Бебе и спане по корем

  • 11 326
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 713
И аз слагам беба по корем да спи! В началото много се притеснявах, но вече не чак толкова. Simple Smile
Аз лично не я слагам върху възглавница. Peace

# 16
  • Мнения: 1 629
Явно е обща характеристика на бебетата. Моето бебче също в последните дни иска само по корем да спи! През деня го оставям, но вечер след като заспи го преобръщам внимателно!

# 17
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Моята дъщеря спеше единствено по корем. Иначе се скъсваше да реве, дори в количката я обръщах и заспиваше на коремче. Не съм се притеснявала, защото съм я наблЮдавала как си върти главата наляво и надясно инстинктивно, никога не се е забивала по нос, че да се задуши. Естествено без никакви възглавници. И досега така спи.

# 18
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз оставях от време сина си да спи по корем, но се будеше с писък и предполагам, че по някое позата му е ставала неудобна.  Confused

# 19
  • Мнения: 3 034
категорично не бих и не съм го правила. спал е винаги по гръб, така си свикна и сега няма никаква нужда аз да го обръщам - спи си сам по гръб. както писах и в другата тема, може едно дете на 100 000 да го отнесе синдрома, но аз не искам да поема риска да е моето  Peace

# 20
  • Мнения: 161
и  аз нямам смелост да оставя бебка да спи така. не се знае кое е това 100 000 дете, не искам да е точно моето

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Мисля, че няма проблем.
И моята дъщеря спи предимно по коремче.

Общи условия

Активация на акаунт