Февруари 2009 ще се раждат най-красивите хлапета!!!

  • 13 516
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте момичета, знае ли някой дали е излезнал новият брой на списание Моята бременност,тъй като го поръчах на мъжа ми да го купи.
Чакам с нетърпение понеделник да се видим с моя бебок който ме подритва.  Party

# 61
Здравейте страхотни  бъдещи мами-бърборани, не си поплювавте с темичките. Имам какво да чета, макар 4е съм на работа и  бррррррр всеки ме дърпа за нещо, а аз забола поглед в компа ги отпращам на бързо smile3513. Поздравления на всички празнували и празнуващи и наистина Честит празник на бивши и настоящи студенти на СУ"К. Охридски".
Аз имах страхотен уийкенд и като по поръчка със невероятен сняг. Бяхме попданали в зимна приказка, от която хич не ни се излизаше и затова удължихме усещането с още един ден (то за това днес съм #Crazy newsm78). Малко съжалявам само за срещичката, но се надявам скоро да се съберем пак. Ще се радвам да ми дадете паролка и на мен за тези албумчета, които коментирате(аз все пак нали съм отскоро в този форум newsm12) , за да ви се порадвам малко smile3521 smile3525Хайде цунки за сега и до скоро  love001/color]

# 62
  • Мнения: 1
Тони, честита годишнина! Да се обичате все така поне още 100 години!   loveuuu Успех на прегледа! Чакаме отчет!
Тифани Честито  stork-girl !
м.мега Честито и на теб  stork-boy !
Фокси, БЛАГОДАРЯ! Много си мила и добричка!   bouquet
За съня- от два дни спа като пън, дори не ставам до WC и си мисля на сутринта, че съм смачкала детето, но като фрасна едно кафенце и то, милото, ме скъса от ритане! Ама, не ми завиждайте, че това е временно явление! И аз не можех да спя, а бебка не мърдаше повече от седмица! Така, че спокойно!  Hug
Болничките, бързо оздравяване!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 14:01 от dideroncho

# 63
  • Мнения: 649
Ей направо ме изненадахте,

колко много сте изписали докато ние с бебо се нахраним.

Гери мерси за информацията, сега просто ще си проверявам по-редовно пощенската кутия. Само не знам защо ти казват, че може да си следиш поръчката като инфото не се актуализира  newsm78 Френска му работа  Rolling Eyes

Фокси явно от там нищичко няма да разберем повече. Най-много може да видим все пак какво сме си поръчали  Joy

vivi_mm МИсля , че ще трябва да си промениш адресната. Аз тази процедура ще я правя тази седмица, защото доколкото разбрах акта за раждане на бебо го пращат по посотянното местожителство на майката. Което за мен означава, че ще ми го изпратят в Пазарджик и там ще трябва да се разправям с НОИ и всички други бюрократични процедури. Така че тази седмица ще се регистрирам тук, за д аима време да си оправим и личните документи.

hetera радвам се, че всичко е отминало благополучно. Сега вече може да си отдъхнеш спокойна.

Carbo, а ти защо ще излизаш от 1 Декември душице? 13-та заплатка или бонуси не получавате ли?
Нали знаеш, че излезнеш ли от Декември за база ще ти взимат месеците Юни-Ноември? Мисля, че това дали са ти превели заплатата няма значение, важен е месецът , от който реално си влезнал в болничен. При мен се пада да изляза от 29 Декември, но аз смятам от 1 Януари, защото в противен случаи  Декември няма да ми влиза в базата. И това са 2 работни дни.
Но мисля, че Мia може да ти отговори със сигурност.

Здравейте момичета, знае ли някой дали е излезнал новият брой на списание Моята бременност,тъй като го поръчах на мъжа ми да го купи.

И аз се оглеждам за зимния брой на списанието. Беше ми доста интересно и го прочетох от корица до корица, докато сп "Моето бебе" направо ме утегчи.
Споделете отзиви и за други добри списания на такава тематика.

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 14:19 от ^desika^

# 64
  • Мнения: 242
larakroft1 незнам за "Моята бременност",но "Моето дете" е интересно и в новия брой има диск с коледни детски песнички...Като не мога да пея поне диска ще ми е от полза Mr. Green Оооо,сетих се...Албенче,моля те, запиши няколко песнички и ми ги изпрати да си ги добавя в личната фонотека Flutter Очарована съм от способността ти да пееш Joy
А между другото "Моята бременност" не излиза ли на всяко тримесечие? В смисъл,не е ли сезонно,а не месечно списание newsm78
dideroncho Hug

# 65
  • Мнения: 806
foxy81   Embarassed Aз не съм ви пяла отдавна.  Хе хе, ще направя специален диск за теб с избрани мои рок балади.  Hug

Започнаха ли да ви болят разни ставички или нещо друго.  На мен ми се е прехапало нервче точно в началото на гръбначният стълб в дупето ooooh! Така ме боли!!! от една седмица куцам.
И гърба ме боли много.

Момичетаааааа остават ми точно 10 седмици докато се срещнем с моето бебеченценце.  Това е ако той не реши, че ще излиза по рано.  Ами то време не остана.... дано не ме хване депресията след това.

