Рицарки на Белоснежното кантарче 24.11.2008 - ...

  • 20 595
  • 483
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 487
    Добро утро Heart Eyes

  Аз съм тъжна  Weary

  Само за два часа бях при мама вчера и днес съм с цяло кило в плюс  Sad Пък да съм прекалила с яденето , не съм  Thinking. Само дето изгълтах един сок със захар .

  Вече пих една студена вода. Ще ми мине  Laughing

  Роси , да са ти живи и здрави , и синчето и братлето   bouquet

  На мен пък кой знае защо , тази есен косата не ми пада. newsm78 Само побелява  Mr. Green

 
 

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 08:32 от Айя

# 16
  • София
  • Мнения: 1 642
Добро утро и от мен!

Айче, не бъди тъжна, килото може да е от сол  Peace или захар  Mr. Green ще изчезне бързо.

Моята коса пък си пада, както всяка есен. При мен промяната в косата дойде след раждането на Калина, ама карай да върви, нали за хубаво е било  Sunglasses

И аз днес съм половин кило нагоре, ама това е, защото ядох в 10 вечерта, та си знам и съм спокойна. По-важното е, че съм с нови дънки и всички забелязват колко съм свалила  hahaha bowuu bowuu Доволна съм. Да ви призная нещо не ми стигна почивката  Crazy може би, защото ме чакат едни задачи дето не са ми най-любимите и не ми се започва седмицата... май май ще се появявам по-честичко  Mr. Green

Желая ви успешна седмица  Hug Hug  Hug

# 17
  • Мнения: 2 331
Здравейте!
Хайде и аз тук!Вчера беше успешен ден за мен.Намерих се, изясних се, започнах. bowuu
Айче, много ми харесва аватарът ти! Peace
ЛитълчоHug  bouquet
Хубава и спорна седмица! Heart Eyes

ПП:Раче, честитки, на патерица!  bouquet

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добър ден!
Дребното стъпи на очилата си и счупи рамката. Нищо, и без това нещо не му бяха по мярка и все му се смъкваха на носа като на дърт дядо. Сега ще поръчаме нови, само да си дойде баща му от работа.
Такива ми ти работи...

# 19
  • Мнения: 59
Здравейте, прекрасни! Hug
Литъл, благодаря за темата.
Нищо ново при мен.
Роси, да са ти живи и здрави рождениците на патерица. Много, много да те радват! То твойто момче много пораснало..... Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 2 897
Каква работа си имам тая седмица, извикали ме ама и те не знаят точно за какво, ей така бройката да е пълна (бившият ми наставник го няма, но аз неговата работа не мога да върша и те го знаят), туриха ме на 1 бюрце, да не стои празно и така... Ако някой искал помощ за нещо дребно щял да ми каже. Дотогава - форуми, файн бай мииииииии Mr. Green!

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 12:46 от Denichkata

# 21
  • Мнения: 4 806
Добър е денят, Рицарки!
Просто наминавам.
Хубава нова тема, дано да е пълна с хубавини Simple Smile

# 22
  • Мнения: 2 492
Дени това му се казва перфектната работа .  Simple Smile

Аз съм свалила от вчера - 900 гр  , но тези кила ги свалям за н на брой път .
Ено йо йо , като съм си спретнала с тези 5-6 кг , ум да ти зайде . Crazy

След работа съм по магазините - довечера ще показвам , ако попадна на нещо , което си заслужава .  Grinning

# 23
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Роси, честито ти Рожденници на патерици!
Мариетка, много си засилила БРАВО!
Дени, наистина страхотна работа!
Аз от днес отново съм на Протеини - добре ми е! След почивните дни нямам покачвания, което е рядкост последно време, така че се надявам тази седмица да имам минус!
Относно времето и срещата миналата година - спомням си аз пътуването - тамън 4-5 часа висяхме в задръстването на пътя  Grinning
Хайде успушна седмица на всички!

