Невероятни палачинки

  • 107 274
  • 221
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 716
Ще пробвам тази рецепта,макар ,че аз  правя палачинките винаги с мая !Но тези изглеждат много апетитни,но ако са по-тънички ме се струва ще е по-добре.

# 31
  • Мнения: 1 440
Тази сутрин не издържах и пак ги направих...не станаха по-дебели, но са ужасно вкусни Crazy Този път сложих обезмаслено прясно мляко и 50:50 брашно и трици...разлика във вкуса за мен няма и съм много доволна, че все пак имат и по-диетичен вариант Peace

# 32
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ето моите пенкейкс,само че бяха само 6,другия път двойна доза  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 152
И моите не станаха толкова дебели, но много мекички. Първите ги пържих на най-висока степен /9/, но се оказа грешка силният котлон - на 7 степен е супер.  Peace

# 34
  • Мнения: 711
И аз ги направих тази сутрин и станаха супер.   bouquet Малко по-късно ще пусна и снимки  Hug

# 35
  • Мнения: 711
Ето ги:

Последна редакция: пн, 01 дек 2008, 10:02 от teddy_

# 36
  • Мнения: 22 867
teddy_, прекрасни са!  bouquet Не издържах сама да си оправиш снимката.  Embarassed

В цялата им прелест ренкейкс на teddy_

# 37
  • Мнения: 711
Мерси, че нещо много се измъчих докато го направя (качването на снимката)  и пак не стана като хората.
 Embarassed

# 38
  • Мнения: 34
Narina, благодаря за рецептата!  Hug
И аз ги направих снощи и то двойна доза! Много съм доволна! Вместо масло използвах маргарин, но станаха много вкусни и наистина се правят бързо.

# 39
  • Мнения: 3 315
записвам си рецептата  Peace

# 40
  • Мнения: 1 440
Браво, момичета, вашите изглеждат достатъчно дебелички и страшно добре изпечени Peace Радвам се че рецптата ви харесва Hug

teddy, radost24, labrex, pety smile3501

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 16:40 от Narina

# 41
  • Мнения: 229
И аз ги пробвах вече много ми харесаха и вече тези ще правя

# 42
  • Мнения: 1 176
Наскоро правих пенкейкс по рецептата на Pety и много ми харесаха. Heart Eyes  Даже тогава си купих малко тиганче, специално за тях. Сега ще пробвам и твоите Narina.   bouquet  Само кажете как да накарам и децата си да  не пропускат тази вкусотия. Те не обичат почти нищо тестено, за разлика от майка им и баща им. Подскажете някоя плънка, с която вашите деца ги предпочитат. Как им ги сервирате - само намазани с нещо, прегънати на две или навити на руло? Аз не съм младо неопитно майче, обаче с храната ми е трудно да им угодя. Чакам идеи, със сигурност ще ми подскажете нещо, което може би не съм пробвала.

# 43
  • Мнения: 295
Иаз ги направих мъжът ми много ги хареса .

# 44
  • Мнения: 1 440
atre_mida47, невероятни са Hug

Eclat, и моята госпожица не ги яде много...по едно време обичаше с шунка и кашкавал (от онези по улицата), а днес й направих мини-пенкейкс - просто капвах по една лъжичка и ставаха едни мънички. Тя много се вдъхнови от тях и ги нарече "бебе палачинки". Имаше малък напредък Peace

Общи условия

Активация на акаунт