Споделете 86 ... или как да накичим елхата с повече играчки

  • 21 230
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 217
Julie,една приятелка имаше такова топче на едната ръка,казаха,че е някаква"мастна тъкан",не бой се Hug,но задължително иди на лекар Hug Може да си се ударила и в момента да не си му обърнала внимание,а по-късно да е станало синьо.

# 691
  • Мнения: 6 029
Не съм се ударила, синината не ме боли изобщо. Но пък ми излизат още две по малки синини.
Утре ще посетя джи пи-то. Аз, която ходя на лекар само ако съм бременна. За нищо друго не стъпвам.

# 692
  • Мнения: 4 586
По-кофтият вариант ще е тромба. Ходи, хич не стой.

# 693
  • Мнения: 2 212
Добро утро, споделям същото оплакване като na_ga- ранното ставане ме уморява, сутрин ми е толкова чоглаво, че нямам желание за нищо, минавам по пътя на най-малкото съпротивление, докато се добера до работа и до кафе, а после лека полека ставам user-friendly...Няма значение в колко ще си легна, да стана сутрин в 7 с алармата ми е кошмарно, до 7 и 30 не мога да се измъкна от леглото, а после бързам като луда...

# 694
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Малкото ми дете имало толкова много желания за Коледа, че нямало да и стигнат бабите. Голямата, напротив, не знаела какво да си пожелае. Ама щяла да си намисли, защото се опасява, че ще и подарим книги.
Снощи намерих коледните чорапи, които бях скрила от себе си. Шити лично от мен, с апликирани букви Д и В. Оказаха се прилежно сгънати в торбичка и залепени с тиксо към стойката на елхата. Прекалено лесно, за да се сетя...
Истината е, че мъжът ми ме насочи. Явно добре познава системата ми на подреждане.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Джули, дано вече си отишла на лекар - може и да е пукната вена. Уф!
Аз, кво да споделя - сънено и лежерно, но и с компютърни проблеми. Иначе, обичам да ставам рано, само когато съм се наспала и напоследък със ставането си и броя кораби. За съжаление под 10 броя вече не падат. По-скоро е тъжно, макар и вечер гледката да си заслужава.
ДеЩо, аватара ти е страшен и смешен!  Grinning

# 696
  • Мнения: 4 586
Неуютно ми е, не ме свърта на едно място, даже аватар не си намирам по мой табиет.
Един герой на Исак Бабел така, половин година си търсил кон по негов табиет, след като убили неговия. Дошъл в полка с кон след шест месеца, с едно око. Не коня, а червеноармеецът. Полските села пропищели от него, знаело се е откъде е минал. На въпроса на командира на полка чий е този кон, отговорил:
 -Мой, собствен!

# 697
  • Мнения: 17 546
Аз пък ще кажа за моите, но не ги споделям с никого, болки в кръста. Close И ако ви кажа защо, ще ми се смеете. Хайде, от мен да мине, ще ви кажа - защото се правя на балерина в банята... И то не в коя да е баня, ами в служебната(защото домашната още не е готова! ба си майстора, две седмици лепи 3 кв.м., ако от това живее, да е умрял от глад. верно, че ги лепи перфектно, ама...) . Понеже не е лесно да измие човек от всякъде краченца като моите, та вирнах единия на мивката, за да са справя със задачата и просто усетих как нещо ме захапа. А толкова работа имам у дома... Tired Не искам да ме боли!

# 698
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че има лек за Балу, но на пловдивска почва. Само ела и ще те заведа при един вълшебник. Щом от моето дърво, което успя да се сецне до пълен блокаж, успя да направи човек, значи го бива.

# 699
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Балу,съпричастна съм ти на болежките..Благоверният добре,че вече проходи,макар и да ми куцука важно-важно като герой на Стивънсън.
Топло,топло..та се натрае-е,те такова е навън.Болно време му викам аз и честно казано,хич не му се радвам..Бъдете усмихнати,въпреки всичко.

# 700
  • Мнения: 2 212
Доближаваме се до заветната 50-та страница, следва темата с набора на МГМ, предлагам заглавие Мърморете (си на воля) 87 - голямата тема на малката госпожица  Party

(МГМ, с най-добри чувства, ти си знаеш  Wink)

# 701
  • Мнения: 6 029
Моля ви следващата тема да е просто Споделете 87. Много ви моля.

# 702
  • Мнения: 677
И на Естер не е лошо, кво.

# 703
  • Мнения: 2 212
Аз се шегувам, да не вземем да се сдъвчем сега за нероден петко-споделетко  Laughing

# 704
  • Мнения: 5 370


Споделям един аватар, резнат по всички правила на играта, специално за Кум Вълчан.
Споделям и че наистина се чувствам като пъзел.....тялото ми сякаш е съставено от 500 или 1000 парченца. Мрънкало, не мрънкало, това е.
П.С. че и не мога да пия сега, тюх.

Общи условия

Активация на акаунт