# 24
  • Мнения: 13 770
Ехооо, пазите ли ми място на влакчето и на мен Grinning

Нещо не мога да се кача днес, форумът едвам-едвам крета. Да не е само при мен така newsm78 Ако е, ще пукам по мъжете - само ми задръстват компютърчето #2gunfire Кога ли ще ги отлюспя Wink

Росе, честити ти рожденици  bouquet Малко на патерица, но сега ги виждам, та - да са ти живи и здрави и двамата Peace

Аз днес съм на белтъчини. но по коя диета не знам. Утре ще се разбере.

Пък имали сме били някой, дето бил ял направо с черпака и направо от тенджерата Shocked И бил омел цялата тенджера Shocked Да каже как стават тези работи, че таз диета най-ми харесва Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 897
Бавен форумъъъъъъъът

Закусвах ябълка, банан, кисело мляко, ядки и сушени плодове, яМММММи.
Обядвах Дюкански - кисело мляко и пиле, нямаше какво друго да примъкна набързо отвкъщи, а сега чакам и едно бульонче да ми поизстине.
А вечерта ще е трудна и самотна - трудна, защото така ще ми се готви след работа...
Самотна, щото ще съм саминка до 10 часа.

А сутринта каква я свърших - слязох на грешната спирка на метрото и не ме питайте как си намерих местоработата с моето несъществуващо чувство за ориентация.

# 26
  • Мнения: 2 487
   


Пък имали сме били някой, дето бил ял направо с черпака и направо от тенджерата Shocked И бил омел цялата тенджера Shocked Да каже как стават тези работи, че таз диета най-ми харесва Mr. Green

  Пиле , тез камъни в мойта градина ли , а,А Close

  Ама аз не с черпака и не цялата тенджера  Naughty Mr. Green

  Ей , като казах , че не ми се живее вече в таз къща и всичко на развала тръгна  ooooh!
  Прахосмукачката ми едва диша, бойлерът тече , перачката като и скимне и тръгва да ме търси , а телевизорът е решил ,че съм изучила всички чужди езици и нямам нужда от субтитри  ooooh!
  Вярно , че не си знаят годините , ама още малко можеше да почакат  Crossing Arms

  Само готварската ми печка читава  Mr. Green Готвя  Laughing

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 19:43 от Айя

# 27
  • Мнения: 2 956
Ееее-така няма да стане номера  ooooh!
Здравейте и честита темичка, и честити поводи на който за каквото имал,има или ще има в скоро време,защото явно по веднАж седмично ще се вясвам както е тръгнало  Rolling Eyes

Да си призная няма да мога да прочета 14 страници за наваксване  Mr. Green

На в кратце- проблеми в работата, 1 месец болнични понастоящем, идната седмица вадене на прословутата трета сливица, да ни тръгне по декемврийски така  Tired и тем подобни весели нещица...като се има предвид от кога не съм се вясвала,май не съм ви осветлила ,че си имам поредна диагнозичка  Mr. Green Хашимото  bowuu Но така или иначе се боря с кръвно постоянно и то ми създава големи ядове, та другите неща съм ги загърбила малко  Crossing Arms

Имаше и разни други неща да пиша,ама ...и аз остарях ,тъй,че нЕма да обръщате Фнимание многУ  Crazy

Успешна седмица и до скоро.   bouquet

# 28
  • Мнения: 2 487
май не съм ви осветлила ,че си имам поредна диагнозичка  Mr. Green Хашимото  bowuu 

   Гадничко е , Диче  Hug  За пръв път ли ходиш на ендокринолог и какво те накара да го направиш ?

   


Да си призная няма да мога да прочета 14 страници за наваксване  Mr. Green



  И по-добре  Laughing Не ти трябва да знаеш , как съм изяла цялата тенджера с черпака  Mr. Green

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 17:58 от Айя

# 29
  • Мнения: 2 492
Дика не ми звучиш много добре ... не се свършиха при теб неприятностите значи .  Confused

Хашимото ?! А ти въпреки това успя да отслабнеш - направо си за медал значи .   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт