ВарненкИ са в супер настроение в очакване на Коледното забавление!

  • 13 735
  • 202
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 893
merrygold това са трите болници, за други не знам , освен ако няма някоя частна клиника newsm78
за педиатри не мога да говоря - супер съм разочарована от лекарите като цяло Close

# 196
  • Мнения: 133
пак бих искала да питам за педиатри - препоръчайте някой по централен,
Оказаха ли ти тези две педиатърки за които ти бях писала на лични?

Ох, много тъжна темата днес  Sad.......починала родилка, починало дете........голяма трагедия. Да не дава Господ никому подобна участ  Praynig Praynig Praynig

# 197
  • Мнения: 73
Тополчица - ще ходя да ги навестя твоите лекарки другата седмица - просто събирам да има 6-7 да си изберем. всъщност намерих тука голяма тема за Варненските педиатри и си изкарах още няколко имена - голямо четене падна - цели 26страници....

а за лошите новини - няма какво да кажа - ужас направо.

лека вечер мамита

# 198
  • Мнения: 2 960
Хай  bouquetкак е заспалата тайфа.
Сигурно сте наизскачали на разходки и се фръцкате hahaha кат едни кокотки Mr. Greenи затуй не ви се ще/мързи ви с една дума/ да драснете един ред тук!!!
И трЕбе аз работещото момиче да писатулствам тукНнка ей на!
Я да се размърдайте-строй се преброй се bowuu
 Айде чавУ -отивам да се "потопя" в дебрите на темата "Сървайвър" Party

# 199
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Опала ето новата темичка че няма да имам веме после да я направя http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356209.0

# 200
  • Мнения: 1 108
Здравейте на всички!
Аз не съм писала тук от години- точно когато първото ми дете беше бебе!

Моля за помощ Praynig
В момента съм бременна с второто си дете и незнам при кой доктор да отида да ми води консултациите и прегледите!Бих те ли ми помогвали?
По време на първата ми бременност ми ги води д-р Петинка Цветкова ,но  не останах доволна от нея!

Благодаря ви предварително!  bouquet

# 201
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,от скоро посещавам този форум,много по-добър е от този който посещавах,сега по-често влизам тук,много ме впечатли това че има не само по-градове,а и по квартали описани всички майчета.Много сте готини.Аз ще ходя тази седмица за установяване на бременност,по мои сметки съм в 6г.с.,ще се радвам да споделям с вас

# 202
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ИМА НОВА ТЕМА МОМИЧЕТАА

 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356209.0
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт