ОТ Изток и от Изгрев мами с бебешори, идвайте насам да си говорим!

  • 4 051
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
Боби беше във Слънчево Зайче.Като цяло съм доволна

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Весела Коледа!Здраве,щастие,късмет и много усмивки на всички!  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 536
 Да я "дръпнем" тая тема наша! Simple Smile))))))))))
Как са бебетата ваши?
Ние проходихме, да се похваля!

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 185
И ние вече половин месец пътешестваме.  Grinning
Тука сме. Чувстваме се като в клетка общо взето.
Чакаме да се постопли и поразтопи за да си покажем муцуните навън. Ще ни е драго да се видим някъде на по кафенце. Hug
А ние сме близо до жп прелеза на "Самоков".

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Хайда здравейте и от нас!

vasilenae честито ви прохождане.   bouquet

При нас опитите с проходилката продължават, ама нещо моят юнак изобщо не се сеща да тругне на някъде, а само си седи и се оглежда.  Laughing

Иначе сме си добре, въпреки че май ме е хванал някакъв грип, но се надявам да ми мине.Разходки си правим почти всеки ден я навън, я в някой от моловете.  Simple Smile

Е хубав и весел ден на всички!  Hug

# 20
  • Мнения: 37
Здравейте и от нас!
Ние временно сме извън София ,но от утре ще се помещаваме отново на Константин Щъркелов  Grinning и много ще се радвам някой слънчев ден да се срещнем с мама и бебенце  Hug и да сезапознаем
Ради скоро ще навърши 8 месеца

# 21
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
мишцица гризанка , та ние сме почти съседки-аз съм на Латинка.Наистина ще се радвам да се запознаем Simple Smile А и с другите мами, само по-скоро да се стопли времето.

# 22
  • Мнения: 41
Здравейте:)

Записвам се и аз официално (виждам, че kam4o ме е споменала).
Лятото се разхождахме в Борисовата градина, сега зависи от времето, колкото по-слънчево, толкова по-надалеч.
Студът не ме спира, само да не вали или да не е лед, че много трудно се бута количката. Моята госпожица не желае да ходи, а само се вози Simple Smile
И аз съм подала молба за Слънчево Зайче, но е рано за сега.
Ще се радвам да се запознаем, до скоро!

# 23
  • Мнения: 37
Аз се притеснявам да не закъснея с подаването на молбите, а и не съм избрала "градини" още  Simple Smile
Със сигурност ще се гледаме до 2 г. ,после мисля да си пусна платената и малко неплатена и като отворят градините да се връщам на работа  Sad
Две приятелки са много доволни от някаква ДГ, която се намирала до КАТ и ми се иска да отида до там и да видя за какво става въпрос  newsm78

# 24
  • Мнения: 41
Засега съм подала молба само за ясла. Мисля лятото или най-късно септември да я пусна. А за градина, още не съм решила как да стане номера Simple Smile
Към 2 ч. ще излизам на разходка, на някой да му се идва?

# 25
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Хайде пак да я дръпнем темата напред!
Вчера беше много хубав ден и поизлязохме с още 2 съфорумки.Скоро чакаме и други да се присъединят към нас за разходки в парка и из квартала Simple Smile

# 26
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Никой ли не пише тук?Като гледам последното мнение е мое от 27 януари.Разказвайте как сте и как са малките сладури.Ние сме добре.Бяхме малко болни, но ни мина.Мъчат го зъби , но още няма.В почивните дни ходихме по разходки и така.Лек и хубав ден на всички!

# 27
  • Мнения: 865
Здравейте,
аз съм от Гео Милев.но се разхождам в Борисовата градина,ще се радвам да се запознаем Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте,

бих искала и аз да се включа в темата, и ще се радвам да се запознаем и да се разхождаме  Hug. Живея в Изток, ул. Еужен Поатие. Като гледам ние сме най-малки  Grinning и съответно съвсем скоро започнахме разходките - засега само из квартала, но като се затопли и ще ходим и до Борисовата градина.  Можем и на Skype да се уточняваме. Тези дни се очертават доста дъждовни, но се надявам следващата седмица отново да сме навън.

А ние сме близо до жп прелеза на "Самоков".
И ние сме съвсем близо до прелеза  Grinning




# 29
  • Sofia
  • Мнения: 185
Здравейте,

бих искала и аз да се включа в темата, и ще се радвам да се запознаем и да се разхождаме  Hug. Живея в Изток, ул. Еужен Поатие. Като гледам ние сме най-малки  Grinning и съответно съвсем скоро започнахме разходките - засега само из квартала, но като се затопли и ще ходим и до Борисовата градина.  Можем и на Skype да се уточняваме. Тези дни се очертават доста дъждовни, но се надявам следващата седмица отново да сме навън.

А ние сме близо до жп прелеза на "Самоков".
И ние сме съвсем близо до прелеза  Grinning





Ще ни е приятно да се запознаем. Светльо е от миналогодишните Февруарчета  Grinning. Ние вече пътешестваме и не сме от най-послушните за дълги разходки в количка, но тук наоколо се навъртаме почти всеки ден по обед  Wink.Дори вчера направихме първа разходка пеша  Joy
Ако искаш пиши ми на скайп или на лични. Hug

Общи условия

Активация на акаунт