Има дни

  • 2 189
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 029
за онея дни ли става въпрос?

А те вече са по-хубави  Laughing

# 16
  • Мнения: 1 533
Всичките ми дни са такива. Заради косата, много ясно. Освен това се намирам в порочен кръг - не излизам, защото нямам дрехи, а дрехи нямам, защото не излизам.

# 17
  • Мнения: 502
    От година и няколко месеца единственият сериозен проблем ми е ненаспиването. Кога този мъник ще започне да спи по цяла нощ и да се буди поне когато е съмнало?! Всичко друго са подробности-разхвърляната къща сутрин,купищата дрехи,които чакат да бъдат изпрани и изгладени,"какво ще готвя днес?"....Добре че все още не ходя на работа,воювам само на един фронт.

# 18
  • Мнения: 3 447
Има дни, в които само постовете на Калина ме оправят  Simple Smile

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ох, аз пак наопъки.  Blush
Моите дни винаги започват прекрасно. Понеделник е любимият ми ден. Краят на ноември е чудесно време.

Имало дни... Rolling Eyes Няма такива дни.  Crossing Arms
Косата била залепнала? Ами отлепи я.  Joy Сложи шапка. Когато я свалиш, косата ще е залепнала равномерно от всички страни.
Лицето било подпухнало. Ледче в хладилника има ли? Има. Фрикция с ледче, кремче, малко фдт-енче и две петна руж на бузките - коя е най-красива на света? (Моля, не отговаряйте, ще се скараме). Whistling
Лицето ви е бледо-сивкаво на цвят. Пфу. Връзвате на вратлето шарено шалче. Нямате шалче? А покривчица за маса (дар от Португалия - с петел, шарена, та шарена)?  Thinking
Чорапът имал бримка. Разбримчете го целия, сега е модерно. Пънкът няма да умре.  Mr. Green
Имало задръстване. Има и музика, има и книги (е, няма криле - но какво да се прави), има и термос с кафе/чай.
Децата пищят. Спират да пищят по заповед и започват да пея. На коледните парчета никой не може да устои (дори през лятото).  Wink
Донът ви мърмори. Ще мърмори ами. Награбихте ли го сутринта (не преди да е ходил до тоалетна и баня, че тогава мъжете са зли)? Казахте ли му, че той е слънцето, луната, уличната лампа във вашия тъмен и изстрадал живот? Не? Какво искате тогава?
Шефът бил кофти човек. Ами може би има язва, ипотека и зла тъща?  Naughty Засмейте се на вица, който разказва. Може да го е разказал преди три дни, вие пак се засмейте. Почерпете го с бисквитка. Кажете му, че за първи път попадате на такъв работлив, отговорен и успял шеф като него. (Току виж ви увеличил заплатата).
Не можете да си купите онази чанта. Ми не си я купувайте. Купете си менте-чанта. Кеф ти Диор, кеф ти Макс Мара. Хем няма да я мислите толкова.
Кой каза, че утрините са кофти?  Party



# 20
  • Мнения: 2 070
Не знам аз ли съм с такава нагласа или съм се самовъзпитала да си спасявам дните, обаче не се сещам за такива дни, честно. Може да съм мазохист, може да съм се родила с розови очила, нямам идея. Като се замисля е гадно, когато децата се разболяват в почивните дни, всъщност моите са се наговорили и обикновено тогава се разболяват.

Пууу, тая кукувица пак ме изпреварила.

# 21
  • Мнения: 29
и на мен днес ми е от тия дни ,дето хем ти е гадно хем не можеш да измислиш начин да се оправиш.Аз съм бременна в 4 месец и не мога да си намеря работа /може би точно поради тази причина/.не ми е хич празнично и не ми се мисли ни за Нова Година ни за Коледа .Честно казано малко съм отчаяна и направо ми се реве. Cry дано да е само този ден защото ми е доста гадно.дано вашият ден поне да е по-хубав от моят.

# 22
  • Мнения: 7 112
Василинда, направо на музика ми избиха твоите писмености.  Laughing
"Къде са моите ботуши,
които дрънкат непрестанно?
Къде ми е колана с кръста,
парцаливата пола?
..................................
и какво ще прави гребенът във моята коса?"


Има дни и дни.
Има дни, в които едно обилно наводнение от съседите върху главата ти ти се струва, че това е най-хубавото нещо, което ти се е случвало от много месеци насетне.
Има дни и в които разрушаваш всичко, до което се докоснеш. Тогава философията ти сработва уникално и с откриваш само ползи от случилото се. Само да има кой да изчисти поразиите.
Явно за всичко си има причина - гледната точка е особено важна.

