ВарненкИ са в супер настроение в очакване на Коледното забавление!

  • 13 761
  • 202
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Подкрепям Данинка за Балев. Той е най-добрия диагностик, който аз знам. Отиди този петък да си вземеш час за следващата седмица. Така ще си спокойна преди празниците  Hug
А за Давидков - нямам какво да кажа.

Добре дошли Светла и Габи Simple Smile

# 181
  • Мнения: 3 971
За Балев ще си замълча тактично.Само ще допълня ,че той е ехографист а не АГ Naughty
И като се замисля във варна има повече лекари освен Давидков,Балев и Якуб Peace

# 182
  • Мнения: 2 960
За Балев ще си замълча тактично.Само ще допълня ,че той е ехографист а не АГ Naughty
И като се замисля във варна има повече лекари освен Давидков,Балев и Якуб Peace
Балев го дадох ,като един възможен вариант-аз също не съм ходила лично при него за такъв преглед.В клиниката на Темелков ме преглежда една много внимателна и готина мацка-д-р Кеновска.Така ,че сигурно си права-ако имаш лични впечетления.Пасле ходих в последните месеци ей така за кеФФФ при Уалид.Туй то.Разчитах за всичко на моя си доктор Мичев от АГ И НЕ СБЪРКАХ!!!

# 183
  • Мнения: 3 743
Данинка, Бегби, много благодаря за инфото  bouquet

Аз съм доволна от Балев Peace Давидков може и да е добър лекар, но подходът му е сбъркан Rolling Eyes

Мацки, да ви питам. Препоръчайте ми фото, където да правят интересни студийни снимки в унисон с предстоящите празници Hug

# 184
  • Мнения: 45
begbie то още не се знае май какво ще искат освен акта за раждане и личните карти. Даника нали писа че щели да искат копие на трудов договор. Може би до края на другата седмица вече нещата ще са по ясни. Ние ще се борим за "Щурче" Simple Smile
Относно Балев и Давидков нямам конкретно мнение. При Балев така и не можах да си взема час по телефона, накрая пратих мъжа ми да чака пред клиниката и пак не можах да се вредя и накрая отидох в МД при Яков старши,ама ей така-просто минавах оттам на път за работа.

# 185
  • Мнения: 73
здравейте мами, радвате ли се на зимното слънце. аз много, тъй като нали се подготвям за бебе и търча напред-назад за да сравнявам цени. реших, както ме посъветваха няколко мами, да не се изхвърлям в пазаренето. количка, кошара, шезлонг, това е което мисля за начало. мисля си мазила да не купувам за начало - нали превареният захтин е хубаво нещо. какво ви е мнението за свинската мас - измита както казват? защото нали е зима, свинската мас не е ли по добре.

имам си една малка мъка - моята наблюдаваща ми каза, че плацентата ми е ниска и не мога да родя естествено. едновременно с това 2ма други лекари ми казаха, че не е на входа и че е по предна страна, но достатъчно високо за да раждам нормално. моята наблюдаваща иска да ме вкара в АГ-то и да родя там по -бързо, че тя да си вземе паричките. много съм разочарована от лекарите тук. сега ми се иска да родя в Тутракан, защото болницата им там е наистина мн хубава, както и доктор Бойчев е фен на естественото раждане. но винаги го има варианта да не мога да стигна до там, хиих. за варна знаете ли къде все още предпочитат да израждат нормално? за всеки случай? благодаря предварително. newsm78

# 186
  • Мнения: 109
 Peaceгали,препоръчвам ти фуджи про фото център- на цар Освободител ,точно срещу магазин за играчки Рая!
правят много хубави колажи.....

# 187
  • Варна
  • Мнения: 893
merrygold наблюдаващата ли ще те изражда? според мен щом други двама са ти казали че можеш да родиш нормално, можеш и имаш пълното право да настояваш за това Naughty вече навсякъде предпочитат да те резнат, хем по-бързо, хем по-скъпо  Wink но никой не може да те накара насила Naughty

