Мечти през декември

  • 2 351
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Май не. Много съм ги пяла в хора. Да кажем, че ми става тържествуващо, светло. На Върви народе може да се просълзя, зависи от ситуацията.
А пък снощи се просълзих на един клип на Васил Петров, който пуснаха в Шоута на Азис - My way, в чест на Синатра
А ти ми напомняш и за кърмаческия клип - и на него рева.

Леле прочетох Белинда. И аз ще стана на 30 догодина през юни и планувам още да съм кърмачка, а исках голямо парти. Хм. Ама то детето ще е захранено вече, ще го измислим.

# 16
  • Мнения: 1 897
Мечтая за спокойствие. Твърде прозаично, но е истина.

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
На Върви народе може да се просълзя, зависи от ситуацията.
Е, сигурно трябваше да кажа, че въпреки че съм отявлен темерут, ме стяга гърлото на маршови песни и народни музики и хора Tired Много неочакван и покъртителен за мен дефект, който дадох след раждането. Това няма връзка с темата, де, но исках да кажа Grinning

# 18
  • Sf
  • Мнения: 808
Обичам всякакви празници. На коледни филми съшо рева и попивам всякакви емоции от това време. Подреждам коледни украси още от октомври  Mr. Green И ги държа поне до март Simple Smile Обичам да съм в почивка по празниците, обичам подаръците и особено коледното пазаруване, суетене, специалното приготвяне на новогодишните ястия.

Обичам българската Коледа с нечетния брой постни ястия, коледарските песни, сурвачките, както и от комунистическото време си спомням бананите и портокалите Simple Smile Сладкиат 'салам' торта, която вкъщи приготвяхме само по това време и пресните домашни суджуци... Като си спомня също тогава четяхме Емил от Льонеберя - коледните глави от книгата и явно от там ми е привързаността към книгата Simple Smile Simple Smile

Обичам и снега като по-скоро да го гледам през прозореца Simple Smile Тихо да се сипе и да не е студено Simple Smile

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Дай ми да лея сълзи.  Laughing (Обаче го правя тайно, бърша очи и се подигравам на другите ревльовци  Mr. Green).
Обичам декември. Събирам коледни филми (има много), коледни парчета и коледни книги (аз съм си решила, че са коледни, те някои не са Laughing). Започваме украса на къщата с всякакви боклучета и красоти, правени от Големия трол (обаче първо сваляме есенната украса, тиквите и призраците от Хелоуин). Тази година и камина може да запалим, свещички и пр. светлинки. Джинджифилени човечета ще правим и немски коледен сладкиш. Всичко това от първи декември.
Днес обаче е ноември. Прекрасен месец. До декември има още време.  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
Мечтите ми през декември са летни. Коледата я харесвам, но ми дотяга от западняшките коледни песни, звучащи от всеки ъгъл, магазин или сергия. Ако ще са песни, поне да са българските коледарски. През декември имаме семейни празници и е много приятно.

# 21
  • Мнения: 1 447
На коледни песни до сега не съм ревала,но на  филми с коледна тематика доста често ми се случва.
По принцип не обичам зимата,през този сезон изпадам в много кофти настроение,депресия.
Очаквам коледните празници с нетърпение,защото само това харесвам от зимния сезон.

# 22
  • Мнения: 3 405
Плача, плача. Дай ми да се умилявам Simple Smile Сърбят ме ръцете да разопаковам елхата и украсите, но чакам, поне декември да насъпи.
Харесах си днес едни снежковци, стъклени, прозрачни, могат да се напълнят с бонбони, предполагам.
Никога няма да забравя големия Дядо Мраз, който майка ми донесе от Москва. Беше пълен с конфети (бонбони, който не знае руски). Аз бях малка, нея я нямаше дълго време, и когато влезе у дома стаята стана по-различна, някак си се изпълни ... с мама  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 14:21 от Анджелина

# 23
  • Мнения: 919
Чак да плача на коледни песни не ми се е случвало. Grinning
Но пък имам събрана една колекция с коледни песни ,които слушаме вече ,защото малката няма търпение. LaughingГледаме коледни весели комедии ,като наближат празниците.
Обожавам ги тия празници!Любимите ми! Heart Eyes
Голямата елха,в средата на стаята.Малката ми дъщеря, качена на едно столче, се мъчи да достигне върха и да сложи звездата. LaughingГолямата и аз bowuu мацотим със спрей прозорците.Тати закача венеца на входната врата... Grinning
И най-вече многото гости.Най-любимите ми хора,роднини и приятели.
Пазаруването на подаръците и грейналите  очички на децата ми.Особено на малката  Laughing
Ех,така се размечтах,че вече нямам търпение!

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 17:49 от Крaси

# 24
  • Мнения: 919
Никога няма да забравя големия Дядо Мраз, който майка ми донесе от Москва. Беше пълен с конфети (бонбони, който не знае руски). Аз бях малка, нея я нямаше дълго време, и когато влезе у дома стаята стана по-различна, някак си се изпълни ... с мама  Heart Eyes


И на мен ми донесоха такъв моите родители,с още цял куп коледни играчки и лампички. PeaceРуснаците имат много хубави играчки.

# 25
  • Мнения: 790
На коледни песни не плача, на филми - понякога да. Но по отношение на коледния дух - за първа година влагам много енергия. Детето ми е вече на 4 и най- неочаквано си спомни, че миналата година е писал писмо на дядо Коледа. Елхата украсихме и всяка вечер палим чаени свещи, които се пъхат в гипсови фигурки с отворчета - къщичка, дядо Коледа и т.н.  Купих си великолепна покривка за масата, сега остава и да наготвя като свят  Laughing.
Мечтая си да създам традиции за семеен празник, такива каквито ги помня от дете.

П.П. Махнах бързо Джерард Бътлър преди Кроасания да ме прати в копиращите  Laughing

Последна редакция: вт, 25 ное 2008, 17:42 от Тай

# 26
  • Мнения: 502
   Замислих се за елхичките. По филмите гледам,таткото понесъл на гръб огромна елха,коледно дърво и казват. Или са я завързали за покрива на колата-два пъти по-голяма от самия автомобил. У нас нахвърляли в ремаркето на някой камион едни малки,крехки,нежни,жалнички елхички. Точно жал ми става,като ги гледам,вместо да се радвам. Но изкуствените елхи не са така красиви като истинските,нали? Та всяка година винаги се чудя каква да е елхата-истинска,ухаеща и малко тъжна,или изкуствена,но пък без угризения!

# 27
  • Мнения: 919
Мечтая си да създам традиции за семеен празник, такива каквито ги помня от дете.
Аз също,но малко ги допълних миналата година. Peace
Вечер слагаме чинийка с някакъв сладкиш и чаша мляко до елхата,та да може като дойде Дядо Коледа да остави подаръка ,да се подсили малко преди да поеме към другия дом. LaughingТая година купихме и люлеещо кресло и Анелия каза,че ще го сложим до елхата,Добрия старец да седне да си почине Joy Joy
Много са сладки като се лъжат все още! Heart Eyes Laughing

# 28
  • Мнения: 3 405
Та всяка година винаги се чудя каква да е елхата-истинска,ухаеща и малко тъжна,или изкуствена,но пък без угризения!

Ние от няколко години я караме без угризения  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 940
Продават се и елхи, които са посадени в саксии. После можеш да ги преместиш в естествена среда.

Общи условия

Активация на акаунт