Колко хубаво е само от ЯНУАРЧЕТО да чуеш "адеее мамо"!

  • 9 129
  • 226
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 641
момичета а къде мислите да празнувате коледа и нова година?

# 46
  • Мнения: 5 391
Сега видях, че една липсваща ми Морги е рожденичка днес! Hug
Честит празник, мила Морги!Да си здрава, все така лъчезарна и много обичана! Heart Eyes   bouquet Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 37
Здравейте от мен и Симона и бързам да почерпя за 10 месеца.

Честито и на другите мини рожденници Дани и Катрин!
Честит първи рожден ден на сладката Мими!
Мен така ме е обхванало коледно настроение, че ми се иска да окрасявам вече, но е много рано. Сложихме лампичките на къщата, купихме голяма елха, но нито сме ги пускали, нито още съм правила елхата а така нямам търпние, най-вече заради Маги че много се радва.
И аз тази сутрин с шашнах като видях 19 страници. Снощи писах на 14, а си викам какво направиха тези момичета, цяла нощ не са спали. Laughing, а то каво било.
lady_ivy Да я снимаш сладураната с джата горни зъба да я видим Grinning
mond78 На цветница по-скоро празуват Ива, ако не иде от Иван. Някои Ивелини празнуват на Илинден 20 юли, така ще си имате повод и през лятото.
vasilenae 6.01 е Богоявления и празнуват Бояновците и Йордановците. Ей нямаме си Йордан в отбора като се замислих.
mama tan4e много сладка снимчица на Мишето си сложила.
 

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 16:47 от nevenska

# 48
  • Мнения: 1 215
Здравейте отново момичета! Аз отдавна не съм писала, но се надявам да мога малко по- редовно да се включвам. Честито на всички, които празнуват и съм изпуснала, да са живи и здрави и много щастие и късмет.

# 49
  • Мнения: 2 641
Здравей Салис  Hug много време те нямаше! Липсваха ни постовете ти Simple Smile особено мисловните Simple Smile шегувам се загледах се в аватара ти , та за това Simple Smile

Какво става при теб?

Кажете за НГ де. Аз не мога да го измисля. Не знам дали ми се събират багажи и да ходим някъде. На някое топло местенце...

# 50
  • Мнения: 52
dama-обща болка братче ... Crazy Simple Smile)) То мъжа ми за това каза че съм била изнервенаааа...ама на..от къде да се сетя ... Mr. Green
Айде nevenska и на Вас да ви е честито Simple Smile))
Ние вчера направихме 11 месеца ...и каква съм лоша не се сетих да почерпя Simple Smile
-за малки
- и големи Simple Smile))
Sallys - мАраБА Simple Smile)

# 51
  • Мнения: 11
Привет!
Да се запиша и аз в новата тема, че като гледам колко много пишете и ви изтървам края.
Честито на месечковците, месечинките, новоозъбилите се и на всички които имат повод за празнуване!
Днес бяхме на консултция, та мерките ни на 10 месеца са: 10.5 кг и 79 см.
Питах педиатърката за цитрусите, та каза да внимавам с портокалите и мандарините, че предизвиквали алергия и разтройство. Каза, че може киви, лимон и грейфрут, те били по ниско алергенни. Аз му давах сок от портокал не е имал разтройство, но ще гледам, много да не прекалявам. Ами по това време други плоове май няма.
Забравих да кажа, че Нова година ще празнуваме на Трявна, поне за сега такива са плановете ни.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 17:21 от Милла

# 52
  • Мнения: 57
Невенска,мерси,мерси!Да ти е жива и здрава Мони!Постарала си се с почерпката  Wink.
Виждам,излизане по кръчми коментирате...Ами,при мен са пълна скръб нещата,няма да казвам откога не сме излизали с половинчо/кефи ме тази дума/.Надеждата ми беше декември да ходим на купон на Боровец с приспиване ; колегите на мъжа ми всяка година организират  семейно празнуване там,но работата няма да стане,щото всичко било резервирано вече.Да не казвам,че в събота имаме годишнина от сватбата - 8 години,и пак ще сме си в къщи  #2gunfire.Ха кажете сега,не ми ли е гадно  Close. Но - за всичко е виновен половинчо.Казвайте как да го накажа  Laughing.
А,питате каде ще сме на Коледа и НГ -или във Враца,при нашите,или в Гълъбово - при техните  Laughing.Т.е.,в домашна обстановка.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Nivea ,на Коледа - на гости на нашите , а Нова година в къщи с приятели . На мъжа ми много му се искаше да сме някъде на вила , хижа или нещо подобно , но аз отказах категорично . Първо , че все още кърмя (засега) , и второ - някак си все не ни се получава подобен вид празнуване . Та с две думи - вкъщи , на топло   Simple Smile
Sallys, welcome back Simple Smile