# 66
  • София
  • Мнения: 216
Здравейте, ама много пишете бе, аз от миналия четвъртък нямам време да прочета даже, дадоха ми малко 'хамалска' работа и трябваше да се свърши, та съм пропуснала почти 2 темички, е, срещата в големия сняг не я пропуснах:), та сега чак намирам време, иначе само отварях страничката и така си стоеше и отворена цял ден без да имам време да я погледна:) Ние с бебчо сме си добре, в четвъртък сме на преглед при доки, мама ще идва да ми помага вкъщи да попочистим и подредим за бебчо събота, неделя, понеделник и вторник, а тя има рожден ден в четвъртък и реших да я заведа на театър, ще я изненадам приятно, само довечера милото да успее да купи билети и така...
За болничните, аз съм до 26.12 принципно на работа, ама и аз ще си взема болничния от 01.01, заради бонуса от декември, декемврийската ни заплата пък ще ни я преведат на 15.12, за да е преди празниците, предварително, та не съм се замисляла за това, дали трябва да е преведена вече, ама не ми се вярва да е задължително условие:)

# 67
  • Мнения: 242
Албенче,току що прочетох какво пише под лентичката ти...нещо от сорта /не го запомних точно/ че в момента бебето ти има повече мозъчни клетки от тези на Парис и Ники Хилтън взети заедно hahaha Joy

# 68
  • Мнения: 80
Хайде и аз в новата темичка.Фокси-както винаги е прекрасна
Тони-честита годишнина.
Радче, стискам палци всичко да е Ок с бебчо, чакаме новини.
Днес ходихме до Дибо да гледаме за легълце на беба, направо се побърках вече, май това ще ми е най-трудната покупка(сигурно съм с много претенции).А да ви кажа колко са скъпи латексовите матрачета-най-малкоо беше 154 лв. и с това легло което съм си харесала абе към 600 лв  #Crazy, май ще се спра на друг вариант.
Лек ден на всички.

# 69
  • Мнения: 84
 Hugздравеите всички как сте много ли испуснах

# 70
  • Мнения: 95
Албенче,питаш за болки в ставите ..така ме е захапало нещо между дупето и кръста че ми се плаче.През нощта будя мъжа ми да  обръща..направо нямам думи Sad
Аз се бъзикам със себе си че вече приех походка...пингвин Wink
Зитка,късмет в избора на легълце!

# 71
  • Мнения: 806
Албенче,току що прочетох какво пише под лентичката ти...нещо от сорта /не го запомних точно/ че в момента бебето ти има повече мозъчни клетки от тези на Парис и Ники Хилтън взети заедно hahaha Joy
Да  smile3532  - Ами то май е вярно.  Хе хе  Не съм го написала аз, въпреки, че е в мой стил.  Така си идва линийката.  Всяка седмица има ново такова изказване.

dessi06 И мен точно там.  Много гадна болка. #2gunfire

# 72
  • Мнения: 72
Здравейте коремки!
Тони честита годишнина!
Албенче дано вече нямаш притеснения за бебо:pray: и дано никой от нас да няма.
Днес е много хубаво времето в сравнение с вчера тук,направо не ми се прибираше на обяд, но баткото трябва да спи.Десика и Фокси направо ми взехте  думата от устата-на прибиране си купих сп.Моето дете, купувам го всеки месец като излезе и до сега съм купувала почти всички, но то е най-хубаво за мен.Баткото напоследък все иска да му пея ''С червените ботушки'' или да му я пускам по интернет, така че дискчето там е добре дошло Simple Smile
Хетера честита пломба.
Днес мъжа ми взел вторя болничен и там пише за адрес на фирмата гр.Варна, а тя е Ямбол, а акушерката ме пита как се казва фирмата и на каква длъжност съм там,водя се във фирмата на свекървата от предната бременност.Дали ще има проблем в НОИ?
Лек ден и  Heart Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 216
Днес ходихме до Дибо да гледаме за легълце на беба, направо се побърках вече, май това ще ми е най-трудната покупка(сигурно съм с много претенции).А да ви кажа колко са скъпи латексовите матрачета-най-малкоо беше 154 лв. и с това легло което съм си харесала абе към 600 лв  #Crazy, май ще се спра на друг вариант.

Зитка, аз съм се спряла на Design Baby, мисля че леглата им изглеждат най-стабилни, а варианти има много и кошарки със скрин отделен и юношески легла с кошарки и скрин отгоре, всякакви варианти, та такова ще е, тук някоя мама беше писала, че едно от леглата им, мисля че Аделина излиза 410 лв с матрачето, иначе аз самото легло го гледах някъде, че е около 370 лв, така че и това е вариант:) Успех с избора ти пожелавам:)

Аз днес ще си тръгна по-рано от работа момичета, отивам да си легна най-накрая на диванчето, да си поопъна крачетата и да направя повечко място за бебчо да побеснее малко да ми стопли душицата, до скоро писане и лек ден на всички, много цунки от мен:)

Стискам палци за всички на преглед днес и особено за Ради, че нали беше притеснена, дано всично е наред със всичките бебенца!!!

# 74
  • Мнения: 69
Момичета , а дали коледните премии влизат в определянето на размера на майчинството ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт