера не е на ясла със хрема и гадна кашлица.Треперя днес,утре да не вдигне температура,че ще се наложи и ние да вземем антибиотик. ConfusedГаден вирус има нещо,повечето познати които са  с малки деца са болни.
Нажда,леко да мине кръщенето ви пожелавам и после снимки да пуснеш! bowuu

# 93
  • Мнения: 196
Хайде болните малчугани да оздравяват бързо Praynig Hug
Останах с впечатление че никй няма да ходи днес до ИМКА.И може би с право,навън все още пръска дъжд(ние нямаме дъждобран за количката Sad)Дано все пак тази година да успеем да се съберем още веднъж
Хубав ден на всички Hug

# 94
  • Мнения: 910
явно срещата отпада Sad,аз не съм се показвала,но и да вали ние пак ще излизаме да вземем кухнята.

# 95
  • Мнения: 141
Хайде да се включа този ден.
Всичко мина ок и съм много доволна.Бебунстер се държа изключително добре и възпитано smile3521.Не е истина чак.... Ето ви и обещаните снимчици:http://picasaweb.google.bg/nadqg386/nGDDhK?authkey=Y3lrPMiOwDM#
Лека вечер ...отивам да почивам ,на ръба на силите съм !

# 96
  • Мнения: 196
Najda честито ви християнче!Да ви е жив и здрав!  bouquet

# 97
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 376
Нажда,честито ви християнче!Много е сладък на снимките! Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 465
Najda честито ти сладки християнче  bouquet

valeria, дано ви се размине, защото на нас с Криси неможа от градината го хванахме и вече сме на АБ, а аз в болнични дано ми се оправи милата но вируса е ужасен бяхме само с хрема а сега ....

# 99
  • Мнения: 11 036
Najda, честито ви християнче! Нека Господ го пази и закриля Hug
Добро детенце си имаш, щом е бил кротък по време на ритуала. Peace Моето не спря да вряска и да се върти. Mr. Green

Бързо оздравяване на болните дечица! Praynig

# 100
  • Мнения: 55
Хареса ми прическата на свещеника. Един такъв - рошав, развълнуван. Все едно е тръгнал да кръщава всичко живо наред и със замах.  Grinning

Аз се кръстих миналата година при един отец Ясен във Варна. На по-хубаво кръщене не съм присъствала никога. Попът беше млад, много ентусиазиран и обясняваше всяка една част от ритуала - защо се прави, какво означава, какво следва. Направо страхотен! 45 минути кръщене - направо ни отказаха краката да стоим прави, но като ни погледнеш снимките - всички сме го зяпнали в устата и не мръдваме, не шукваме. После сума време говорехме само за това. Разбира се имаше една бабичка (от тези, които ги има във всяка църква и само крещят по хората и им се мотат из краката. много набирам на тема бабички в църквата, така че спирам до тук), която не пропусна да не ми върне пет лева, но това е вече друга тема. А и аз вече като християнка гледам да прощавам повече.

Та мисълта ми беше, че отношението към вярата много зависи от това кой те води през нея.

Друг такъв свещеник е отец Иван от Нови хан. Може би сте чували за приюта му. Наистина рядък Човек. Невероятен. Всяко бебе, което се роди там, го кръщават Иван. Не случайно. И щраус имаха по едно време, и той се казваше Иван.  Grinning
Да е жив и здрав, мисля Калин да го кръстим при него.

Всъщност не знам защо ги пиша тези работи, ама ми стана приятно като си спомних за тези хора.

Спете спокойно   Hug



Честито християнче на Najda!

# 101
  • Мнения: 910
Najda,честито християнче!  bouquet
Да ви е жив и здрав!

# 102
  • Мнения: 53
Najda, честито християнче! Да ви е жив и здрав!
Много хубави снимки. Гави изглежда много спокоен Simple Smile

# 103
  • Мнения: 14
Najda честито ви християнче и колко е пораснал малкия от последните снимки, които съм гледала Heart Eyes
Да ви е живо и здраво детенцето и само да ви радва Hug

Да ви оздравяват дечицата Hug
Най-накрая милото ми показа къде е това ИМКА, нали не съм от региона, та като изляза март месец в болнични преди раждането ще се присъединя Grinning

Поздрави на всички, лек и усмихнат ден  bouquet

# 104
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте! Grinning
От месец вече по стечение на обстоятелствата съм габровка и чак сега видях, че си имате тема и ще се радвам да се впиша и аз в колектива, защото и без това никой не познавам тук и ходя като шматка сама с детето по улиците. Може да ме впишете на първата страничка с бебе Александра, родена на 16.12.2007
 Честито на малкото християнче и от мен  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт