Отговори
# 330
  • Мнения: 444
Мили момичета, благодаря ви от сърце!!! Толкова сте мили!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
моля, почерпете се:


Ирина, честит рожден ден на малкия Преслав!!! Да расте голям и много да ви радва!!! Hug Hug Hug


Аманитка
мила, моля се всичко да е наред, да имаш своето бебче, заслужаваш го!!! Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 331
  • Мнения: 1 247
Добро утро момичета
Аманитка миличка стискам ти палци fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed всичко да е наред и най накрая да се наслаждаваш на твоята бременност Praynig Praynig Praynig
Снук честит рожден слънце желая ти да ти се сбъдне най съкровената мечта  bouquet  bouquet  bouquet
Иринка честит ти рожденик да ти е жив и здрав и много да те слушка и да цункаш малкото топче от мен  Heart Eyes  bouquet Peace
момичета аз днес съм от работните  Wink
приятен ден на всички  Hug Hug Hug

# 332
  • Мнения: 1 541
Snuki, Честит Рожден Ден, мила! Желая ти много здраве, щастие, любов и безброй поводи за усмивки!   bouquet  Hug

Честит Рожден Ден и на малкия голям мъж!

Аманитка, много силно ти стискам палци  Praynig  Praynig  Praynig

Късмет и успех на всички момичета!   bouquet

# 333
  • ЕН
  • Мнения: 543
Аманитка  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
заслужаваш най голямото щастие на света, така че стискам палци всичко да е ок. и чакаме да кажеш какво е казала докторката
 Hug Hug Hug

# 334
Здравейте момичета, аз съм все още нова  тук.Пожелавам на всички двете чертички.Децата са най-хубавото нещо на този свят!С мъжо првим опит за второ от няколко месеца, но незнам защо бебо се бави.Вярвам че рано или късно ще се получат нещата... PraynigНека да не се отчайваме,надявам се че ще ме приемете при вас и все с нещо ще бъда полезна.  

# 335
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честит рожден ден Снуки   bouquet  bouquet  bouquet! Да си много здрава, да имаш много поводи за радост и скоро да се сбъдне най-съкровената ти мечта  Hug!

Иринка, да ти е жив и здрав малкият рожденик   Party Time! Щастливо детство му желая.

Аманитка, имаш стиснати палци от мен всичко да е наред. Ще чакам с нетърпение добрите новини.

buminka, няма проблем да отидеш на 18 ден. Особено щом нямаш оплаквания. Аз когато забременях отидох около 15 ден след  +тест. Не се притеснявай за бледата черта.

# 336
  • Мнения: 453
Снуки, честит рожден ден и от мен! Пожелавам ти най-вече здраве и любов, сигурна съм, че всичко друго ще се нареди  Hug
Ирина, честит рожден ден и на твоя палавник, да расте, да расте щастлив и да те прави и теб щастлива  Hug
Миша, добре дошла тук, разбира се, че момичетата ще те приемат с отворени обятия - пожелавам ти скоро да се случи чудото за теб  Hug
Хубав уикенд ви пожелавам!

# 337
  • Мнения: 3 372
Снуки, Честит Рожден Ден! Желая ти скоро да се сбъдне най-голямата ти мечта и да сте много щастливи с твоето момче Heart Eyes
Аманитке, стискам палци всичко да е наред и през юли да си имаш твоето си бебенце Praynig Hug  bouquet

# 338
  • Мнения: 421
Снуки Честит Рожден Ден! Желая ти от все сърце скорошно сбъдване на най-съкровените ти мечти   bouquet
Иринка да ти е жив и здрав рожденникаи много да те слуша!
Аманитка слънце, моля се всичко да е наред  Praynig Ходи ли на лекар? Пиеш ли си Дуфастона? Много да се пазиш и да пишеш как е минал прегледа  Hug

# 339
  • София
  • Мнения: 4 884
Снуки,Честит Рожден Ден smile3525Пожелавам ти здраве,любов и сили да се бориш за мечтата си Heart Eyes

Иринка,да ти е жив и здрав малкия рожденник,да расте обичан и послушен и да стане достоен мъж  bouquetА,и му пожелавам една сестричка в най-скоро време Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аманитка,не се тревожи,всичко ще е наред,не позволявай лошите мисли да те завладеят Praynig

# 340
  • София
  • Мнения: 232
Мила Снуки,
Да е честит рождения ти ден! Бъди здрава, обичана и уверена в себе си!!! Пожелавам ти да постигнеш всичките си мечти!!!

Честит рожденик и на Иринка! Да е живо и здраво детенцето и да има безгрижно и щастливо детство!
Аманитка, стискам палци и аз!  Praynig  Praynig  Praynig

# 341
  • Мнения: 9 125
Снуки, чести празник и от мен Hug Много здраве ти пожелавам, късмет във всяко начинание, много вяра, за да се справяш с препятствията - и съвсем скоро ти пожелавам сбъдване на мечтата за бебче Hug

Честит рожден ден и на детенцето на Иринка - да е живо и здраво Hug

Аманитка, пиши като се върнеш, силно ти стискам палци, дано всичко е наред..божее...напоследък много момичета минаха през това, дано се размине лошото Praynig

# 342
  • Мнения: 576
Amanitka, ще се моля слънчице всичко да е наред  newsm17 Flowers Four Leaf Clover


Снуки, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
Желая ти здраве и сила, за да постигаш мечтите си и много любов, за да откриваш нови хоризонти в живота си!!!!


# 343
  • Мнения: 2 617
Снуки, честит рожден ден, мила!  smile3525
Желая ти здраве и много сбъднати мечти! И най-големия подарък... ти си знаеш! Скоро!  newsm17

Иринка, да ти е жив и здрав малкият рожденик! Да ви радва всички у дома!

Аманитка, моля се всичко да е наред!!!  Praynig  Praynig  Praynig Опитай се да не се даваш на лошите мисли и страховете.  Hug

Хубав ден на всички!  Simple Smile

# 344
  • Мнения: 1 001
ирка , да е жив и здрав рожденика и много да ви радва  bouquet

снуки мила честит рожден ден и на теб да си жива здрава и много щастлива и дано скоро се сбъднат мечтите ти newsm59

Общи условия

Активация на акаунт