Честит рожден ден на Морги ! Да си жива и здрава и много щастлива !   bouquet

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 23:30 от mond78

# 54
  • Мнения: 51
mama tan4e, ми остави го да гледа малките пък ти хващай пътя. Моя и отй не беше поизлизането, колко сме се караликато гаджета не е истина, аз все на кръчми и дискотеки, той все ми се оажда не ме ли е срам, няма ли да се прибирам. После като се примири, че ще излизам, ми минаваше с номера да се прибирам, че ще ми се спи на работа Joyама то едно е като се върнеш от работа да знаеш, че може право в кревата, а сега...
Откакто сме с бебчо обаче не се дърпа, тъкмо на 1 месец ни се очертава излизане, за него това е поносимо и се нагодихме.
Новата Година newsm78ще видим , зависи малкия как ще е, ако продължава да реве за цица, няма да е извън града, предполагам , че ще е като всяка година, до 12 с роднини, после с младежта. Ако можем да го оставим, ще идем на една вила на Балкана, на Априлци май беше, не знам, мъжо го организира.

# 55
  • Мнения: 980
Здрасти!!!

ЯНИ ДНЕС НАПРАВИ ПЪРВИТЕ САМОСТОЯТЕЛНИ КРАЧКИ. Аз имам ако в гащите от кеф  Mr. Green Направоооо летя!
Прощъпулник на РД, защото не ми се прави два пъти дандания.  Blush

Честито на рожденници, месъчковци, проходили, сексили се и други с повод Hug

Ех, аз си мислех, че само аз съм на сухо, а то.... ще чакаме пролетта  Whistling Joy

За Коледа и НГ хич и хал хабер си нямам къде, как и с кого... То за резервации малко сме окъснели, а и цените са като за екскурзия до Испанско. Коледа - семейно, НГ-  по домашному... Ще видим в последния момент...  Thinking А и на 1.01 с РД на Яна, няма много мегдан да ходим някъде извън София  Rolling Eyes И друго- аз се притеснявам от коремчето си да кибича по кръчми, не се чувствам на място  Blush

Иначе преди две седмици направихме две хубави кръчми и още ми държи влага.

............ Но - за всичко е виновен половинчо.Казвайте как да го накажа  Laughing..........
Секс? ...  Whistling Crazy Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 1 546
mama tan4e  да го нашляпаш твоя. Ние ще ходим за сега на купона. Laughing Ако не само баткото и таткото  ама ще има присъствие. Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 1 626
Лелеееееееее, момичета, спрете се бре!
На 16-та страница съм на старата тема, а тука вече още 4-ри сте навъртяли. Не мога да смогна. Е сега като ида да нахраня Маги и още две ще трупнете сигурно. Дано успея до довечера.

Честито на всички, чиито поводи съм прочела до 16-та страница. Страхотни са снежните снимки и ходещите малки човечета. Клипчетата са върха.

Чудя се нещо от няколко дни, откакто заваля снега и се надявам да ме посъветвате.
Понеже живеем на 4-тия етаж в блок, в който по принцип няма асансьор, количката ни е в колата и т.н. И тия дни като има сняг и не е за дълги пътешествия с количката мисля да си стоим пред блока в градинката. Обаче Маги иска да щапурка. Не е проходила още, държа я и ходим двете. Есента носеше буйките на Колев с връзките и ципчето. А миналата неделя й взех модела само с цип и вата. Обаче сега като има сняг дали ще й се мокрят крачетата през ципа, като минава и отдолу на подметката. А не взех друг вид боти или ботушки, защото още не е проходила. Моля за съветче   bouquet Да хуквам ли спешно за други или може и с тези?

Отивам да храня детето, а вие полека.

# 58
  • Мнения: 135
Morgy,честит рожден ден.Бъди жива,здрава,обичана майка и съпруга.

Ние днес бяхме на консултация,Илия вече е 11.300 и 78 см.Каза ми да му увелича вигантола на 2 капки,понеже сега нямало много слънце.

И на мен ми се излиза първо на кръчма и след това на дискотека,но няма да ме огрее.Моя мъж не си пада по тези неща,обича да си седи вкъщи.Сега го навивам  събота вечер да отидем на ресторант.

За Коледа и Нова година ще си бъдем вкъщи с приятели и нашите родители.

Тед,честити първи самостоятелни крачки на Яни.

Мацата,Илия също още не е проходил,но аз му взех ботушки да му е топло на краката.Буйките имам чувството,че ще се пропускат.

# 59
  • Мнения: 60
ох и аз съм от пропусналите сумати му и страници ooooh!
Честити месечинки на днешните сладури!
Тедсън честити ви първи крачки! Heart Eyesние пък ги видяхме на живо първите стъпки на Яни Simple Smile
ох и да не изпишите още 10 страници докато изчета предните!

Общи условия

Активация на акаунт