# 188
  • Варна
  • Мнения: 858
merrygold и аз съм на същото мнение като Virginity като че ли мило и драго дават да те резнат. Аз имах подобно притеснение миналите 2 седмици. Моята наблюдаваща докторка си ме гледа редовно и в 20 седмица ми  каза че плацентата ми е супер. На следващата седмица отидохме до Пловдив на на 4Д-ФМ в частна клиника. Доктора ме разпита от каде сме ,решила ли съм къде да раждам и т.н. На края на прегледа ми каза:ако решиш да раждаш при нас добре ще е да се уточним предварително,защото ми се струва че май ти е малко ниско плацентата   newsm78  струва му се че май   newsm78  странно изказване. Аз естествено се притесних защото реших че може би съм с превия,а много ми се иска да родя нормално.Но ми беше странно как може предната седмица моята доки да не види и да каже че съм ок,а изведнъж съм с ниска. Вчера бях на ЖК и казах на моята лекарка какво ме тревожи,а тя каза : това са пълни глупости,плацентата ти е хваната една идея по ниско ,извън канала и няма от какво да се притесняваш,да не говорим че с нарастването на бебка е почнала да се качва. Ще си раждаш нормално.
Така че явно доста лекари имат мерак да сме с малко ниски плаценти и да кихнем малко повече за цезарово. Отиди при още някой да ти каже какво мисли и си прецени сама. Аз съм абсолютно за нормалното раждане,ако всичко е наред.   Hug  Стискам ти палци всичко да е ок.
Сори че стана малко дълго   Whistling

# 189
  • Мнения: 2 960
merrygold и аз съм на същото мнение като Virginity като че ли мило и драго дават да те резнат. Аз имах подобно притеснение миналите 2 седмици.
. Аз съм абсолютно за нормалното раждане,ако всичко е наред. 


ами има д ОООООста случаи, когато това"рязване"решава много проблеми,спестява толкова много/поне за мен беше така/.Преди първото раждане и аз бях така "за нормалното ,та за нормалното" Mr. GreenСледтова обаче ,останах  на категоричното мнение ,че имам ли второ бебе-ще си го раждам секцио.Е направих го-и сравнението е от тук -до там. Joy Joy Joy За мен -плановото секцио /раждане ,възстановяване /беше като "светлина небесна",в сравнение с вагиналното"нормално"раждане.Така че понякога и лекарите имат голямо право да насочат родилка към този вид раждане./не е само за да им бръкнат по дълбоко в джоба/ 

Ето с какво пък ни сюрпризират  инфо CryМного тъжно ми стана от случилото се Sadhttp://www.moreto.net/novini.php?n=30936
затова съм на мнение ,че НАЙ-ВАЖНОТО ,ама най-важното е кой лекар ще е до бъдещата мама.

# 190
  • Варна
  • Мнения: 893
ох ужас  Cry

# 191
  • Мнения: 518
Поредната трагедия Sad
Балев е много добър ехографист  си разбира от специалността, но не е АГ Peace Аз съм доволна. От Давидков лични наблюдения нямам Peace
Аз също съм секцио - беше мой личен избор. Важното е какво майката ще избере - и аз не харесвам, когато лекарите с причина и без причина насочват към секцио Naughty

# 192
  • Мнения: 73
Благодаря за коментарите. рещила съм, че наблюдаващата ми няма да ме изражда. по Коледа заминаваме при родителите ми в Русе и живот и здраве мисля да раждам в Тутракан - много им е хубава болницата и хората там са много човечни и парите, които искат са 300лв, които така или иначе се плащат на каса ако раждаш при доктор по желание, а не който е на смяна. все пак освен окръжна, АГто и майчин дом, има ли другаде къде да се ражда тук?

голяма трагедия - написаното във "морето", човек никога не знае....

пак бих искала да питам за педиатри - препоръчайте някой по централен, дали има тема където сте обсъждали педиатри преди, че да проверя?  newsm78

лек ден  Hug и много слънце

 

# 193
  • Варна
  • Мнения: 858
Да,разбира се,и аз смятам че всяка майка има право на личен избор. Но когато майката иска да роди вагинално,и всичко и е наред,тоезт няма причина да е със секцио, а докторите почнат да я навиват за операция се ядосвам. Естествено че ако има някакво съмнение и се препоръча в даден случай цезарово ще се послуша доктора, но когато всичко е наред не мисля че само защото е по удобно и безболезнено трябва да се оперираш.
За трагедията нямам думи просто. Дано не се случва на никой.   Cry
И едно януарче родило се преждевременно е починало 12 часа след като се е родило.   Cry  Горката майка... Но човек никога незнае. Дано с всички нас всичко е наред.   Praynig
Лек ден на всички.   Hug

# 194
  • Мнения: 2 960
[
пак бих искала да питам за педиатри - препоръчайте някой по централен, дали има тема където сте обсъждали педиатри преди, че да проверя?  newsm78

 
]
аз съм при д-р Лазаров -в Окръжна болница.Много съм доволна от него!!!

Общи условия

Активация на акаунт