# 23
  • Мнения: 320
Кой каза, че утрините са кофти?  Party
Оффффф има утрини много кофти, като в последно време даже зачестяват. Тази не е изключение. След 100-кратно ставане през изминалата нощ, (поради това, че малката се буди през 10-на минути с рев, с обяснението, че някой си "Х" я върти много силно) сутринта се надигнах успала се, много завъртяна, да не кажа омотана. Тоалетна хартия няма, топла вода въобще не потича, пастата за зъби е кофти (аааа това е крема за бръснене на скъпото), падат 4 зъба от четката за коса, спиралата се е слепила (дали не е от минусовите температури в банята), поне око не извадих. Радвам се, приготвила съм дрехите от предишната вечер. Нахлузвам ги бързо. Кафето студено, цигарката една - оказва се с дупка. Дърпам колкото сила имам.
Хайде втора серия - с госпожицата. Мием и се обличаме, почти безболезнено. Охххх на вратата сме. Стартираме, но проблемация - милото не знае къде е сложило ключовете за колата, връщаме се, обръщаме цялата къща, като малката се поти в коридора и мрънка непрестанно. Отказваме се, ще пътуваме с моята кола - излизаме, товарим се. На втория завой принцесата се залива подобавъчно със сокче, не викам, нямам сила, просто се местя отзад и бърша усилено якето с кърпи. Пристигаме пред детската, отпускам се. Не задълго - изръсват ме с 10 лева за подарък на госпожите и 3 лева за театър. И на даване ми тръгна - "егасимус", по скоро "ебасимус". За задръствания не мисля, този ни засякъл, онзи ни клаксонира - не виждам, не чувам, не разбирам. Свличам се пред службата - еййй взех си кафе и цигари от мойте намерих. Късметлийка съм днес. На входа - забравила съм магнитната карта. След строго мъмрене от страна на портиерното тяло, влизам в сградата. Сядам на бюрото, паля цигара, отпивам от кафето, затварям очи и си мисля какво ли ме чака до края на деня??????

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Василиса,
 Hug Ех, какво перо....Дори и да е един от ТЕЗИ дни, то след прочетеното, вече не е.
 

# 25
# 26
  • Мнения: 4 734
Толкова ми е забързано в последно време, че ми е невероятно угодно...нищо Неприятно не ми прави впечатление. Спрях да се вглеждам в кофти подробностите, заобичах теорията за пускането през едното ухо и излизането през другото и ми е едно благо....
 Мисля обаче да заформя подписка срещу съществуващата до работа фурна. Ежедневно ме тъпчат с чифт кифли с локум и стафиди. След толкова сладко и най-големите горчилки ми се струват не кой знае колко зле Laughing

# 27
  • Мнения: 6 993
И моята нагласа е по-скоро тип Василисина.

# 28
  • Мнения: 17 546
Асансьора не работи. Трети ден. Седми етаж.... Майстора за банята отложи идването си за събота ooooh! Беше вторник, после четвъртък... Децата ходят през ден до басейна по този повод, хем плуват и после се изкъпят в банята (това не е толкова лошо!). Аз, като една истинска мръсница, се къпя по съседите Mr. Green Синът ми ме събуди в 8, за да опаковам подаръчето за приятелката му, която днес има рожден ден, не се наспах. Нещо ми е студено. Пих кафе у дома, а го правя толкова рядко по принцип. Тук, във форума, където и да бръкна - разправийки ала "аз съм, ти не си". Обаче пусто, не ми е кофти настроението, не ми е скучно, готино ми е! Като си малко луд, обръщаш гадните неща в готини. Как беше, ако нещо не върви обърни го с главата надолу! Crazy

# 29
  • Мнения: 5 297
Искам да дойде този ден и да се наспя, поне веднъж от три години. Искам малката поне веднъж да не се събужда нощем. Искам да приключи епичната битка с нощния памперс. Искам да се обадят от банката и да ни одобрят за кредита, не се обаждат и днес. Искам за Коледа да сме в новото ни жилище, на топло и уютно. Но, май пак ще сме в тази тъпа квартира.

Е, почти коледно е  ... http://ru.youtube.com/watch?v=EFW1NFHeZu8&NR=1

Общи условия

Активация на акаунт