Отговори
# 75
  • Мнения: 3 372
Аманитка, честито мила  bouquet Този път всичко ще бъде наред Hug

# 76
  • Мнения: 1 775
Аманитке, едно тихичко честито и един тихичък танц на радостта имаш от мен. newsm44 Hug

# 77
  • Мнения: 674
Аманитка и тук да ти честитя миличка  Laughing леки _ месеца и прекрасна бременност и да знаеш че сме с теб и всичко този път ще е ок Hug
ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЩЕ СЕ ПРЪСНА ОТ ЩАСТИЕ НЕМОЖЕ БЕЗ ТАНЦ ПРОСТО newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

# 78
  • Мнения: 1 765
Манчо  Praynig Peace Hug

Стефи, все още няма да се обърна към линика по стерилитет, но ще проследя 3 поредни цикъла, за да отхвърля едно съмнение.... Confused После, ако се наложи спермограма, проходимост и т.н., и т.н. Междувременно имам час при д-р Тодорва, заради високия пролактин и ниския естрадол, които били взаимосвързани...и така, стъпка по стъпка към мечтата...

Алчо, бременността продължава 10 лунарни мецеса http://www.doctorbg.com/page.php?id=13591

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Включвам се да честитя на Аманита така дьло жадуванато чудо -   bouquet Желая ти една много вьлнуваща, красива и лека бременност  Hug Новината наистина е прекрасна!  Grinning
Илиянка, Ч.Р.Д. на патерици, миличка   bouquet Желая ти всичко лошо да остане зад гьрба ти и оттук нататьк само здраве, кьсмет, любов и бебче  Hug
Стеф, как си миличка  Hug
Милейди, ама как можах да изпусна снимките  ooooh! Моля те, пусни ги пак за тези като мен, дето не успяха да Ви се порадват  Praynig Ако искаш може и на ЛС

На всички именници НАЗДРАВЕ!!!

Последна редакция: пн, 24 ное 2008, 21:53 от soff

# 80
  • Мнения: 611
Аманитка честито мила , много лека и прекрасна бременност ти желая , радвай се на чудото в теб Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Присъединявам се към танца на Аудолинка Mr. Green Heart Eyes
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm68 newsm68 newsm68

# 81
  • Мнения: 417
Аманитка тихинко честито и от мен, вярвай, че всичко ще е наред  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 4 884
Аманитка  bouquetДано този път нещата се развиват добре и изкараш безпроблемни 9 месеца Praynig

Калинка79,Катуци-да ви е живо и здраво името и да ви наси много радост и успехи  bouquet

Милейди,и аз изпуснах снимките,но пък съм те виждала наживо,така че предполагам и че на тях си прелестна,както и в действителност Heart Eyes

Галче,радвам се за добрите резултати Peace

Момичета Hug

# 83
  • Мнения: 623
Аманитка тихичко честито мила   bouquet Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Толкова много се радвам-пожелавам ти от сърце след 9м. да си гушкаш малкото сладко живо и здраво бебоче и най-леката бременост  Hug Praynig Praynig Praynig
Галя радвам се за изследванията  Hug
buminka  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
nadejda08 много странно да не може да различи киста от жълто тяло  ooooh! ooooh! ooooh!

# 84
  • Видин
  • Мнения: 961
Аманитке, пиле, шареноооо, и тук много целувкииии! newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44Направо ще се пръсна от кеф!Много се пази, чу ли?! Hug Heart Eyes

Стеф, сигурна съм, че няма да сънувам кошмари.Толкова си мила и готина, че неможе да се промениш Hug Peace

# 85
  • Мнения: 1 001
момичета благодаря за подкрепата Heart Eyes
Аманитка тихичко честито  bouquet
Милейди много сте сладки  Hug като от някоя приказка.трябва да ми кажеш къде сте правили рождения ден на малката .Клубчето изглежда страхотно Grinning

# 86
  • Мнения: 2 270
Зори, мило момиче - нямаш идея колко се радвам за теб!  bouquet
Желая ти най-красивата и лека бременност и най-важното - здрав и пухкав бебок/ци на финала! Praynig Praynig Praynig
Пази се много Heart Eyes Hug

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Миличка Аманитке,няма да ти казвам как се опулих като прочетох поздравленията на момичетата...чак колегата ми се притесни защо съм пребледняла толкова  Laughing
После като се разхилих ,съвсем го вкарах в размисли! #Crazy
Няма да ти честитя сега ,искам само да ти пожелая тупкащо сърчице,голямо тумбаче,лека бременност и здраво и красиво бебе на финала!Заслужаваш го и още как!
Много ,много се радвам !
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!
Аманитка.още веднъж честито и в темата този път!Безпроблемна бременност ти пожелавам.

# 89
  • Мнения: 444
Илианке мила, честит рожден ден на патерички!  bouquet  bouquet  bouquet Пожелавам ти много щастие, здраве и сбъднати мечти!!! Една от тях - да се увеличи семейството ви!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug

Аманитке, тихичко честито!!! Мноооооого се радвам!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт