Из Европа на промо цени

  • 33 219
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 977
Ето още един http://www.lastminute.com/
Най-отдолу на сайта има различни езици, и съответно се сменят страните, от който се предлагат офертите.

# 16
  • Мнения: 3 215
И едно малко ексцентрично предложение: от Лондон например летят доста лоу кост до атрактивни дестинации като Куала Лумпур например,както и до всички други точки по света, за никакви пари.Ако се планира добре и се комбинира с евтин полет до там,може да се получи чудно пътешествие  Mr. Green
Да не говорим за офертите от Германия, особено за далечните дестинации..

# 17
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
И аз-запис! С една приятелка от време навреме правим малки екскурзийки, но сами не сме пробвали никога да резервираме.Сега поразгледах и се оказва, че даже е по-хубаво.За парите, които даваме на туроператори можем да останем двойно повече време. newsm78

# 18
  • Мнения: 2 697
Малко горещи новини Mr. Green - SkyEurope имат промоция до Виена за 29 евро в едната посока. Току-що резервирах отиване на 17.12 и завръщане н 28.12. За първи път ще се радвам на Коледа във Виена, Братислава и Прага Grinning

# 19
  • Мнения: 3 215
Супер!Хубаво да им се порадваш! Peace

# 20
  • Мнения: 2 175
 Аз ползвам най-често www.hotelclub.net за хотелски резервации, или буквам от самия сайт на хотела, който искам..Само сравнявам - понякога има огромни разлики в цените и промоциите.
Иначе за Европа - влакът е несравнимо удобство, особено из Италия или Франция, Белгия и тн..Другата класика си е рен-а-кар-а..
За съжаление най-рядко ползвам нискотарифните авиокомпании - не за друго, а защото почти винаги решаваме инцидентно и тръгваме до максимум седмица..
В Египет и Израел съм ползвала вътрешните полети за по 50-60 Еуро в двете посоки ( вместо да пътувам с автобуса цял ден))

# 21
  • Мнения: 3 215
Само искам да допълня Магаренце относно вътрешните полети в Египет - цените за местни и постоянно пребиваващи там са по-ниски, затова ако проверявате по интернет цената им, задавайте държава, различна от Египет, за да няма после неприятни изненади  Peace
Това е сайтът: http://www.egyptair.com/English/Pages/splashpage.aspx

# 22
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Малко горещи новини Mr. Green - SkyEurope имат промоция до Виена за 29 евро в едната посока. Току-що резервирах отиване на 17.12 и завръщане н 28.12. За първи път ще се радвам на Коледа във Виена, Братислава и Прага Grinning

Аз им се обадих и ми казаха че има и летищни такси в размер на 120 евро. Sad

# 23
  • Мнения: 2 697
Nandi,

В сайта на Скай виждам, че все още имат билети до Виена (ние ще пътуваме до Виена, оттам с автобус до Братислава и после до Прага) на 16.12-19.12, 21.12, 28.12-29.12 и 31.12 и за връщане - 29.12-31.12, цената им е 29 евро.

Това е крайна цена на билета, няма летищни такси, има такса плащане - 10 евро и чекиран багаж на 1 брой - 10 евро. Това е, по-добре ползвай сайта, може да не сте се разбрали по телефона Hug

# 24
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Шехина , аз се обадих по телефона и попитах за тази промоция , като уточних че ме интересува заплащат ли се летищни такси и какви, след като ми отговориха че има такива такси и те са 120 евро, повече не разпитвах.Май ще се звъни утре пак newsm78

# 25
  • Мнения: 3 215
Защо се занимаваш да им звъниш,като в сайта всичко е ясно. Ето ти примерен билет - отиване на 18.12, връщане на 24.12.Отиването е 29 евро,връщането - 99 евро (това беше най-ниското,което открих): https://booking.skyeurope.com/Select.aspx
В линка цената ти е дадена разбита на полет и такси,но пак излиза 128 евро.Добавяш 10 евро за обработка на плащането и 20 евро за багаж (по 10 евро за 1 куфар в двете посоки) и излиза 158 евро. Това е, пак казвам, при базови цени на билетите 29 в едната и 99 евро в другата. Ето тук вляво можеш да видиш разбивката: https://booking.skyeurope.com/Extras.aspx
Цените,които обявяват са с включени такси - като например 29 евро в едната посока.Умножаваш по две (ако можеш да намериш билет за връщане на същата цена) и прибавяш 30 евро (обработка на плащането и цената за багажа) и си готова  Peace

# 26
  • Мнения: 2 697
Old Sport е права Peace - не се занимавай изобщо по телефона. Чувала съм, че лъжат много по телефона, все пак разчитат на това да си направят оборот. Резервирай директно в сайта. Моите билети с такса плащане и чекиран багаж излязоха 88 евро в двете посоки.

Успех!

# 27
  • Мнения: 3 215
Който не бърза да пътува сега - за март имат билети по 29 във всяка посока  Peace Нещата се менят доста бързо. Преди имаше и по 19 евро,но се забавих  Tired Но пък нищо не може да бие цената, на която ходихме до Виена миналия месец - 53 евро за двама ни с всички такси  Crazy

# 28
  • София
  • Мнения: 6 975
За пътуващите с кола из Европа, давам сайт за изчисление на разстояния и приблизителни пътни такси .- viamichelin    car003

Както и хотелска верига, която има хотели в почти цяла Европа. Лично сме се убедили в добрите условия и цени, даже в момента има промоция.Самите хотели не се намират в центъра на дадения град - ibishotel

# 29
  • Мнения: 934
Сайта viamimichelin е много полезен, винаги си правя разпечатка на маршрутите, въпреки, че имаме навигация.
Само за таксите - не са много точни, нови тунели и участъци не са отразени, но за ориентиране става.

От веригата Ibis и аз съм приятно изненадана - добри хотели и много добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт