Кухни 16-та тема

  • 70 777
  • 490
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 9 856
Аз с тези дозатори съвсем се обърках.Ако може някой да ми обясни като на съвсем незапозната ще съм благодарна.Значи те се продават в самата мивка вградени,така ли?И е само един?А ако искам един за веро и един за течен сапун? Blush

# 481
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
 Дозатори предлагат Бланко - виж предишните стр. на тази тема. Един и същ модел може да се използва и за течен сапун, и за Веро. Вече си поръчах един, но за два -  зависи от мивката, защото диаметърът на дупката за дозатор е доста голям, и ако няма място на извивката на коритото, трябва да се пробива плотът на мивката. Зависи какъв е релефът на плота, колко е голям шкафът - ако отдолу има страница на шкаф, няма къде да се побере резервоарчето. Тъй че при мен няма място. Зори, огледай си мивката отдолу, но пък при монтирана кухня как може да се пробие мивката? Аз си харесах от форума кошче за отпадъци, вкарано в плота, дето му се вижда само капачето. Много е практично. Питам се дали след като ми монтират кухнята ще може да се пробие плотът, който е 4 см. Ако някой знае, моля да пише.

# 482
  • Мнения: 3 456
Аз си харесах от форума кошче за отпадъци, вкарано в плота, дето му се вижда само капачето. Много е практично. Питам се дали след като ми монтират кухнята ще може да се пробие плотът, който е 4 см. Ако някой знае, моля да пише.
Би ли показала снимка на такова кошче. Нямам време да следя редовно темата, за което се извинявам.

# 483
  • Мнения: 1 632
Аз с тези дозатори съвсем се обърках.Ако може някой да ми обясни като на съвсем незапозната ще съм благодарна.Значи те се продават в самата мивка вградени,така ли?И е само един?А ако искам един за веро и един за течен сапун? Blush
Взех си такъв дозатор от Бриколаж за 7лв!
Можеш да ги сложиш колкото и където си искаш по плота и мивката Peace

# 484
  • Мнения: 696
Salex, кухнята е направо невероятно, аз си бях харесала подобна, само че без белите плоскости, а сега направо откачих като ги видях  Crazy. Моля те кажи, че не рзбрах фирмата, която я е направила и за колко време стана? От фирмата ли поеха отговорност да я инсталират след това, извинявам се за тъпият въпрос, но не съм правила кухня досега  Embarassed


firmata se kazva fix mebel ofisat e sre6tu tsum v biznes sgradata!!mnogo sam dovolna stana za 30 dni i sam njmala problem s ekipa i te mi montiraha tezi ne6ta makar 4e ne be6e tjhna rabota!!!!!!!ako iska6 moje da ti dam gsm-no na li4ni mi pi6i-momi4eto koeto pravi dizaina se kazva poli!dovolna sam ot barzata rabota,ka4estvena i spazanite srokove,kakto i tazi tsena za tazi goljma kuhnj!!

# 485
  • Мнения: 696
Salex, кухнята е направо невероятно, аз си бях харесала подобна, само че без белите плоскости, а сега направо откачих като ги видях  Crazy. Моля те кажи, че не рзбрах фирмата, която я е направила и за колко време стана? От фирмата ли поеха отговорност да я инсталират след това, извинявам се за тъпият въпрос, но не съм правила кухня досега  Embarassed


firmata se kazva fix mebel ofisat e sre6tu tsum v biznes sgradata!!mnogo sam dovolna stana za 30 dni i sam njmala problem s ekipa i te mi montiraha tezi ne6ta makar 4e ne be6e tjhna rabota!!!!!!!ako iska6 moje da ti dam gsm-no na li4ni mi pi6i-momi4eto koeto pravi dizaina se kazva poli!dovolna sam ot barzata rabota,ka4estvena i spazanite srokove,kakto i tazi tsena za tazi goljma kuhnj!!

извинявайте че съм писала с латински букви-просто забравих ooooh!

# 486
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичета, нека, ако някоя иска, да пусне нова тема. Тази скоро ще я заключат, май лимита беше 20 стр.

# 487
  • Мнения: 672
Новата тема  

Последна редакция: нд, 11 яну 2009, 17:28 от mama_nat

# 488
Благодаря. Планирах си я сама, изтеглих си програма, измерих кухнята начертах я и бях готова като подметнах на мъжо да направим ремонта. Сега удоволствието от готвенето е пълно  Simple Smile

здравейте, коя е тази програма и откъде мога да я изтегля

# 489
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Има нова тема - Кухни - 25тема. Пиши там

# 490
  • Мнения: 1
Незнам какви сайт-ове давате на фирма Абанос гр. Севлиево ,но новият им сайт в , който има всичко е : http://abanos-bg.com/  Wink .

Общи условия

Активация на акаунт