С вкусни торти и шарени балони ще празнуват ДЕКЕМВРИйските бонбони! - 2

  • 20 533
  • 227
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 219
Честит рожден ден на Филип и Иван! Да растат здрави и весели деца, да радват цялата рода!

Дейв, честит рожден ден и на теб. Много здраве, щастие, любов и пари ти пожелавам!

Иван, голям мъж е станал бре.
Дани Т, хубаво сте изкарали.
Вещуноооо, де е почерпката мори  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 092
 
ЧРД Фил! Бъди здрав, бъди палав, за да изучиш света от всичките му страни, слушай мама и татко за правилните неща, порасни голям и стани успял мъж, бъди Човек! Уважавай, за да бъдеш уважаван, обичай, за да бъдеш обичан! Но преди всичко ти пожелавам незабравимо детство, което да ти донесе усмивки, ожулени колена и мили спомени, когато пораснеш! С много обич!  Heart Eyes
 Вещ, грабвай тая роза и да си жива и здрава! МерсиМ, че ни роди тия две слънца - Саша и Фил! Добре, че приличат на татко си!  Mr. Green



Честито и на Иванчо! Да бъде здрав и щастлив! Пораснал е много! Heart Eyes
Цветята са за мамка му Боби..  Grinning


 Дайв, честит рожден ден!

# 62
  • София
  • Мнения: 1 078
Благодаря ви много за хубавите думи, да ви се връща Hug

Честит празник и на Иван на МамаБоби. Много е хубав твоя син, да расте и здравичек и щастливичек!

 
Моята маймуна не разбра много много що му викаме някакви песни сутринта, но се хили доволно Laughing Довечера ще се почерпим скромно вкъщи, че на Саша "сватбите" (демек рожденни дни) ни стигат засега, а в събота ще се съберем 4 приятелски семейства да се почерпим в една пицарийка. Децата ще седят мирни, докато родителите хапват за тяхното здраве Mr. Green
И на мен, Муни, ми мина страшно бързо тази година. Сигурно защото децата са ми добри и умни, кат' мене, нищо че са хубави, кат' баща им Mr. Green Благодаря ви още веднъж за хубавите думи и за чудесна компанийка, която ми осигурявахте, докато бях "трудна" Mr. Green и сега, когато не съм чак толкоз вече Mr. Green
Айде да почерпя вече, че има една ненаяла се Mr. Green


аре, грабвайте и свинята Laughing
може и ребърцата

и тортата, която ще е същата, но под формата на цифра "1"

# 63
  • Варна
  • Мнения: 2 345


Привет, момичета! Много ви благодаря за пожеланията - трогнахте ме! Hug Почерпете се за мое здраве, макар и виртуално. А който му е на сърце да пийне довечерка и по нещо по-алкохолно Wink
Дъщеря ни тази вечер като за "подарък" на мама я буди 7 пъти... Така че ако може, пожелайте ми да се наспя скоро Tired
Честит рожден ден на Филип и на Иван! bouquet Да растат здрави, смели и с късмет!
А, мамоБоби, Марта веднага проточи една лига като видя на Иван сините очи и взе да тропа по бюрото и да пищи радостно...еми какво да кажа - има вкус девойката от сега! Да го нацелуваш!

# 64
  • Мнения: 44
Честит празник на Иван и Фил! Да растат здрави и усмихнати хлапета!



Честит празник, Дейв! Бъди много здрава, щастлива и обичана!

# 65
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДВАМАТА РОЖДЕННИКА-ИВАН И ФИЛИП!ДА РАСТЕТЕ ЗДРАВИ И УМНИ ДЕЦА!ЧЕСТИТО И НА ТЕХНИТЕ МАМИ!НЕКА ДА ВИ НОСЯТ САМО РАДОСТНИ МИГОВЕ
 Simple Smile

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 61
ВЕЩИ, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК !!!
Много щастие и късмет му желая.



ДЕЙВ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ !!!
Желая ти здраве, късмет и много любов !



А, мамоБоби, Марта веднага проточи една лига като видя на Иван сините очи и взе да тропа по бюрото и да пищи радостно...еми какво да кажа - има вкус девойката от сега! Да го нацелуваш!

Благодарим за комплиментите  Embarassed
Целувки и за вас  Hug  love001

# 67
  • Мнения: 14
Честита първа годинка на Фил!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Фил, много-много здраве и безгрижно и весело детство!!!
Вещи, нека прекрасния ти син те дарява с много любов, всеки ден да те изненадва с нови щуротии, нека очичките му не спират да преливат от щастие, а от личицето му никога да не слиза усмивката, и дори някога да те накара да плачеш, нека сълзите да са само от радост и гордост!!!!!!!!!!!! Hug

http://vbox7.com/play:06160cc5
 И за теб, Вещи

Честито и на малкия Иван!!!!!!!!!!!!!


И за Боби


Дайв, честито и на теб!!!

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 14:30 от y.shishkova

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 157
Dive честит празник!Бъди здрава,много щастлива!И дано се наспиш тези дни!  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 469
Честит рожден ден на Филип и Иван! Да пораснат прекрасни младежи и животът им бъде изпълнен с любов, щастие и късмет!



Честит рожден ден и на теб, Дайв!

# 70
  • Мнения: 153
Честит Рожден Ден на Фил и Иван  newsm59! От сърце им пожелавам да са много здрави, гушливи и щастливи Simple Smile!

Честит Рожден Ден и на Дайв   bouquet

Дани -  много сладки снимки Simple Smile!
Мамо Боби - Иван е страшно чаровен  Heart Eyes!

# 71
  • Мнения: 543
Честит рожден ден на този хубостник Иван! Мамо Боби, страхотен е!

Честит рожден ден на Филип! сВещичке, да ти носи много радост!

Дайв, честит ти рожден ден! Да си мноооого обичана!

Дани, готино парти!

# 72
  • Мнения: 1 065

на малкото вещерче Фил, Иван и Боряна! Щастливо детство с безброй усмивки им пожелавам!  Hug
Дайв, честит рожден ден! 

# 73
  • Мнения: 29

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ФИЛ - То след леля Ти Скорпия, не е останало много за пожелаване, но се присъединявам с все сърце към това, което ти е пожелала. Бъди - много умно, добро и храбро хлапе. Нека цицини и ужулвания не те спират по пътя на откритията. Радвай всички около теб с добрина и любов.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВАНКА
Пожелаваме ти да порастнеш голям, здрав и умен мъж. Да имаш незабравимо и щастливо детство. Радвай се на всеки миг и създавай следващите така както искаш.

ТЕЗИ СА СПЕЦИАЛНО ЗА ВАС МИЛИ МАМИ - Вещи и мама БОби - никога не забравяйте, че и нашите малки цветя имат нужда от грижа и внимание - дори като станат на 50.
Даив - Честит рожден ден и на теб. Бъди щастлива, здрава и благословена със спокойствие, успехи и много много радост покрай МАрта.
мамо Боби - Верно Иван е много чаровен и завладяващ. Такъв поглед има.

Последна редакция: чт, 27 ное 2008, 23:14 от paloma_x

# 74
  • Мнения: 42
Честит Първи Рожден Ден на Фил и Ваньо! Бъдете обичани и щастливи деца!


и за мамите им:)


Честит рожден ден и на Дайв

Общи условия

Активация на акаунт